Н У Х Т

Зустріч здобувачів освіти і викладачів кафедри мехатроніки та пакувальної техніки зі стейкхолдером

07 квітня 2021

Зустріч здобувачів освіти і викладачів кафедри мехатроніки та пакувальної техніки зі стейкхолдером

У межах розвитку освітньо-професійної програми «Прикладна механіка» на кафедрі мехатроніки та пакувальної техніки відбулася відеозустріч здобувачів освіти, що починають свій шлях в опануванні знань, зі стейкхолдером освітньо-професійної програми, випускником кафедри, а нині начальником відділу розробки та впровадження ПрАТ «Укрпластик», к.т.н. Денисом Пригодієм.

Представник підприємства торкнувся питань, що стосуються сучасного стану та особливостей роботи пакувальної індустрії в умовах пандемії. Здобувачі освіти познайомились із таким поняттям, як інноваційна упаковка. Крім цього, порушувалися питання екології у контексті утилізації або вторинного перероблення використаної полімерної упаковки із гнучких матеріалів.

Але найбільш цікавою стала розповідь про кадрове забезпечення у діяльності сьогоднішнього підприємства пакувальної індустрії. Стейкхолдер наголосив, що для успішного закріплення отриманих в аудиторіях знань корисною буде практична підготовка, яка може бути успішно реалізована в межах підприємств галузі.

У відеозустрічі також активну участь взяли директор Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І. С. Гулого Сергій Блаженко, а також гарант освітньо-професійної програми «Прикладна механіка» Сергій Токарчук.

Усі учасники висловили побажання проводити такі зустрічі якомога частіше.

Опублікований: 07-04-2021
Читайте також:
Юні хіміки знайомляться з біотехнологіями

На кафедру біотехнології і мікробіології (БТМ) завітали учні 9-го класу ліцею № 293 Деснянського району м. Києва, які поглиблено вивчають хімію. Супроводжувала школярів їх класний керівник, вчитель хімії Надія Хринюк. Зустрічала відвідувачів і знайомила з перспективами навчання в університеті доцент кафедри БТМ Світлана Тетеріна. Знайомство з НУХТ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Юні хіміки знайомляться з біотехнологіями 10 квітня 2018

Корпорація «Артеріум» підтримує юних біотехнологів

Магістранти кафедри біотехнології і мікробіології, що є переможцями конкурсу студентських наукових проєктів за благодійної підтримки Корпорації «Артеріум», представили річні звіти щодо етапів виконаної наукової роботи за 2019-2020 н.р. і про цільове використання наданих на виконання наукових проектів коштів. Доповідачам побажала успіху директор з ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Корпорація «Артеріум» підтримує юних біотехнологів 30 червня 2020

Учетверте на базі нашого університету відбулася Міжнародна Літня Школа Жана Моне

25 червня вже традиційно (вчетверте) на базі нашого університету відбулася Міжнародна Літня Школа Жана Моне. Цього року захід вперше пройшов у форматі онлайн-конференції, але такий формат теж має свої переваги – у ньому взяли участь представники Чехії, Фінляндії, Індії, Нігерії. Відкрив роботу Міжнародної Літньої Школи проректор нашого університе...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Учетверте на базі нашого університету відбулася Міжнародна Літня Школа Жана Моне 26 червня 2020

Навчання в університеті продовжується в дистанційному режимі

Відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки України (лист 1/9-626 від 13.11. 2020) та наказу по університету №114 від 9 жовтня 2020 року в університеті продовжується навчання в дистанційному режимі для всіх видів занять.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Навчання в університеті продовжується в дистанційному режимі 30 листопада 2020