Н У Х Т

Експерти позитивно оцінили виконання наукових досліджень у НУХТ

09 вересня 2020

Експерти позитивно оцінили виконання наукових досліджень у НУХТ

8 вересня у дистанційному форматі відбулося засідання секції Наукової ради Міністерства освіти і науки України за фаховим напрямом «Наукові проблеми харчових технологій та промислової біотехнології».

Оскільки науковці НУХТ – визнані авторитети, а секція є профільною для спеціальностей нашого вишу, її очолює проректор з наукової роботи НУХТ, професор Олександр Шевченко, а у складі секції працюють провідні фахівці університету. Відповідно до порядку денного засідання, разом із колегами з інших  наукових і освітніх установ вони розглядали і затверджували результати експертизи анотованих звітів за етапом 2019 року для робіт, завершення виконання яких заплановано у наступних роках, а також анотованих звітів для робіт, виконання яких завершилося у 2019 році.

Засідання секції відкрив її голова, професор Олександр Шевченко, який привітав присутніх із початком нового академічного року, оголосив порядок денний і проінформував про особливості цьогорічної експертизи анотованих звітів.

На розгляд членів секції були представлені експертні висновки з бальною оцінкою. Результати експертизи після жвавого обговорення були одноголосно затверджені.

Нагадаємо, що минулого року в нашому університеті виконувалося 10 наукових досліджень і розробок, із яких 4 – фундаментальні та 6 – прикладні. У 2019 році в університеті закінчилось виконання 5 робіт. За результатами експертизи анотовані звіти усіх робіт науковців НУХТ отримали позитивні оцінки.

Олександр Шевченко подякував усім виконавцям проєктів за плідну роботу та побажав творчих успіхів і подальших вагомих звершень. 

Опублікований: 09-09-2020
Читайте також:
Нова генерація викладачів на кафедрі експертизи харчових продуктів

Відповідно до плану проведення відкритих занять 30 березня 2018 р. на кафедрі експертизи харчових продуктів відбулося відкрите заняття асистента кафедри Анастасії Чорної з дисципліни «Технологічна експертиза виробництва харчової продукції» для студентів четвертого курсу денної форми навчання, що навчаються за напрямом підготовки «Технологічна експе...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Нова генерація викладачів на кафедрі експертизи харчових продуктів 02 квітня 2018

Захід до Дня Гідності та Свободи в Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму НУХТ

20 листопада 2019 року в Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму нашого університету відбувся захід до Дня Гідності та Свободи на честь початку двох знакових подій –  Помаранчевої революції та Революції Гідності. Участь у заході взяли адміністрація коледжу, працівники та студенти. Проведені в рамках Дня Гідності та Свободи заход...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Захід до Дня Гідності та Свободи в Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму НУХТ 21 листопада 2019

У пошуку нових ефективних методів викладання викладачі кафедри іноземних мов професійного спрямування

Цьогоріч відповідно до Умов прийому до ЗВО іспити у формі ЗНО складатимуть вступники у магістратуру майже всіх спеціальностей. Студенти НУХТ не є виключенням, усі вони складатимуть ЄВІ (єдиний вступний іспит) з іноземної мови – вступне випробування за технологією ЗНО. Тому викладачі кафедри іноземних мов професійного спрямування, а особливо ті, як...

ЧИТАТИ ДАЛІ

У пошуку нових ефективних методів викладання викладачі кафедри іноземних мов професійного спрямування 24 лютого 2020

Чергова зустріч на платформі Zoom

6 червня відбулося чергове засідання кафедри біотехнології і мікробіології, яке вже традиційно провели у форматі онлайн-конференції з використанням платформи Zoom. На засіданні обговорювалися вкрай важливі питання успішності здобувачів. Літня сесія – це завжди хвилююча та тяжка праця як для студентів, так і викладачів. Отже, колектив кафедри обгов...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Чергова зустріч на платформі Zoom 09 червня 2020