Н У Х Т

Здобувачі освіти долучаються до удосконалення освітніх програм

20 січня 2023

Здобувачі освіти долучаються до удосконалення освітніх програм

19 січня 2023 року відбулася зустріч гаранта освітньої програми «Інжиніринг харчових та біотехнологічних виробництв», доцента Романа Якобчука, членів робочої групи освітньої програми, завідувачів і викладачів кафедр технологічного обладнання та комп’ютерних технологій проектування та машин і апаратів харчових та фармацевтичних виробництв зі здобувачами освіти 1-4 курсів, що навчаються за цією освітньою програмою.

Під час зустрічі обговорили результати опитування здобувачів освіти щодо їх участі в перегляді освітніх програм; правил проведення контрольних заходів; об'єктивності та неупередженості екзаменаторів при оцінюванні навчальних досягнень і запобігання конфлікту інтересів; форм контрольних заходів і критеріїв оцінювання навчальних досягнень; ступеня інформованості здобувачів вищої освіти про форми та методи контролю, критерії оцінювання навчальних досягнень, про політику, стандарти і процедуру дотримання академічної доброчесності.

Гарант освітньої програми звернув особливу увагу здобувачів на необхідність дотримання академічної доброчесності та запропонував активно долучитися до локального моніторингу освітньої програми, надавати пропозиції та побажання щодо удосконалення освітнього процесу, підвищення його якості. Він нагадав здобувачам про наявність інформативної складової опису освітньої програми на сайті НУХТ у меню «Студенту» та «Моніторинг якості освіти».

Під час обговорення якості навчального процесу завідувач кафедри машин і апаратів харчових та фармацевтичних виробництв Олександр Гавва проаналізував результати зимової сесії здобувачів освітньої програми та запропонував надати пропозиції щодо його покращення в умовах військового стану.

Викладач цієї ж кафедри, доцент Олексій Губеня закликав здобувачів в умовах дистанційного навчання активніше долучатися до студентського життя Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого через соціальні мережі, брати участь у висвітлені цікавих життєвих подій і заходів.

Підсумком зустрічі стало напрацювання спільного плану дій, який, зокрема, передбачає в найближчий час обговорення пропозицій по удосконаленню освітньої програми «Інжиніринг харчових та біотехнологічних виробництв» у колективах студентських груп із поданням відповідних пропозицій і побажань гаранту освітньої програми.

Опублікований: 20-01-2023
Читайте також:
Профорієнтаційні мандри

Профорієнтація – це місія, місія донести корисну інформацію про можливості, які відкриває правильно обрана вища освіта. Профорієнтація – це виклик, виклик сьогодення постійно тримати «руку на пульсі», слідкувати за сучасними тенденціями і змінами на ринку праці і своєчасно на них реагувати. Профорієнтація – це дорога, шлях до сердець майбутніх всту...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Профорієнтаційні мандри 16 листопада 2018

Україна тримається, міцний тил працює!

Магістрантка Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого Марія Аліпатова продовжує річне стажування в Іспанії, у місті Таррагона, у R&D-центрі компанії «Dow». Ця всесвітньо відома компанія є лідером у виробництві полімерів для різних сфер застосування, зокрема, для полімерної упаковки Стажування Марії включає інжен...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Україна тримається, міцний тил працює! 18 квітня 2022

Конференція трудового колективу заслухала звіт ректора

22 грудня 2022 року в дистанційному режимі відбулася Конференція трудового колективу університету. Голова Конференції, перший проректор Володимир Яровий розпочав Конференцію з повідомлення, що зареєструвалися 87 делегатів, а всього обраних делегатів 106, тож необхідний кворум є, і Конференція розпочала свою роботу. Відповідно до порядку денного з...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Конференція трудового колективу заслухала звіт ректора 22 грудня 2022

Працедавці України визнають НУХТ одним із найкращих університетів України з підготовки фахівців

Працедавці України визнали НУХТ одним із найкращих університетів України з підготовки фахівців за технічними та економічними спеціальностями. Шанси випускника зайняти вакансію в престижній компанії дослідив журнал «Гроші». Укладачі «зарплатного» рейтингу зазначають, що компанії, що брали участь у дванадцятому рейтингу вишів «Грошей», неохоче оціню...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Працедавці України визнають НУХТ одним із найкращих університетів України з підготовки фахівців 19 серпня 2019