Н У Х Т

Жителям Донбасу та Криму - 2021

Для випускників шкіл тимчасово окупованих територій Донбасу та Криму в університеті під час вступної кампанії працюють освітні центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна»

Інфографіка

Чекаємо на оновлення нормативних документів:

• наказу Міністерства освіти і науки України від 24.05.2016 р. №560 «Про затвердження Порядку прийому для здобуття вищої та професійно-технічної освіти осіб, які проживають на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя» (із змінами) та відповідного Порядку, що ним затверджений;
  • наказу Міністерства освіти і науки України від 21.06.2016 р. №697 «Про затвердження Порядку прийому для здобуття вищої та професійної (професійно-технічної) освіти осіб, місцем проживання яких є тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях» (із змінами).

Інформація на сайті Міністерства.

Інформація на сайті Доступна освіта

Громадська організація «Фонд «Відкрита політика»

ГО «Фонд “Відкрита політика”» спільно з Міністерством освіти і науки України підготували нові інформаційні матеріали щодо особливостей вступної кампанії 2021 для дітей з ТОТ. Оновлення матеріалів відбулися з урахуванням змін в умовах прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2021 році.

1.    Онлайн-презентація «Спрощена процедура вступу до вишів через Освітні Центри-2021 – 6 важливих кроків»: Покрокова інструкція, яка допоможе мешканцям тимчасово окупованих територій та прифронтової зони вступити до українських вишів без паспорта, ЗНО чи свідоцтва про здобуття середньої освіти через Освітні Центри «Донбас Україна» та «Крим-Україна».

2.    Анімаційний ролик «Успішна історія Івана Шевчука, студента Маріупольського національного університету»: Ще у сьомому класі Іван захопився волейболом і вирішив, що стане вчителем фізкультури. Але у 2014 році почалася війна… І школа, у якій навчався Іван, опинилася у зоні бойових дій. Хлопець жив і навчався під обстрілами, переховуючись у підвалі. Однак він не відмовився від своєї мети – звернувся до Освітнього Центру та зміг вступити у виш на бюджет. Звертайся і ти!

3.    Відеоролик «Тисячі дітей з окупованих територій вже стали студентами українських вишів»: З початку війни 8225 дітей з тимчасово окупованих територій вступили до університетів через Освітні Центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна» за спрощеною процедурою. Без ЗНО, українського атестата і паспорта.
Зроби і ти крок до своєї мети – отримай український диплом, визнаний у всьому світі.

4.    Покрокова інструкція для спрощеної процедури вступу до вишів через Освітні Центри-2021 – 6 важливих кроків

5.    Покрокова інструкція для спрощеної процедури вступу до ПТНЗ через Освітні Центри -2021

6.    Перелік Освітніх центрів 2021 року по областях: Обирай необхідний регіон та знаходь повну інформацію про ОЦ – з сайтами вишів, адресами, графіком роботи, e-mail та контактними телефонами

Інформація за 2020 рік.