Інформація про довідку - додаток 13

Документ, що підтверджує реєстрацію у сільському населеному пункті.

Сільський коефіцієнт (СК) збільшує конкурсний бал  для осіб, зареєстрованих у селах та які здобули повну загальну середню освіту у закладах освіти, що знаходяться на території сіл, у рік вступу.

СК для осіб, що є внутрішньо переміщеними особами та проживають у селі без реєстрації, не застосовується.

Документом, який підтверджує право вступника на користування СК, є Довідка про реєстрацію місця проживання особи, відповідно до додатку 13  Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 2016 р.- № 207 .

Відповідно до п.3 зазначених Правил реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання/перебування здійснюється виконавчим органом сільської, селищної або міської ради, сільським головою (у разі коли відповідно до закону виконавчий орган сільської ради не утворено) (далі - орган реєстрації) на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці, на яку поширюються повноваження відповідної сільської, селищної або міської ради.

У разі створення електронного кабінету вступника, перевірка статусу школи та року випуску здійснюється автоматично на підставі інформації про наявний документ про повну загальну середню освіту. Можливість завантажити в ЄДЕБО Довідку про реєстрацію місця проживання особи надається лише тим вступникам, у яких буде підтверджено статус школи та рік випуску. Після отримання такої довідки вступник сканує її і завантажує у свій електронний кабінет.

Для того, щоб перевірити, чи знаходиться школа у селі (тобто чи мають випускники цієї школи право скористатись СК при вступі, за умови реєстрації у селі), потрібно зайти на сайт ЄДЕБО, знайти відповідний заклад і подивитись, чи стоїть відмітка «так» навпроти рядка «Розташування у селі».

Уповноважені особи приймальних комісій закладів вищої освіти, до яких такий вступник подав документи на участь у конкурсному відборі, перевіряють право вступника стосовно можливості скористатись сільським коефіцієнтом шляхом проставлення відповідної відмітки в Єдиній державній електронній базі з питань освіти на підставі перевірки Довідки про реєстрацію (у разі наявності електронного кабінету) або перевірки статусу школи, року випуску та Довідки про реєстрацію (у разі відсутності електронного кабінету).

Сканована чи фотокопія має бути чіткою і у горизоньальним розташуваням рядків тексту.

Файл завантажується у форматі JPG (JPEG, PNG), максимальний розмір файлу - 1 МБ.

Увага! Файл завантажується за наявності підстав! Подання неправдивої інформації є підставою для виключення з конкурсного відбору!

За потреби редагування зображення (обрізання країв, поворот) або змешення роміру файлу (стиснення) - спробуйте скористатися програмою «Paint» (яка за замовчуванням встановлена на комп’ютерах з операційною системою Windows), або цим стороннім сервісом.

Якщо ваш пристрій зберігає файли у форматі heic, то для їх перетворення у формат jpg спробуйте скористатися цим стороннім сервісом.

Перед надсиланням перевірте, що завантажуване зображення є чітким, з горизонтальною орієнтацією рядків тексту і повним.