Н У Х Т

Звітно-виборча профспілкова конференція факультету біотехнології та екологічного контролю НУХТ: підсумки, плани та перспективи

29 жовтня 2024

Звітно-виборча профспілкова конференція факультету біотехнології та екологічного контролю НУХТ: підсумки, плани та перспективи

На факультеті біотехнології та екологічного контролю відбулася звітно-виборча конференція, що стала частиною виборчої кампанії профспілкової організації університету. 29 жовтня 2024 року на заході були присутні 10 делегатів, обраних від профспілкових груп, які представляли чотири кафедри факультету. Від профкому університету була присутня Лариса Карташова.

Конференція розпочалася з представлення звіту за період з 20 листопада 2019 року до 24 жовтня 2024 року про роботу профбюро факультету, яке очолює Оксана Скроцька. Порядок денний також включав вибори нового складу профбюро факультету, голови та заступника профбюро, а також делегування представників факультету до профкому НУХТ і обрання делегатів для участі у звітно-виборчій конференції Первинної профспілкової організації НУХТ. Додатково обговорювалася рекомендація на посаду голови профспілкового комітету університету.

У своєму звіті Оксана Скроцька відзначила, що профбюро факультету біотехнології та екологічного контролю співпрацювало з профспілковим комітетом університету, зосереджуючись на захисті трудових і соціально-економічних прав працівників. За звітний період було організовано підтримку членів профспілки у вигляді матеріальної допомоги, оздоровчих програм, безкоштовних квитків до театрів, новорічних подарунків для дітей і путівок до літніх таборів для їхнього відпочинку. Восени 2024 року профком університету організував медичний огляд співробітників у клінічній лікарні Києва, яким скористалися також працівники факультету.

Делегати конференції високо оцінили роботу профбюро і його керівництва за попередній період. Доцентку кафедри біотехнології і мікробіології Оксану Скроцьку було переобрано на посаду голови профбюро на наступні п’ять років, її заступницею обрали доцентку кафедри екології та екоменеджменту Оксану Ничик, а до складу профкому НУХТ делеговано деканку факультету Наталію Грегірчак. Також було обрано чотирьох представників факультету на звітно-виборчу конференцію Первинної профспілкової організації НУХТ.

На завершення прийняли одноголосне рішення про рекомендацію і підтримку кандидатури завідувача кафедри технології м’яса і м'ясних продуктів Василя Пасічного на посаду голови профспілкового комітету НУХТ.

Опублікований: 29-10-2024
Читайте також:
Знайомимо з технологіями майбутнього: гостьова лекція зі світу мехатроніки

15 квітня 2025 року відбулася захоплива гостьова лекція, присвячена одній з найсучасніших інженерних галузей – мехатроніці , яку завідувачка кафедри мехатроніки та пакувальної техніки, професорка Людмила Кривопляс-Володіна прочитала здобувачам спеціальностей 133 «Галузеве машинобудування» і 151 «Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології» ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Знайомимо з технологіями майбутнього: гостьова лекція зі світу мехатроніки 15 квітня 2025

Нові горизонти від флагманів промисловості для студентів НУХТ

На кафедрі технології м’яса і м’ясних продуктів значну увагу приділяють плідній співпраці з передовими підприємствами м’ясопереробної галузі. В рамках святкування Дня працівників харчової промисловості кафедру відвідали представники різних підприємств, і це було використано з максимальною користю – не лише святкування, а й домовленості щодо стажува...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Нові горизонти від флагманів промисловості для студентів НУХТ 19 жовтня 2018

Додатковий шанс здобути ступінь магістра або PhD

МОН України організовує додатковий єдиний вступний іспит до магістратури та аспірантури. Ця сесія передбачена для вступників, які не реєструвалися для участі в основній чи додатковій сесії ЄВІ або зареєструвалися, але не взяли в ній участі. Також повторно можуть скласти цей іспит ті, хто бажає покращити свої результати й скористатися шансом на вст...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Додатковий шанс здобути ступінь магістра або PhD 07 серпня 2024

Про впровадження Єдиної міжвідомчої інформаційної системи щодо набору іноземних вступників дізнавалися наші фахівці

Днями фахівці нашої Приймальної комісії долучилися до презентації Міністерством освіти і науки України візії та плану дій зі впровадження Єдиної міжвідомчої інформаційної системи (Єдина система) щодо набору іноземних вступників до закладів вищої освіти. Новацію презентували заступник міністра з питань європейської інтеграції Андрій Вітренко, засту...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Про впровадження Єдиної міжвідомчої інформаційної системи щодо набору іноземних вступників дізнавалися наші фахівці 28 липня 2021