Н У Х Т

Дуальна освіта й особистісний розвиток у компанії «ДТЕК Київські електромережі» для студентів кафедри електропостачання та енергоменеджменту

10 червня 2019

Дуальна освіта й особистісний розвиток у компанії «ДТЕК Київські електромережі» для студентів кафедри електропостачання та енергоменеджменту

Студенти 3 курсу разом із викладачами кафедри електропостачання та енергоменеджменту відвідали підстанцію «Університетська», що входить до ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі».

Поїздка відбулася з метою ознайомлення студентів зі сучасним обладнанням підстанції компанії та можливістю продовжити навчання в університеті за програмою дуального навчання. Студентам розповіли про основні напрямки роботи на підприємстві та про можливості поєднання навчання з офіційним працевлаштуванням у компанії заради здобуття практичного досвіду в сфері енергетики.

Цікаві розповіді про компанію, підкріплені яскравою презентацією, та знайомство зі сучасним оснащенням підстанції, яке провів випускник кафедри електропостачання та енергоменеджменту, не залишили серця майбутніх інженерів-електриків байдужими. Всі залишилися задоволеними побаченим і почутим, а деякі, навіть уже на цьому етапі, вирішили спробувати свої сили у програмі дуального навчання.

А вже за кілька днів третьокурсники побували у Академії ДТЕК. Ця друга зустріч студентів із представниками компанії була не менш цікавою, ніж попередня. Її мета – показати, як цікаво в житті людини може поєднатися робота і дозвілля, розвиток і гра.

Спочатку майбутні фахівці оглянули Академію, приміщення якої зачарували незвичним інтер’єром і неординарними рішеннями дизайну (чудернацькі світлові конструкції, кафе, в якому зі стелі «ростуть» живі квіти, «живі» стіни, повністю оздоблені вазонами зелених папоротників і ліан тощо).

Далі в одному з конференц-залів Академії студенти продовжили знайомство з програмою дуального навчання та способами розвитку професійних якостей працівників компанії. Директор Департаменту з охорони праці Петро Возний (до речі, випускник кафедри електропостачання та енергоменеджменту) на особистому прикладі розповів як добитися успіху в кар’єрі та житті.

Усі теоретичні знання були підкріплені практичними іграми, які дозволили студентам побачити силу згуртованості та корпоративного духу. Студенти мали змогу розкрити свої креативні здібності та позмагатися між собою, весело провівши час.

Наостанок представники компанії показали їх гордість – віртуальний тренажер, який дозволяє закріпити знання правил техніки безпеки в електроустановках.

Колектив кафедри електропостачання та енергоменеджменту і студенти щиро вдячні фахівцям компанії «ДТЕК Київські електромережі» за яскраву, змістовну, цікаву, креативну та пізнавальну подорож по Академії.

Опублікований: 10-06-2019
Читайте також:
Демонстраційний центр «Шоколадна фабрика ROSHEN» відвідали студенти разом із доцентом кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів

Студенти групи ТХ-3-12ск Навчально-наукового інституту харчових технологій з наставником, доцентом кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Оленою Кохан відвідали демонстраційний центр «Шоколадна фабрика ROSHEN». Спочатку вони переглянули пізнавальний фільм про історію та технологію виробництва шоколаду. Студентів також ознайомил...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Демонстраційний центр «Шоколадна фабрика ROSHEN» відвідали студенти разом із доцентом кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів 16 грудня 2019

Починаємо новий навчальний рік з перемог!

Kyiv city race 2024 «Останній літній дзвоник» розпочав сезон спортивного орієнтування восени. Літні канікули варто завершувати на позитиві, тому за організації Департаменту молоді та спорту м. Києва, клубу «Sever» та управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації було проведено культові змагання в нашій столиці. Бі...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Починаємо новий навчальний рік з перемог! 06 вересня 2024

Старшокласники Обухова знайомляться з НУХТ

Профорієнтаційна команда університету відвідала Комунальний заклад загальної середньої освіти «Академічний ліцей №4» і Навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів та Центр військово-патріотичного виховання і допризовної підготовки» Обухівської міської ради Київської області. Під час зустрічі учні мали змогу поспілкуватися з ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Старшокласники Обухова знайомляться з НУХТ 18 вересня 2025

Підвищення кваліфікації викладачів кафедри туристичного та готельного бізнесу у Академії гостинності

У серпні-вересні 2023 року відбувся другий сезон програми «Академія гостинності міста Києва», організований для підготовки волонтерів у сфері туризму. Викладачі кафедри туристичного та готельного бізнесу Тетяна Мірзодаєва, Інна Вінніченко та Світлана Батиченко успішно опанували 10 модулів програми, де отримали знання щодо ролі волонтерства у розвит...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Підвищення кваліфікації викладачів кафедри туристичного та готельного бізнесу у Академії гостинності 02 жовтня 2023