Н У Х Т

Знайомство з майбутніми студентами – учнями Гімназії біотехнологій №177 та Технічного ліцею Дніпровського району

12 лютого 2024

Знайомство з майбутніми студентами – учнями Гімназії біотехнологій №177 та Технічного ліцею Дніпровського району

Потужний профорієнтаційний марафон НУХТ, ініційований Центром моніторингу якості та координації освітньої діяльності університету, 8 і 9 лютого продовжився зустрічами з майбутніми вступниками у Гімназії біотехнологій №177 та Технічному ліцеї Дніпровського району Києва.

8 лютого директорка Центру Олена Подобій, деканка факультету біотехнології та екологічного контролю Наталія Грегірчак та представники Приймальної комісії НУХТ Юлія Запорожець і Артем Ущаповський відвідали Гімназію біотехнологій №177, де поспілкувалися із заступницею директора гімназії Іриною Виноградовою та старшокласниками. У актовій залі гімназії наші викладачі представили університет, познайомивши з основними напрямами його діяльності та структурними підрозділами, освітніми програмами, особливостями навчання та можливостями вступу до НУХТ.

Олена Подобій розповіла про славну історію та традиції нашої альма-матер, структуру, особливості підготовки фахівців, сучасні освітні тренди, співпрацю з потужними компаніями, як національного, так і міжнародного рівня, міжнародну академічну мобільність наших студентів, особливості та напрями міжнародної співпраці, яскраве та насичене студентське життя, переваги навчання в НУХТ.

Наталія Грегірчак познайомила з поняттям «біотехнологія», висвітлила сучасні тренди та напрями розвитку біотехнологій (червону, зелену, сіру тощо), детально зупинилась на сучасному етапі підготовки біотехнологів у НУХТ, окресливши можливості розвитку та формування професійних навиків – hard skills і soft skills. Дуже сподобалася присутнім вікторина про НУХТ та біотехнології від нашої деканки, де розігрувалися призи і подарунки, в тому числі від партнерів університету. А наприкінці свого виступу вона запросила учнів до участі у «Біотехнологічних студіях НУХТ».

Артем Ущаповський познайомив гімназистів із особливостями вступної кампанії 2024 та надав цінні лайфхаки, що допоможуть підвищити конкурсний бал при вступі – участь у Всеукраїнських учнівських олімпіадах НУХТ у 2024 році та підготовка до НМТ на підготовчих курсах університету.

Наступного дня Олена Подобій, Юлія Запорожець та Артем Ущаповський побували у Технічному ліцеї Дніпровського району м. Києва, де їх привітно й гостинно зустріли директор ліцею Анатолій Андрієнко та заступниця директора Тетяна Ярема. Під час спілкування визначили напрями подальшої співпраці між університетом і ліцеєм, окреслили коло питань і заходів, що можуть зацікавити учнів та допоможуть їм у майбутньому виборі професійного спрямування.

Ґрунтовну й цікаву інформацію про наш заклад вищої освіти, всі аспекти його діяльності й надзвичайно широке коло можливостей, що відкриваються перед нашими студентами і у навчанні, і у науці, і у громадській, культурній та спортивній діяльності, ліцеїстам надала директорка Центру моніторингу якості та координації освітньої діяльності університету Олена Подобій. Від фахівчині учні дізналися про програми академічної мобільності, що дозволяють студентам університету навчатися й стажуватися у провідних вищих навчальних закладах світу, потужну підтримку нашого вишу стейкхолдерами-роботодавцями, широку базу практичної підготовки та перспективи працевлаштування випускників НУХТ.

Значну увагу зустрічі зі старшокласниками присвятили особливостям вступної кампанії 2024 року, про які розповів Артем Ущаповський й підказав, як можна підвищити конкурсний бал при вступі – взяти участь у Всеукраїнських олімпіадах НУХТ для старшокласників, перший тур яких саме розпочався в університеті, а також підготуватися до НМТ на підготовчих курсах НУХТ, випускникам яких нараховуються додаткові бали при вступі до нашого вишу.

Також Юлія Запорожець та Артем Ущаповський підготували анкети і провели розіграш призів і подарунків серед учнів.

Наприкінці зустрічі Олена Подобій презентувала бакалаврську освітню програму «Хімічні технології косметичних продуктів та харчових добавок», гаранткою якої вона є. Вона подякувала колективові ліцею за співпрацю і представила двох переможниць І етапу конкурсу робіт МАН з хімії, учениць ліцею Анастасію Михайлову і Анастасію Фесенко. Викладачка акцентувала увагу, що практична частина їх робіт була виконана на базі університету й запросила учнів також виконувати роботи МАН на лабораторній базі НУХТ.

Сподіваємося, ці зустрічі допоможуть старшокласникам і Гімназії біотехнологій №177, і Технічного ліцею зробити правильний вибір на користь свого майбутнього!

Опублікований: 12-02-2024
Читайте також:
У самостійне професійне життя вирушають випускники

У Відокремленому структурному підрозділі «Свалявський технічний фаховий коледж НУХТ» відбулося вручення дипломів студентам спеціальності «Туризм» (куратор – Михайло Станкович). Ще вчора вони були студентами, а сьогодні, як наголосила у вітальному слові завідувачка економічного відділу Надія Шекмар, отримали фундамент для майбутньої праці. Впевнен...

ЧИТАТИ ДАЛІ

У самостійне професійне життя вирушають випускники 24 травня 2022

Карантин, як мотиватор самостійного вивчення дисциплін

Студенти групи БТ-4-1, які вже майже є випускниками-бакалаврами, закінчили вивчати надзвичайно цікавий та, беззаперечно, важливий предмет «Технологія пробіотиків та вакцин». Як зазначають самі здобувачі, настільки захопливим вивчення предмету дистанційно ще не було! Цікавим для них було все – від складання презентації по індивідуальному препарату ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Карантин, як мотиватор самостійного вивчення дисциплін 14 травня 2020

Реалізація студентських наукових проєктів за благодійної підтримки Корпорації «Артеріум»

У минулому році Корпорація «Артеріум» започаткувала проведення конкурсу студентських наукових проєктів серед здобувачів магістратури нашого університету за спеціальністю 162 «Біотехнології та біоінженерія». Цього року ініціатива була продовжена. Після оголошення конкурсу та розгляду поданих заявок, були визначені переможці, які, не зважаючи на епід...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Реалізація студентських наукових проєктів за благодійної підтримки Корпорації «Артеріум» 24 червня 2021

Міжнародний захист прав молоді

Представник студентської спільноти Смілянського технологічного фахового коледжу НУХТ Олександр Бруско, соціальна педагогиня Євгенія Лисянович і голова студпрофкому Ольга Подобна взяли участь у тренінгу у рамках спільного проєкту між Данською Профспілкою 3F та Профспілкою працівників АПК України. Метою тренінгу було донесення інформації про права тр...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Міжнародний захист прав молоді 06 січня 2023