Н У Х Т

Жителям Донбасу та Криму - 2021

Для випускників шкіл тимчасово окупованих територій Донбасу та Криму в університеті під час вступної кампанії працюють освітні центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна»

Загальна інформація

Положення про роботу освітніх центрів «Донбас – Україна» та «Крим – Україна» Національного університету харчових технологій

Особи, що мають право вступу через освітні центри

Скористатись правом вступу на навчання через освітні центри «Донбас – Україна» та «Крим – Україна» НУХТ можуть особи, які:

  1. завершили здобуття повної загальної середньої освіти на тимчасово окупованих територіях (далі – ТОТ) Автономної Республіки Крим та міста Севастополя – після 20 лютого 2014 року, окремих районів Донецької та Луганської областей – після 14 квітня 2014 року та

  2. проживають на ТОТ або території населених пунктів на лінії зіткнення (згідно їх переліку) або

  3. переселились з ТОТ після 01 січня 2021 року та

  4. отримали документ про повну загальну середню освіту в інших адміністративно-територіальних одиницях України за екстернатною чи дистанційною формою здобуття освіти.

Означені вище особи мають право вступу на навчання за державним замовленням у межах квоти-2 за результатами вступних іспитів та/або ЗНО (у будь-яких комбінаціях на вибір вступника (заявника)). Тобто звернутись до нашого та інших освітніх центрів такі вступники можуть:

  • за наявності українського документу про освіту (свідоцтва чи атестату про повну загальну середню освіту) або за його відсутності (Документи про освіту, отримані на тимчасово окупованих територіях України, не визнаються і не мають юридичної сили ні в Україні, ні в інших країнах світу.); 

  • за наявності сертифікатів ЗНО 2018 – 2021 років або без них.  

Перелік документів

 Вступник (заявник) особисто в письмовій формі подає до освітнього центру (далі – ОЦ) наступні документи:

  • заяву про вступ через ОЦ (Для отримання офіційного запрошення для участі у ДПА та / або вступних випробуваннях для вступу через ОЦ «Крим – Україна» та «Донбас – Україна» НУХТ заявники можуть надіслати скановану копію заяви на адресу: ivadon58@gmail.com.);

  • сертифікат та результати (додаток з оцінками) ЗНО 2018 – 2021 років з конкурсних предметів, зазначених в Інформаційній таблиці 2 Правил прийому (за наявності);

  • довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (за наявності);

  • документ, що посвідчує особу (паспорт громадянина України, в тому числі для виїзду за кордон), а за його відсутності – свідоцтво про народження разом із паспортами (паспортом) батьків (одного із батьків), де вказано місце проживання на відповідних територіях;

  • чотири кольорові фотокартки розміром 3 × 4 см;

  • документ про освіту державного зразка (атестат / свідоцтво про отримання повної загальної середньої освіти) та додаток до нього, в разі їх відсутності – довідку про успішне проходження річного оцінювання та державної підсумкової атестації уповноваженого закладу загальної середньої освіти в рік вступу, яка є підставою для участі в конкурсі без подання сертифікатів ЗНО.

Для отримання офіційного запрошення для участі у ДПА та / або вступних випробуваннях для вступу через ОЦ «Крим – Україна» та «Донбас – Україна» НУХТ заявники можуть надіслати скановану копію заяви на адресу: ivadon58@gmail.com.

 

Графік роботи та контакти освітніх центрів «Донбас-Україна» та «Крим-Україна» НУХТ

З 07 червня по 24 вересня 2021 р.

Понеділок – п’ятниця з 1030до 1530 (субота, неділя та святкові дні – вихідні дні)

Адреса: м. Київ, вул. Володимирська, 70, корпус Б, кабінет Б-105

Тел.: +380 (44) 287-96-36

E-mail: ivadon58@gmail.com

Уповноважений заклад середньої освіти: «Школа Екстернів»

Адреса: м. Київ, пр. Голосіївський, 106/4

Тел.: +380 (44) 257-10-28

Розклад консультацій та вступних випробувань (другий етап)

Розклад консультацій та вступних випробувань

Інфографіка

Інфографіка - звичайна процедура вступу-2021

Інфографіка - Спрощена процедура вступу-2021

Світлана Кретович – про вступ до українських вишів через Освітні Центри «Донбас/Крим-Україна»

Начальник головного управління вищої освіти і освіти дорослих директорату фахової передвищої і вищої освіти Міністерства освіти та науки України Світлана Кретович презентує дорожню карту для мешканців тимчасово окупованих територій (ТОТ) України та прифронтових районів, які бажають вступити до українських закладів вищої освіти.

У покроковій інструкції докладно описано механізм спрощеної процедури вступу через Освітні Центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна»: що, як і коли потрібно зробити абітурієнту, щоб здійснити свою мрію та отримати диплом, визнаний у всьому світі.

Наказ МОН про затвердження Порядку прийому для здобуття вищої, фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти осіб, які проживають на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, тимчасово окупованій території окремих районів Донецької та Луганської областей, території населених пунктів на лінії зіткнення

Інформація 1 на сайті Міністерства.

Інформація 2 на сайті Міністерства.

Інформація на сайті Доступна освіта

Громадська організація «Фонд «Відкрита політика»

ГО «Фонд “Відкрита політика”» спільно з Міністерством освіти і науки України підготували нові інформаційні матеріали щодо особливостей вступної кампанії 2021 для дітей з ТОТ. Оновлення матеріалів відбулися з урахуванням змін в умовах прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2021 році.

1. Онлайн-презентація «Спрощена процедура вступу до вишів через Освітні Центри-2021 – 6 важливих кроків»: Покрокова інструкція, яка допоможе мешканцям тимчасово окупованих територій та прифронтової зони вступити до українських вишів без паспорта, ЗНО чи свідоцтва про здобуття середньої освіти через Освітні Центри «Донбас Україна» та «Крим-Україна».

2. Анімаційний ролик «Успішна історія Івана Шевчука, студента Маріупольського національного університету»: Ще у сьомому класі Іван захопився волейболом і вирішив, що стане вчителем фізкультури. Але у 2014 році почалася війна… І школа, у якій навчався Іван, опинилася у зоні бойових дій. Хлопець жив і навчався під обстрілами, переховуючись у підвалі. Однак він не відмовився від своєї мети – звернувся до Освітнього Центру та зміг вступити у виш на бюджет. Звертайся і ти!

3. Відеоролик «Тисячі дітей з окупованих територій вже стали студентами українських вишів»: З початку війни 8225 дітей з тимчасово окупованих територій вступили до університетів через Освітні Центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна» за спрощеною процедурою. Без ЗНО, українського атестата і паспорта.
Зроби і ти крок до своєї мети – отримай український диплом, визнаний у всьому світі.

4. Покрокова інструкція для спрощеної процедури вступу до вишів через Освітні Центри-2021 – 6 важливих кроків

5. Покрокова інструкція для спрощеної процедури вступу до ПТНЗ через Освітні Центри -2021

6. Перелік Освітніх центрів 2021 року по областях: Обирай необхідний регіон та знаходь повну інформацію про ОЦ – з сайтами вишів, адресами, графіком роботи, e-mail та контактними телефонами

 

 

 

Інформація за 2020 рік.