Н У Х Т

Оформлення обхідного листа у 2022р. та отримання документів

01 червня 2022

Шановні випускники НУХТ!

Воєнний стан в Україні накладає певні складності щодо повноцінної діяльності університету. Просимо з розумінням відноситись до тих обмежень, з якими доводиться стикатись при отриманні документів про здобуту в університеті освіту (диплом та додаток до нього ), а також документів про попередню освіту, які знаходяться у відділі кадрів.

Відповідно до діючих правил, для отримання вищезазначених документів Вам необхідно оформити обхідний лист (дивись шаблон нижче).

При цьому зазначаємо, що вищезгадані документи випускник отримує особисто за пред'явленням паспорту. Отримання документів іншою особою повинно бути підтверджено нотаріально завіреним дорученням випускника цій особі.

Увага! Випускники, які проживали в гуртожитку, попередньо повинні виселитись із гуртожитку та підписати обхідний лист у коменданта (графік прийому комендантами гуртожитків : понеділок, середа, п'ятниця). У паспортному столі студмістечка необхідно знятись з тимчасової реєстрації і поставити відповідну відмітку в обхідному листі (паспортний стіл студмістечка працює за адресою: пр-т Науки,36 за наступним графіком: понеділок, середа, п'ятниця з 10 до 15 години ). 

Наголошуємо також , що випускники чоловічої статі, які проживали в гуртожитку, повинні знятись з військового обліку у військоматі за місцем реєстрації на час навчання в університеті. Копію приписного свідотства або військового квитка з відповідною відміткою військомату необхідно докласти до обхідного листа.

Отже, як оформити обхідний лист?

1. Бланк обхідного листа треба роздрукувати (бланк), вписати повністю прізвище, ім'я, по-батькові, назву інституту/факультету, який закінчив та свій мобільний телефон (для зворотнього зв'язку). Заповнений бланк обхідного листа треба залишити у вахтера корпусу "A" та повідомити про це співробітників деканату/дирекції, які будуть займатись подальшим оформленням обхідного листа.

2. Оформлення обхідного листа передбачає погодження з рядом відділів університету та потребує відповідного часу.

3. Випускники університету, які проживали в гуртожитку та були поставлені на військовий облік за місцем реєстрації, повинні до подання обхідного листа в корпусі "A" університету виконати дії, які викладені вище.

4. Про наявність заборгованості перед науково-технічною бібліотекою можна дізнатись за 

тел. 044-2879149 (середа з 10 до 15 год.). За наявності заборгованості (не здані книги, методичні матеріали), її небхідно ліквідувати.

5. Дізнатись про наявність вже підписаного обхідного листа можна за тел. +38(097)6844755 _ Чабанюк Юлія, працівник навчально-методичного відділу, що відповідає за видачу дипломів.

    Отримати диплом можна по середах і п'ятницях з 10 до 15 години.

6. При отриманні документів про попередню освіту у відділі кадрів, необхідно здати до Вашої особової  справи залікову книжку, студентський квиток та перепустку до університету. У випадку відсутності будь-якого із документів, необхідно написати заяву (зразок нижче) на видачу Вам документів про попередню освіту без втрачених студентського квитка, залікової книжки, перепустки.  Якщо залікова книжка була переслана секретарю екзаменаційної комісії, то вона вже в особовій справі і заяву писати не треба.

     Візьміть з собою паспорт!

 

 

Читайте також:

Всеукраїнський конкурс з інформаційних технологій для дітей та молоді "iTalent"

31 березня 2022

Шановні учасники освітнього процесу! Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнському конкурсі з інформаційних технологій для дітей та молоді "iTalent".. iTalent – це найбільший в Україні конкурс, де юні ІТ-таланти можуть показати свої проекти і отримати оцінку та коментарі від справжніх ІТ професіоналів.   Усі роботи відкрито публікуються на сайт...

Премія Київського міського голови

04 січня 2022

Шановні учасники освітнього процесу! Відповідно до розпорядження Київського міського голови від 14 січня 2016 року №18 «Про премію Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва» (у редакції від 17 січня 2020 року № 13) щороку до Дня молоді присуджується 50 Премій, грошова частина яких стан...

Конкурс наукових робіт для студентів та аспірантів

29 лютого 2020

Шановні студенти! Триває Другий всеукраїнський конкурс наукових студентських робіт на тему Революції Гідності на здобуття Відзнаки імені Героя Небесної Сотні Сергія Кемського. Запрошуємо до участі студентів та аспірантів вищих навчальних закладів усіх спеціальностей до написання досліджень про Революцію Гідності, вивчення її історії, особливостей...

Організація культурно-освітніх поїздок громадською організацією «Серце до серця»

10 березня 2020

Шановні студенти! Мінкультури та Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця»  з 1 до 5 квітня 2020 року проводиться ІІ Міжнародний семінар «Європейський досвід у реалізації політики сфер культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики: сучасний стан і перспективи розвитку» з відвідуванням Словаччини, Чехії, Австрії ...