Н У Х Т

Біотехнологічні студії – унікальний шанс підвищити фахові компетенції

16 листопада 2021

Біотехнологічні студії – унікальний шанс підвищити фахові компетенції

Наші студенти-біотехнологи ніколи не втрачають нагоди поглибити свої знання та набратися практичного досвіду. Наразі такою нагодою стали біотехнологічні студії, перший інтенсив яких відбувся нещодавно у лабораторіях біотехнологічних компаній «Ензим» та «Explogen», які започаткували цей спільний освітній проєкт – студії для старшокурсників профільних вишів України.

У кілька етапів експерти обирали наймотивованіших учасників з-поміж 71 здобувача-біотехнолога, що виявили бажання брати участь у проєкті. Спочатку кандидати мали написати мотиваційного листа, в якому зазначалося, чому вони хочуть стати учасниками біотехнологічних студій. На основі аналізу листувань були відібрані 25 старшокурсників із різних навчальних закладів країни, які потрапили до фінального раунду експертного відбору, далі експерти проводили онлайн-співбесіди для того, щоб більше дізнатися про самих претендентів, їх сподівання, щоб зрозуміти, чому саме цього студента або студентку потрібно обрати. Отже, в решті решт були відібрані 13 щасливчиків, які отримали можливість взяти участь у науково-практичних інтенсивах і воркшопах, організованих фахівцями обох компаній на базі власних лабораторій.

Учасниками Біотехнологічних студій стали 7 студентів зі Львова та області і ще по троє з Києва та Харкова. Протягом трьох днів старшокурсники вивчали базові процеси та знайомились із обладнанням сучасних лабораторій передових вітчизняних біотехнологічних компаній «Ензим» та «Explogen».

Надзвичайно приємно, що серед цих щасливчиків є і здобувачі освіти кафедри біотехнології і мікробіології нашого університету. В цьому році ними стали третьокурсниці Марина Грищенко і Анна Воробей та четвертокурсниця Олена Смаголь.

Оскільки згідно з відгуками, як самих організаторів, так і учасників заходу спільна робота сподобалася і студентам, і науковцям, компанії мають намір перевести проєкт на постійну основу. А це значить, що і в наступному році майбутні біотехнологи зможуть поглибити свої знання щодо практичної сфери реалізації біотехнологій.

Колектив кафедри біотехнології і мікробіології щиро вдячний організаторам за такий чудовий івент для здобувачів, а учасникам бажає не зупинятися у своєму прагненні стати висококласними професіоналами в сфері біотехнологій!

Опублікований: 16-11-2021
Читайте також:
Колектив кафедри технології молока і молочних продуктів вітає магістрів із успішним захистом кваліфікаційних робіт!

На кафедрі технології молока і молочних продуктів з 16 по 21лютого 2023 року з використанням сучасних інформаційно-комунікативних технологій відбулися успішні захисти здобувачів освітнього ступеня «Магістр» денної та заочної форми навчання, що навчалися за спеціальністю 181 «Харчові технології», освітньо-професійною програмою «Технології зберігання...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Колектив кафедри технології молока і молочних продуктів вітає магістрів із успішним захистом кваліфікаційних робіт! 21 лютого 2023

Третьокурсники-екологи дізнавалися, як вирішують екологічні проблеми на хлібокомбінаті №6

10 квітня студенти-екологи 3 курсу разом із доцентом кафедри екологічної безпеки та охорони праці Оксаною Салавор побували на дочірньому підприємстві ВАТ «Київхліб» «Хлібокомбінат № 6». «Київхліб» – найбільший столичний виробник хліба, хлібобулочних і кондитерських виробів, що вже понад 85 років утримує провідні позиції у галузі вітчизняного хлібо...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Третьокурсники-екологи дізнавалися, як вирішують екологічні проблеми на хлібокомбінаті №6 11 квітня 2019

Наукова робота «кипить»: біотехівці підводять підсумки останніх місяців

Мабуть, кожний, хто знає, якою важкою працею даються усі нагороди та здобутки, любить себе похвалити. І це – цілком нормально. У сучасному темпі життя, треба вміти зупинитися, підвести підсумки, ну і, звичайно, винагородити себе – супер-калорійним тортом чи простим «я – молодець»! Хоча, у даному випадку варто сказати «вони – молодці», і йдеться тут...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Наукова робота «кипить»: біотехівці підводять підсумки останніх місяців 16 червня 2020

Учасники біотехнологічних студій – у Корпорації «Артеріум»: досвідом діляться професіонали!

Третій день біотехнологічних студій пройшов у Корпорації «Артеріум». Керівництво та співробітники корпорації мріють, щоб фармацевтична галузь приваблювала сучасну молодь, саме тому вважають, що бізнесу необхідно підтримувати подібні проєкти. На початку зустрічі головний хімік-аналітик АТ «Київмедпрепарат» Корпорації «Артеріум» Юрій Слюсар провів с...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Учасники біотехнологічних студій – у Корпорації «Артеріум»: досвідом діляться професіонали! 30 жовтня 2023