Н У Х Т

Довгоочікуваний і урочистий момент для магістрів-випускників факультету автоматизації і комп’ютерних систем

09 березня 2023

Довгоочікуваний і урочистий момент для магістрів-випускників факультету автоматизації і комп’ютерних систем

Початок весни в нашому університеті – традиційний час вручення дипломів випускникам освітнього ступеня «Бакалавр» заочної форми навчання і «Магістр» денної і заочної форм навчання.

Тепла традиція зібратися по-сімейному, запросивши батьків і друзів, не була порушена і цього року, попри всі складнощі воєнного часу.

8 березня в актовій залі університету відбулося урочисте вручення дипломів  магістрам-випускникам факультету автоматизації і комп’ютерних систем. Своїх вихованців тепло привітали декан факультету Андрій Форсюк, заступниці декана Олена Андріюк і Оксана Мулява, завідувач кафедри автоматизації та комп'ютерних технологій систем управління Ярослав Смітюх, завідувач кафедри інформаційних технологій, штучного інтелекту і кібербезпеки Сергій Грибков.

У непростий для країни час магістри отримували документ, що підсумовує гідно пройдений шлях на факультеті автоматизації і комп’ютерних систем НУХТ. І, на превеликий жаль, багато хто з них не зміг бути присутнім на урочистостях, але усі теплі, щирі побажання і напутні слова, що прозвучали, були адресовані всім без винятку випускникам факультету.

Музичні вітання подарували студенти молодших курсів і гостя свята, здобувачка освіти Навчально-наукового інституту економіки і управління Ольга Ластовецька.

Студентські роки сповнені не лише пізнанням науки, а й усмішками людей, розумним і добрим словом, дружбою і любов’ю, що без сумніву є найкращим періодом життя кожної людини. Бажаємо випускникам успішної, плідної і цікавої роботи, щасливого і мирного життя!

Дякуємо Збройним Силам України за можливість навчати і навчатися, переживати щасливі, урочисті моменти спільно з близькими і дорогими людьми! 

Опублікований: 09-03-2023
Читайте також:
У Сумському коледжі харчової промисловості НУХТ відбулося свято професії

У Сумському коледжі харчової промисловості НУХТ відбулося свято професії, на якому студенти-технологи спеціальностей «Виробництво харчової продукції» та «Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчоконцентратів» демонстрували свої фахові знання і навички. Майстри-початківці під керівництвом досвідчених шеф-кухарів ресторанів м. Су...

ЧИТАТИ ДАЛІ

У Сумському коледжі харчової промисловості НУХТ відбулося свято професії 13 квітня 2018

Апробація магістерських робіт в онлайн-форматі

Щороку магістранти кафедри біотехнології і мікробіології роблять усні доповіді під час роботи секції «Біотехнологія і мікробіологія» на міжнародній науковій конференції молодих учених, аспірантів і студентів Національного університету харчових технологій «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті». Це є справжньо...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Апробація магістерських робіт в онлайн-форматі 22 квітня 2020

З дистанційного навчання розпочався другий семестр в університеті

Дистанційна форма навчання набуває все більшої популярності. Не стоїть осторонь від новацій і наш університет. Уже три роки поспіль навчання студентів стаціонару впродовж шести перших тижнів весняного семестру відбувалося за дистанційною формою. А з вересня 2017 року за дистанційною формою навчаються і студенти-заочники. Ґрунтовний аналіз, здійсне...

ЧИТАТИ ДАЛІ

З дистанційного навчання розпочався другий семестр в університеті 14 січня 2019

Успішно реалізувати свої винаходи допоможуть тренінги з інноваційної діяльності

З 28 вересня 2018 року починаються тренінги з трансферу технологій та управління інноваційною діяльністю, долучитися до яких може кожний охочий. Тренінги розроблені Міністерством освіти і науки та ДНУ «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації» за підтримки Національної академії наук.«Ми не ставимо жодних обмежень щодо того, х...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Успішно реалізувати свої винаходи допоможуть тренінги з інноваційної діяльності 08 серпня 2018