Н У Х Т

До ШКОЛИ ЕКСТЕРНІВ завітали фахівці кафедри екологічної безпеки та охорони праці

11 лютого 2019

До ШКОЛИ ЕКСТЕРНІВ завітали фахівці кафедри екологічної безпеки та охорони праці

 Щорічно перед практично всіма випускниками шкіл постає питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «До якого закладу поступити?», «Які іспити обрати?» та інші питання, що хвилюють не тільки дітей, а і їх батьків.

Правильний вибір професії – важливий крок у житті кожної людини на шляху до життєвого успіху. Ось чому проблема підготовки учнів до свідомого вибору професії стає особливо актуальною, а орієнтація на певну професійну діяльність, свідомий вибір свого життєвого шляху є невід’ємною складовою всього навчально-виховного процесу в сучасній школі. Тим більше, що в умовах розвитку нових напрямків на ринку праці виникає необхідність роз’яснювальної роботи з учнями, випускниками та їх батьками щодо професій, які є актуальними в нашій державі в сучасних соціально-економічних умовах.

9 лютого відбулися батьківські збори 5-9 класів та 10-11 класів у київському загальноосвітньому навчальному закладі «ШКОЛА ЕКСТЕРНІВ». Керівництво школи охоче надало можливість доцентам кафедри екологічної безпеки та охорони праці нашого університету Аліні Сірик та Ользі Євтушенко ознайомити учнів та їх батьків із факультетами та інститутами НУХТ, спеціальностями, а також кафедрами університету.

Зустріч розпочалася переглядом відеоролику «НУХТ – час обирати» та профорієнтаційної презентації «Знайомтесь – факультет БТЕК», які лаконічно наочно познайомили присутніх із основними спеціальностями, за якими здійснюють підготовку у нашому навчальному закладі в цілому і на факультеті біотехнології та екологічного контролю (БТЕК) зокрема.

При роботі з батьками та учнями 5-9 класів більше уваги було приділено майстер-класам («Нове життя старим речам», «Формування екологічної культури», «Мандрівка у світ еритроцитів», «Зоопарк під мікроскопом» тощо), тестуванню («Мислення і креативність», «Особистість та відповідна професія», «Чинники мотивації вибору професії»), хімічним лекторіям, тренінгам, кейсам професій, які допоможуть їм обрати майбутню спеціальність.

Старшокласникам і випускникам була презентована інформація стосовно спеціальності 101 «Екологія» і переваг отримання фаху еколога саме у НУХТ. Випускники були запрошені на фахові олімпіади, які проводяться в університеті тощо.

Більшість присутніх вперше відкрили для себе Національний університет харчових технологій – багатопрофільний, полідисциплінарний заклад вищої освіти, один із провідних вишів країни, де не лише пропонують надзвичайно широкий спектр спеціальностей і освітніх програм для здобуття високоякісної конкурентноспроможної освіти, але й вміють і люблять приймати гостей, весело відпочивати, берегти традиції й вірно дружити.

У рамках профорієнтаційної роботи також був презентований понятійно-термінологічний словник з безпеки життєдіяльності та основ охорони праці, в якому розкритий достатньо повно і в доступній формі зміст основних термінів і понять, які використовуються в законах, міжнародних і державних стандартах, нормативно-правових документах і науковій літературі, пов’язаних із різними аспектами безпеки життєдіяльності людини-працівника в сучасних умовах. Даний словник стане в нагоді широкому колу читачів: адміністрації школи, вчителям, а також учням та їх батькам. Тематичні кросворди, які містяться у словнику, допоможуть розширити світогляд учнів, збагатити їх лексичний запас, сприятимуть розвитку логічного мислення, уваги та спостережливості, а також дадуть змогу корисно провести вільний час разом із батьками.

Завершилася зустріч запрошенням відвідати цікаву екскурсію та побачити на власні очі «секрети», що приховують лабораторії університету, а також День відкритих дверей НУХТ, який традиційно проводиться у квітні.

Колектив кафедри екологічної безпеки та охорони праці вдячний адміністрації «ШКОЛИ ЕКСТЕРНІВ» на чолі з директором Едуардом Войтовичем за сприяння у проведенні профорієнтаційної діяльності та сподівається на подальшу плідну співпрацю.

Опублікований: 11-02-2019
Читайте також:
Важливий етап дипломного проектування подоланий!

Не секрет, що грудень – тривожний період для більшості студентів, адже наближається сесія, і вони повинні бути готові до найрізноманітніших випробувань. Одним із таких хвилюючих моментів для студентів-біотехнологів 4 курсу є захист курсових проектів з дисципліни «Основи проектування біотехнологічних виробництв», одного з основних видів самостійної ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Важливий етап дипломного проектування подоланий! 26 грудня 2018

Чергове засідання кіноклубу на кафедрі іноземних мов професійного спрямування

19 квітня кафедра іноземних мов професійного спрямування провела чергове засідання кіноклубу, на якому студенти та викладачі подивились фільм англійською мовою «Food for the Future». Це документальний фільм про нові технології та виклики в харчовому виробництві. До клубу завітали студенти І курсу Навчально-наукового інституту харчових технологій, ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Чергове засідання кіноклубу на кафедрі іноземних мов професійного спрямування 22 квітня 2019

На ПрАТ «Київський маргариновий завод» закріплюють здобуті в університеті знання студенти-біотехнологи

Студенти-біотехнологи 4 курсу мають можливість проходити технологічну та переддипломну практику не лише на фармацевтичних заводах, а й на провідних підприємствах харчової промисловості України. Отож студенти факультету біотехнології та екологічного контролю Катерина Климук, Дмитро Штуль, Світлана Антонюк, Олесь Сідіченко, Павло Матвійчук і Максим Б...

ЧИТАТИ ДАЛІ

На ПрАТ «Київський маргариновий завод» закріплюють здобуті в університеті знання студенти-біотехнологи 06 лютого 2017

Викладачі НУХТ ніколи не зупиняються на досягнутому

Постійне навчання, саморозвиток, мотивація та підвищення професіоналізму й компетентності педагога є важливою складовою успіху кожного навчального закладу. 18-19 квітня 2019 року доцент кафедри економіки і права Оксана Відоменко пройшла підвищення кваліфікації у формі тренінгу «Гейміфікація у процесі викладання просторових дисциплін», який проводил...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Викладачі НУХТ ніколи не зупиняються на досягнутому 20 квітня 2019