Н У Х Т

Зворушливе свято прощання з випускниками-бакалаврами відбулося на факультеті готельно-ресторанного та туристичного бізнесу

26 червня 2018

Зворушливе свято прощання з випускниками-бакалаврами відбулося на факультеті готельно-ресторанного та туристичного бізнесу

26 червня актова зала університету знову була заповнена вщент. Адже цього дня урочисте й водночас щемливе свято вручення дипломів бакалаврам відбулося на факультеті готельно-ресторанного та туристичного бізнесу.

255 вже дипломованих фахівців зі спеціальностей «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа» і «Туризм», їх батьки, рідні й друзі, а також викладачі, співробітники й студенти молодших курсів зібралися на чергове тепле сімейне факультетське святкування.

Щиро привітали своїх вихованців декан факультету Віктор Доценко, завідувачі кафедр – туристичного та готельного бізнесу Дарія Басюк, технології ресторанної і аюрведичної продукції Олександра Нєміріч, безпеки життєдіяльності Наталія Володченкова, заступник завідувача кафедри готельно-ресторанної справи Оксана Арпуль. Багато теплих сердечних побажань прозвучали на адресу випускників, до яких долучилися і заступники декана – з навчальної роботи Наталія Бондар і Віта Цирульнікова та по роботі зі студентами Олена Тищенко.

Традиційно подяки та грамоти були вручені кращим студентам й активістам, що множили славу й здобутки факультету й університету у науковій, спортивній і культурно-масовій роботі.

Не порушили добру традицію й факультетські митці, подарувавши присутнім море драйву й гарних емоцій своїми творчими виступами. До речі, левову частку цього святкового концерту підготували саме випускники.

Дуже зворушливим, насиченим непідробними емоціями, був виступ голови студентської ради Віталія Євстаф’єва, заступника голови студради Вікторії Новикової і випускниці спеціальності «Туризм» Яни Розумей, які щиросердо дякували викладачам і батькам та бажали всього найкращого друзям-випускникам.

Як одна мить промайнуло вручення дипломів, і ось лунає гімн факультету, й бакалаври поспішають зробити селфі й фото на згадку біля святкової факультетської фотозони. Хтось із них уже завтра вирушить у самостійне професійне життя, хтось прийде здавати документи на рідний факультет на вступ до магістратури, та незалежно від вибору свого подальшого життя, вони – завжди бажані й очікувані гості у Альма матер. Нехай доля буде прихильною до вас, випускники!

Опублікований: 26-06-2018
Читайте також:
Щирими на привітання своїм викладачам були студенти Сумського коледжу харчової промисловості НУХТ

У Сумському коледжі харчової промисловості НУХТ відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти. Директор коледжу Юрій Барилюк привітав колег-освітян із професійним святом, побажав миру, добра, благополуччя, успішної реалізації нових творчих, фахових проектів. Щирими на привітання були студенти, які створили для своїх наставників-викладачів...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Щирими на привітання своїм викладачам були студенти Сумського коледжу харчової промисловості НУХТ 05 жовтня 2018

Випускники ще чотирьох сертифікатних програм НУХТ отримали сертифікати про успішне завершення навчання

20 грудня свої сертифікати, що підтверджують успішне завершення навчання, отримали випускники чотирьох сертифікатних програм – «Харчові технології», «Технології в готельно-ресторанному бізнесі», «Косметологія» і «Впровадження систем управління безпечністю на підприємствах харчової промисловості». Винуватців свята тепло привітали проректор з науков...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Випускники ще чотирьох сертифікатних програм НУХТ отримали сертифікати про успішне завершення навчання 20 грудня 2019

Активність й ініціативність голови студради факультету біотехнології та екологічного контролю відзначені Голосіївською РДА

18-го листопада в Голосіївській районній адміністрації м. Києва відбулася урочиста зустріч, приурочена до Міжнародного дня студента. Щороку в заході беруть участь 15 професійних закладів вищої освіти, розташовані на території району. Івент не оминув і наш університет! Урочистість розпочалася з виступу голови Голосіївської РДА Сергія Садового. У пр...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Активність й ініціативність голови студради факультету біотехнології та екологічного контролю відзначені Голосіївською РДА 19 листопада 2020

Фахівці кафедри біотехнології і мікробіології і влітку знайомлять школярів із перевагами професії біотехнолога

Колектив кафедри біотехнології і мікробіології і в період літніх канікул та відпусток не припиняє свій профорієнтаційний марафон. Викладачі кафедри, закохані у біотехнологію, прагнуть познайомити з нею якомога більшу кількість молодих людей. 12 липня такою нагодою скористалася доцент кафедри Вікторія Красінько, яка відвідала літню зміну денного та...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Фахівці кафедри біотехнології і мікробіології і влітку знайомлять школярів із перевагами професії біотехнолога 13 липня 2018