Н У Х Т

Змінюємо життя шляхом навчання

30 березня 2020

Змінюємо життя шляхом навчання

Сьогодні через запровадження карантину для багатьох відкриваються можливості дистанційної освіти, яку пропонують провідні університети світу, зокрема для тих, хто володіє англійською і бажає її удосконалювати.

Кафедра іноземних мов професійного спрямування створює умови, щоб забезпечити студентам нашого університету можливість навчатися дистанційно на програмах кращих закладів світу і отримати максимум користі.

В.о. завідувача кафедри Олена Галинська пройшла навчальний  тренінг та отримала сертифікат адміністратора платформи «Coursera», що дає можливість долучати студентів і викладачів НУХТ до опанування тієї чи іншої навчальної програми, а також взяла участь у спеціалізованому вебінарі «Getting Started with Coursera for Campus».

«Coursera» – це онлайн-платформа (з головним офісом у м. Маунтін-В'ю, Каліфорнія, США), яка пропонує навчальні курси від сотні університетів світу. А у зв'язку зі загрозою covid-19 та карантином, платформа пропонує охочим безкоштовне навчання у різних напрямах, отримати доступ до відео-лекцій, різноманітних навчальних матеріалів, завдань, форумів. Місія компанії – «Transform Lives Through Learning» (Змінюємо життя шляхом навчання).

Перший досвід роботи на «Coursera» був отриманий вже 20 березня. Найшвидше до навчальних курсів долучилися студенти факультетів готельно-ресторанного та туристичного бізнесу і біотехнології та екологічного контролю. Серед пропозицій, які надає платформа, популярністю користуються такі курси від провідних університетів: «Speak English Professionally» (Технологічний університет Джорджії), «Grammar and Punctuation» (Каліфорнійський університет), «Inspiring and Motivating Individuals» (Університет Мічигану), «Successful Negotiation: Essential Strategies and Skills» (Університет Мічигану), «Influencing People» (Школа бізнесу Стівена Росса Мічиганського університету), «Engineering Project Management» (Університет Райса, Х'юстон), «Experimental Methods in Systems Biology» (факультет фармакології і медпрепаратів, Центр системної біології, Нью-Йорк) та інші.

Курси читають топ-інструктори, кращі професори та викладачі, тому студенти дізнаються про корисне та інноваційне у царині бізнесу, саморозвитку, технологій.

Маємо надію, що студенти, які почали навчання на «Coursera», зможуть порівняти подання інформації, підходи до викладання в різних закладах, успішно пройдуть обрані курси, опанують нові знання і підвищать рівень англійської.

Опублікований: 30-03-2020
Читайте також:
В університеті завершилися фахові вступні випробування

Сьогодні в університеті завершилися фахові вступні випробування для вступників на перший (зі скороченим терміном) або другий та третій курси навчання (з нормативним терміном на вакантні місця) денної та заочної форм навчання для здобуття освітнього ступеня «Бакалавр» на основі освітньо-кваліфікаційного рівня «Молодший спеціаліст», а також на основі...

ЧИТАТИ ДАЛІ

В університеті завершилися фахові вступні випробування 30 липня 2021

Вражаючий креатив, якісні знання й інноваційні тенденції від бакалаврів спеціальності «Маркетинг»

Поєднання вражаючого креативу та маркетингових методів аналізу продемонстрували під час захисту бакалаврських робіт студенти спеціальності «Маркетинг». Усі представлені до захисту дипломні роботи були присвячені актуальним темам і виконані на високому рівні. Ще вчора звичайні студенти, а сьогодні – дипломовані бакалаври з життєвим і професійним до...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Вражаючий креатив, якісні знання й інноваційні тенденції від бакалаврів спеціальності «Маркетинг» 27 червня 2018

День Подяки від кафедри іноземних мов професійного спрямування

Яке свято американці люблять не менше Різдва?  Напевно, кожний із нас бачив у американських фільмах і серіалах, як уся родина збирається за святковим столом, основною стравою якого є індичка, промовляє молитву зі словами подяки за все хороше, отримане протягом року. Звичайно ж, це День Подяки, який святкується 22 листопада. Тому в межах вивчення т...

ЧИТАТИ ДАЛІ

День Подяки від кафедри іноземних мов професійного спрямування 22 листопада 2018

Державні свята України – у Науково-технічній бібліотеці університету

23 серпня відзначається День Державного Прапора України. Це свято з'явилося завдяки підписанню в 2004 році відповідного президентського указу. До 2004 року День українського прапора відзначали тільки в Києві у вигляді муніципального свята. 24 серпня – День Незалежності України. Це свято передає дух патріотизму та гордості за свою націю, яка пройшо...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Державні свята України – у Науково-технічній бібліотеці університету 23 серпня 2018