Н У Х Т

Здобувачі освіти долучаються до удосконалення освітніх програм

20 січня 2023

Здобувачі освіти долучаються до удосконалення освітніх програм

19 січня 2023 року відбулася зустріч гаранта освітньої програми «Інжиніринг харчових та біотехнологічних виробництв», доцента Романа Якобчука, членів робочої групи освітньої програми, завідувачів і викладачів кафедр технологічного обладнання та комп’ютерних технологій проектування та машин і апаратів харчових та фармацевтичних виробництв зі здобувачами освіти 1-4 курсів, що навчаються за цією освітньою програмою.

Під час зустрічі обговорили результати опитування здобувачів освіти щодо їх участі в перегляді освітніх програм; правил проведення контрольних заходів; об'єктивності та неупередженості екзаменаторів при оцінюванні навчальних досягнень і запобігання конфлікту інтересів; форм контрольних заходів і критеріїв оцінювання навчальних досягнень; ступеня інформованості здобувачів вищої освіти про форми та методи контролю, критерії оцінювання навчальних досягнень, про політику, стандарти і процедуру дотримання академічної доброчесності.

Гарант освітньої програми звернув особливу увагу здобувачів на необхідність дотримання академічної доброчесності та запропонував активно долучитися до локального моніторингу освітньої програми, надавати пропозиції та побажання щодо удосконалення освітнього процесу, підвищення його якості. Він нагадав здобувачам про наявність інформативної складової опису освітньої програми на сайті НУХТ у меню «Студенту» та «Моніторинг якості освіти».

Під час обговорення якості навчального процесу завідувач кафедри машин і апаратів харчових та фармацевтичних виробництв Олександр Гавва проаналізував результати зимової сесії здобувачів освітньої програми та запропонував надати пропозиції щодо його покращення в умовах військового стану.

Викладач цієї ж кафедри, доцент Олексій Губеня закликав здобувачів в умовах дистанційного навчання активніше долучатися до студентського життя Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого через соціальні мережі, брати участь у висвітлені цікавих життєвих подій і заходів.

Підсумком зустрічі стало напрацювання спільного плану дій, який, зокрема, передбачає в найближчий час обговорення пропозицій по удосконаленню освітньої програми «Інжиніринг харчових та біотехнологічних виробництв» у колективах студентських груп із поданням відповідних пропозицій і побажань гаранту освітньої програми.

Опублікований: 20-01-2023
Читайте також:
Практичні заняття у сучасних реаліях

Карантин… Дистанційне навчання. Викладачі наполегливо шукають цікаві форми завдань, у тому числі і практичних, зі своїх дисциплін, щоб видати їх студентам. Щоб і корисне було, і реально виконувалося у дистанційному режимі. Ось як описує роботу в рамках одного з практичних занять із дисципліни «Методи контролю біотехнологічних, фармацевтичних та ха...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Практичні заняття у сучасних реаліях 10 квітня 2020

Згадали студентські роки випускники кафедри технології оздоровчих продуктів 2006 року

Традиційно, в останню суботу травня в НУХТ відбуваються зустрічі випускників. Але іноді бажання побачитися-поспілкуватися з колишніми одногрупниками таке непереборне, що немає потреби чекати теплої пори. Отак подумала староста групи ОП-4, студенти якої у 2006 р. отримали диплом спеціаліста з «Технології харчових продуктів оздоровчого та профілактич...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Згадали студентські роки випускники кафедри технології оздоровчих продуктів 2006 року 21 листопада 2019

Лекцію провідного спеціаліста мережі Reikartz прослухали здобувачі-другокурсники спеціальності «Туризм»

12 травня 2020 р. у рамках вивчення дисципліни «Готельна справа» студенти-другокурсники спеціальності 242 «Туризм» мали змогу прослухати цікаву та ґрунтовну лекцію «Безпечна чистота у готельному номері» від провідного спеціаліста з навчання та адаптації мережі Reikartz Аліни Гак. Лекція була прочитана в онлайн-режимі, завдяки чому здобувачі мали з...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Лекцію провідного спеціаліста мережі Reikartz прослухали здобувачі-другокурсники спеціальності «Туризм» 13 травня 2020

Фінішна пряма магістрантів кафедри технології м’яса і м’ясних продуктів

5 лютого 2021 року на кафедрі технології м’яса і м’ясних продуктів відбувся попередній захист магістерських робіт здобувачів кафедри, що готуються до офіційного захисту. Комісія працювала у складі завідувача кафедри, професора Василя Пасічного, професорки Ірини Шевченко та доцентів Оксани Топчій, Ігоря Страшинського, Ольги Чернюшок, Олександри Гащ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Фінішна пряма магістрантів кафедри технології м’яса і м’ясних продуктів 08 лютого 2021