Н У Х Т

Психологічний дискусійний клуб

Запис на індивідуальний прийом до психолога  Перейти 

Про Центр психологічної підтримки студентів

У нашому Університеті відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України “Про затвердження Положення про психологічну службу у системі освіти України” та наказу ректора Національного університету харчових технологій у межах міжнародного проекту «Повага дією»  відкрито Центр психологічної підтримки студентів. Проводяться психологічні дискусії, тренінги, тестування, індивідуальні психологічні консультації, співбесіди щодо актуальних проблем університетської молоді. 


Про адаптацію до навчання та міжособистісних взаємин у групах

Провідними психологинями Національного університету харчових технологій, доцентами кафедри гуманітарних дисциплін ННІТІ ім. акад. І.С. Гулого проводяться тренінги адаптації першокурсників та співбесіди у групах здобувачів з метою вчасного вирішення актуальних проблем процесу адаптації та самореалізації. В Університеті щорічно проводиться моніторинг адаптації здобувачів першого курсу до освітнього процесу. Результати моніторингу представляються на сайті Університету.


Про студентський Психологічний дискусійний клуб

Систематично проводяться засідання психологічного дискусійного клубу, що збирає здобувачів різних курсів з усіх факультетів і інститутів НУХТ.  Клуб - це творчий майданчик для дружнього спілкування та безумовного прийняття себе як особистості. Тут усіх об’єднує спільна мета та панує атмосфера довіри і безпеки. Це надає багато можливостей розвиватись і самовдосконалюватись.

Час та теми засідань - в Інстаграм каналі на  https://www.instagram.com/nuft psy та на офіційних сторінках НУХТ у соціальних мережах. 

 

 Про план роботи дискусійного Психологічного клубу

Дорогі студенти!

Запрошуємо Вас на зустрічі до Психологічного клубу та Школи подружнього життя!

(нині психологами університету опрацьовуються побажання здобувачів та триває підготовка тем для зустрічей у межах Психологічного клубу)

  Жовтень, 2023 року 

  •  

ШКОЛА ПОДРУЖНЬОГО ЖИТТЯ

Також зустрічі та консультації відбуваються он-лайн 

на сторінці Фейсбук Он-лайн Психолог https://www.facebook.com/psyholognyht/ 

 Instagram  https://www.instagram.com/nuft psy

Телеграм  https://t.me/psynyht 

Дивіться детальну та актуальну інформацію на сторінці Фейсбук https://www.facebook.com/psyholognyht/ та

Телеграм каналі Психологічний клуб НУХТ https://t.me/psynyht 

Провідні психологині НУХТ