Н У Х Т

До ШКОЛИ ЕКСТЕРНІВ завітали фахівці кафедри екологічної безпеки та охорони праці

11 лютого 2019

До ШКОЛИ ЕКСТЕРНІВ завітали фахівці кафедри екологічної безпеки та охорони праці

 Щорічно перед практично всіма випускниками шкіл постає питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «До якого закладу поступити?», «Які іспити обрати?» та інші питання, що хвилюють не тільки дітей, а і їх батьків.

Правильний вибір професії – важливий крок у житті кожної людини на шляху до життєвого успіху. Ось чому проблема підготовки учнів до свідомого вибору професії стає особливо актуальною, а орієнтація на певну професійну діяльність, свідомий вибір свого життєвого шляху є невід’ємною складовою всього навчально-виховного процесу в сучасній школі. Тим більше, що в умовах розвитку нових напрямків на ринку праці виникає необхідність роз’яснювальної роботи з учнями, випускниками та їх батьками щодо професій, які є актуальними в нашій державі в сучасних соціально-економічних умовах.

9 лютого відбулися батьківські збори 5-9 класів та 10-11 класів у київському загальноосвітньому навчальному закладі «ШКОЛА ЕКСТЕРНІВ». Керівництво школи охоче надало можливість доцентам кафедри екологічної безпеки та охорони праці нашого університету Аліні Сірик та Ользі Євтушенко ознайомити учнів та їх батьків із факультетами та інститутами НУХТ, спеціальностями, а також кафедрами університету.

Зустріч розпочалася переглядом відеоролику «НУХТ – час обирати» та профорієнтаційної презентації «Знайомтесь – факультет БТЕК», які лаконічно наочно познайомили присутніх із основними спеціальностями, за якими здійснюють підготовку у нашому навчальному закладі в цілому і на факультеті біотехнології та екологічного контролю (БТЕК) зокрема.

При роботі з батьками та учнями 5-9 класів більше уваги було приділено майстер-класам («Нове життя старим речам», «Формування екологічної культури», «Мандрівка у світ еритроцитів», «Зоопарк під мікроскопом» тощо), тестуванню («Мислення і креативність», «Особистість та відповідна професія», «Чинники мотивації вибору професії»), хімічним лекторіям, тренінгам, кейсам професій, які допоможуть їм обрати майбутню спеціальність.

Старшокласникам і випускникам була презентована інформація стосовно спеціальності 101 «Екологія» і переваг отримання фаху еколога саме у НУХТ. Випускники були запрошені на фахові олімпіади, які проводяться в університеті тощо.

Більшість присутніх вперше відкрили для себе Національний університет харчових технологій – багатопрофільний, полідисциплінарний заклад вищої освіти, один із провідних вишів країни, де не лише пропонують надзвичайно широкий спектр спеціальностей і освітніх програм для здобуття високоякісної конкурентноспроможної освіти, але й вміють і люблять приймати гостей, весело відпочивати, берегти традиції й вірно дружити.

У рамках профорієнтаційної роботи також був презентований понятійно-термінологічний словник з безпеки життєдіяльності та основ охорони праці, в якому розкритий достатньо повно і в доступній формі зміст основних термінів і понять, які використовуються в законах, міжнародних і державних стандартах, нормативно-правових документах і науковій літературі, пов’язаних із різними аспектами безпеки життєдіяльності людини-працівника в сучасних умовах. Даний словник стане в нагоді широкому колу читачів: адміністрації школи, вчителям, а також учням та їх батькам. Тематичні кросворди, які містяться у словнику, допоможуть розширити світогляд учнів, збагатити їх лексичний запас, сприятимуть розвитку логічного мислення, уваги та спостережливості, а також дадуть змогу корисно провести вільний час разом із батьками.

Завершилася зустріч запрошенням відвідати цікаву екскурсію та побачити на власні очі «секрети», що приховують лабораторії університету, а також День відкритих дверей НУХТ, який традиційно проводиться у квітні.

Колектив кафедри екологічної безпеки та охорони праці вдячний адміністрації «ШКОЛИ ЕКСТЕРНІВ» на чолі з директором Едуардом Войтовичем за сприяння у проведенні профорієнтаційної діяльності та сподівається на подальшу плідну співпрацю.

Опублікований: 11-02-2019
Читайте також:
Студенти університету – переможці другого Чемпіонату України з веслування на човнах «Дракон»

22-23 вересня 2018 у м. Києві на Водному стадіоні Оболонської набережної під егідою Міністерства освіти і науки України та Української федерації з веслування на човнах «Дракон», відбувся другий Чемпіонат України з веслування на човнах «Дракон» серед студентів вищих навчальних закладів України. У змаганнях взяли участь і студенти нашого університет...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Студенти університету – переможці другого Чемпіонату України з веслування на човнах «Дракон» 26 вересня 2018

Освітній проект #Farmak_Lab-2019 триває

19 квітня співробітники фармацевтичної компанії «Фармак» уже вчетверте провели зустріч зі студентами вищих навчальних закладів у рамках освітнього проекту #Farmak_Lab. На захід знову були запрошені студенти НУХТ спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» і 161 «Хімічні технології та інженерія», яких супроводжувала доцент кафедри біотехнологі...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Освітній проект #Farmak_Lab-2019 триває 22 квітня 2019

Нестандартні підходи і цінні практичні рішення – роботодавці приємно вражені захистами бакалаврів спеціальності «Менеджмент»

На кафедрі економіки праці та менеджменту Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ відбувся успішний захист 48 студентів-менеджерів. Успішний, бо всі здобувачі отримали ступінь бакалавра з менеджменту і 15 із них – в якості відмінників, а також зі схвальними відгуками представників роботодавців, що були присутніми на захистах, сере...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Нестандартні підходи і цінні практичні рішення – роботодавці приємно вражені захистами бакалаврів спеціальності «Менеджмент» 26 червня 2019

Як майбутні експерти харчових продуктів мікробіологічну забрудненість об’єктів навколишнього середовища досліджували

Наприкінці травня студенти групи ТІ-2-6 під керівництвом доцента кафедри біотехнології і мікробіології Світлани Тетеріної у рамках вивчення дисципліни «Мікробіологія для харчових технологій» розпочали дослідження мікробіологічної забрудненості об’єктів навколишнього середовища. Вони зробили посіви повітря лекційних аудиторій, холу, підвалу, туалету...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Як майбутні експерти харчових продуктів мікробіологічну забрудненість об’єктів навколишнього середовища досліджували 20 червня 2019