Н У Х Т

Біотехнологи, менеджери і Підготовче відділення: профкоманда університету у столичній гімназії

25 вересня 2024

Біотехнологи, менеджери і Підготовче відділення: профкоманда університету у столичній гімназії

25 вересня 2024 року представники нашого університету завітали до гімназії біотехнологій №177 Солом’янського району м. Києва.

Зустріч з одинадцятикласниками була ініційована Підготовчим відділенням у рамках договору про співпрацю, укладеного у квітні 2024 року між університетом і гімназією.

З учнями двох 11 класів у конференц-залі навчального закладу плідно поспілкувалися завідувач кафедри біотехнології і мікробіології, д.т.н., професор Віктор Стабніков, відповідальна за профроботу цієї ж кафедри, асистентка Ірина Ковшар, доцентка кафедри економіки праці та менеджменту Олена Безпалько та методистка Підготовчого відділення Маргарита Панасевич.

Викладачі презентували спеціальності, за якими готують фахівців в університеті, докладніше висвітливши переваги навчання за освітніми програмами своїх кафедр, розповіли про широкі можливості для професійного й особистого розвитку наших студентів.

Зокрема, Ірина Ковшар, сама нещодавня випускниця, дуже цікаво представила біотехнологію, роз’яснивши гімназистам, що вони щодня стикаються з її продуктами у повсякденному житті. Також викладачка акцентувала на поліфункціональності освітньої програми «Біотехнології: фармацевтична, промислова, харчова, природоохоронна» й вразила слухачів прикладами успіху випускників цієї програми на ринку праці.

Олена Безпалько приділила увагу не тільки освітнім програмам кафедри, яку представляє – «Менеджмент» і «Менеджмент персоналу», а й розповіла про особливості вступної кампанії цього року та, як членкиня відібркової комісії, дала поради, на що потрібно звернути увагу, готуючись до вступу у заклад вищої освіти.

Виступ Маргарити Панасевич був присвячений підготовці до складання НМТ у 2025 році. Фахівчиня надала ґрунтовну інформацію щодо роботи підготовчих курсів університету. Старшокласники дізналися, з яких предметів здійснюється підготовка, які переваги перед звичайними вступниками мають випускники курсів після успішного складання підсумкової атестації, яка кількість балів нараховується після закінчення курсів тощо.

Одинадцятикласники уважно слухали наших представників та ставили запитання, на які отримали вичерпні відповіді. Наприкінці зустрічі вони отримали інформаційні матеріали про НУХТ і підготовче відділення та були запрошені долучатися до всіх активностей університету і навчальних підрозділів, що проводяться для вступників.

Сподіваємося, ця зустріч допоможе гімназистам визначитися з майбутньою спеціальністю та вишем, де її здобувати.

Опублікований: 25-09-2024
Читайте також:
Фахівці кафедри готельно-ресторанної справи запросили до університету київських гімназистів

На запрошення доцента кафедри готельно-ресторанної справи Тетяни Сильчук до нашого університету завітали учні 10-А класу київської гімназії №59. Гостинно зустріла учнів завідувач підготовчого відділення Центру моніторингу якості та координації освітньої діяльності університетуВалентина Кудіна, і в залі засідань ректорату розповіла учням про історі...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Фахівці кафедри готельно-ресторанної справи запросили до університету київських гімназистів 16 березня 2018

Свіжий погляд на якість: лекція від випускниці

Кафедра експертизи харчових продуктів із гордістю прийняла свою випускницю Тетяну Федорович, яка сьогодні є фахівчинею з технології упаковки. Тетяна, що успішно закінчила бакалаврат у 2019 році та магістратуру у 2021 році за освітньою програмою «Технологічна експертиза та безпека харчової продукції», прочитала для здобувачів захоплюючу лекцію, прис...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Свіжий погляд на якість: лекція від випускниці 20 жовтня 2025

Завідувачка кафедри мехатроніки та пакувальної техніки опонувала дисертацію у Львівській політехніці

30 липня 2025 року завідувачка кафедри мехатроніки та пакувальної техніки нашого університету, докторка технічних наук, професорка Людмила Кривопляс-Володіна взяла участь у роботі спеціалізованої вченої ради в Національному університеті «Львівська політехніка». Вона виступила офіційною опоненткою на захисті дисертації на тему «Удосконалення техноло...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Завідувачка кафедри мехатроніки та пакувальної техніки опонувала дисертацію у Львівській політехніці 30 липня 2025

Про корпоративне управління в ефективній діяльності компанії на гостьовій лекції для здобувачів-фінансистів

5 грудня 2023 р. здобувачі освітньо-професійної програми «Фінанси, банківська справа та страхування» та викладачі кафедри фінансів відвідали гостьову лекцію, організовану доценткою Катериною Третяк. На зустріч також були запрошені гості – здобувачі-фінансисти та викладачі Національного університету «Острозька академія», Луганського національного ун...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Про корпоративне управління в ефективній діяльності компанії на гостьовій лекції для здобувачів-фінансистів 06 грудня 2023