Н У Х Т

Психологічний дискусійний клуб

 

Про службу психологічної підтримки студентів

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України “Про затвердження Положення про психологічну службу у системі освіти України” та наказу ректора Національного університету харчових технологій у межах міжнародного проекту «Повага дією» в нашому університеті створений Центр психологічної підтримки студентів. Проводяться психологічні дискусії, тренінги, тестування, індивідуальні психологічні консультації, співбесіди щодо актуальних проблем студентського життя. Місце зустрічі з психологами: кабінет Ж-115 згідно з розкладом роботи.


Про адаптацію до навчання та міжособистісних взаємин у групах

Практичним психологом університету, кандидатом психологічних наук, доцентом, доцентом кафедри гуманітарних дисциплін ННІТІ ім. акад. І.С. Гулого Нікітіною І.В. проводяться тренінги адаптації студентів першокурсників та співбесіди у групах студентів первинного набору з метою вчасного вирішення актуальних проблем процесу адаптації, що триває три семестри. В університеті діє анонімний електронний запис на індивідуальні консультації психолога ( див. Головний сайт НУХТ, студенту, психологічна підтримка).


Про студентський психологічний дискусійний клуб

Систематично (2-й і 4-й вівторок кожного місяця) проводяться засідання психологічного дискусійного клубу, що збирає студентів різних курсів з усіх факультетів і інститутів НУХТ. Клуб - це творчий майданчик для дружнього спілкування та безумовного прийняття себе як особистості. Тут усіх об’єднує спільна мета та панує атмосфера довіри і безпеки. Це надає багато можливостей розвиватись і самовдосконалюватись. 

 

 Про план роботи дискусійного психологічного клубу

Дорогі студенти!

Запрошуємо Вас на зустрічі Психологічного клубу!

В березні зустрічі будуть відбуватися он-лайн на сторінці Фейсбук Он-лайн Психолог https://www.facebook.com/psyholognyht/

Дивіться детальну та актуальну інформацію на сторінці Фейсбук https://www.facebook.com/psyholognyht/ та

Телеграм каналі Психологічний клуб НУХТ https://t.me/psynyht 

 

Тематика зустрічей Психологічного клубу НУХТ березень-квітень  2020

  • 12.03.2020 р., Тема: Асертивність. Ти жертва чи агресор? 
  •  26.03.2020 р., Тема: Прокрастинація. Чи можливо побороти лінь?
  • 09.04.2020 р.,  Ж-115, 12.45 Тема: Етапи побудови стосунків. Як знайти «свою» людину?
  • 23.04.2020 р., Ж-115, 12.45 Тема: Токсичні відносини. Як вийти зі стосунків, які руйнують?

Психолог Ірина Нікітіна, коуч Наталия Цветаева <natalitsvetaeva@gmail.com>:

 

)

Запис на індивідуальний прийом до психолога  Перейти