Н У Х Т

Звітує студентська рада факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу імені проф. В.Ф. Доценка

19 лютого 2022

Звітує студентська рада факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу імені проф. В.Ф. Доценка

17 лютого 2022 року відбулася конференція студентського самоврядування факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу імені проф. В.Ф. Доценка.

На порядку денному були питання: звіт голови студентської ради факультету Мелісси Корольчук і звіт голови студентської ради гуртожитку Миколи Бобака.

На відеоконференції були присутні 90% делегатів студентських академічних груп, серед яких старости, їхні заступники, студенти з активною громадською позицією, які були обраними на зборах академічної групи представниками. Також було присутнє керівництво факультету: в.о. декана Віта Цирульнікова, заступниця декана з навчальної роботи Наталія Бондар і заступниця декана по роботі зі студентами Олена Тищенко.

Першим заслухали звіт голови студентської ради факультету Мелісси Корольчук, здобувачки магістерського рівня вищої освіти спеціальності «Готельно-ресторанна справа», яка вже завершує свій другій термін на цій посаді. У фокусі доповіді – результати роботи навчально-виховного, культурно-масового, спортивного, профорієнтаційного та благодійного секторів, проведені заходи в офлайн і онлайн-форматі з дотриманням всіх карантинних обмежень і протиепідемічних заходів. Лекторії від готельєрів, рестораторів, кулінарних зірок, експертів галузі і топових професіоналів, натхненних ентузіастів; онлайн-флешмоби у соціальних мережах факультету; віртуальні конкурси професійної майстерності (Масляна-FEST 2021, Міжнародний кулінарний марафон у Болгарії); профорієнтаційні заходи для просування бренду факультету у всеукраїнському і міжнародному освітньому просторі та популяризації спеціальностей серед абітурієнтів; менеджмент офіційних каналів комунікації (Instagram, Facebook, Telegram, TikTok). Голова студентської ради зазначила, що студентське життя зі впровадженням карантинних обмежень дуже змінилося і відбувається переважно в онлайні, але у студентства факультету є перемоги і здобутки, якими варто пишатися і можливості для розвитку, а також подякувала кожному за внесок у зміцнення студентського самоврядування.

Далі звітував голова студентської ради гуртожитку, здобувач вищої освіти 3 курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» Микола Бобак.

Відкритим голосуванням переважною більшістю голосів звіти були затверджені.

В.о. декана факультету Віта Цирульнікова подякувала студентським радам факультету і гуртожитку за активну участь у факультетських і університетських заходах, примноження досягнень факультету і університету.

Із подальшим алгоритмом дій під час виборів до студентської ради присутніх познайомили Мелісса Корольчук і заступниця декана по роботі зі студентами Олена Тищенко.

На цьому порядок денний був вичерпаний, а виборчий процес триває.

Студентська рада – команда однодумців, яка є рушійною силою проактивного студентського життя, формує і примножує традиції факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу імені проф. В. Ф. Доценка.

Опублікований: 19-02-2022
Читайте також:
Монографія ще однієї нашої науковиці взяла участь у проєкті МОН України «Книга від вченого»

Офіс підтримки вченого за ініціативи Міністерства освіти і науки України з другої половини 2022 року впровадив науково-популярний проєкт «Книга від вченого», мета якого – безоплатно сприяти промоції діяльності українських науковців та їхніх здобутків. У рамках цього проєкту найкращі роботи (монографії, посібники, підручники, збірники матеріалів то...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Монографія ще однієї нашої науковиці взяла участь у проєкті МОН України «Книга від вченого» 20 листопада 2023

Професійний досвід для майбутніх фахівців

7 листопада 2024 року на кафедрі технології ресторанної і аюрведичної продукції відбулася гостьова лекція «Професійні дегустаційні конкурси: їхні переваги та завдання, які вони вирішують» засновниці та керівниці професійного міжнародного дегустаційного конкурсу Favorite Food&Drinks, кандидатки економічних наук Олени Сініціної. Захід був організ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Професійний досвід для майбутніх фахівців 11 листопада 2024

Менеджерка персоналу ‒ випускниця курсу від Erasmus+ віртуальна мобільність

Першокурсниця Аполлінарія Крижановська (група МП-1-9а) освітньо-професійної програми «Менеджмент персоналу» взяла активну участь у реалізації проєкту Erasmus+ віртуальна мобільність «Мистецтво переговорів і вирішення конфліктів (медіація)/ArtNoConflict» та отримала сертифікат за проходження курсу «The Art of Negotiation and Conflict Resolution (MED...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Менеджерка персоналу ‒ випускниця курсу від Erasmus+ віртуальна мобільність 26 листопада 2025

Кафедра харчової хімії вітає колегу з отриманням відзнаки

Нещодавно наш університет відзначив знаменну дату – 135-річчя від дня  заснування. З цієї нагоди кращі викладачі та співробітники університету отримали нагороди. Кафедрі харчової хімії надзвичайно приємно, що подяку ректора університету Анатолія Українця отримав професор кафедри  Олександр Перепелиця. Тим більше, що саме в цьому році виповнюється 4...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Кафедра харчової хімії вітає колегу з отриманням відзнаки 31 жовтня 2019