Н У Х Т

З духовними скарбами України знайомить Профком співробітників НУХТ

12 жовтня 2023

З духовними скарбами України знайомить Профком співробітників НУХТ

Профком співробітників НУХТ організував екскурсію для всіх бажаючих до Свято-Михайлівського Золотоверхого Монастиря – діючого в Києві православного монастиря Православної церкви України на честь Архангела Михаїла.

Ігумен Михаїл провів екскурсію територією монастиря, окреслив історію заснування Свято-Михайлівського Золотоверхого Собору, розповів про його розквіт, занепад та руйнування більшовиками, починаючи з 1918 року і до повного знищення 14 серпня 1937 року. Відродження Собору відбулося лише у 1997 році.

Також екскурсанти відвідали Трапезний храм Святого Апостола і Євангеліста Іоана Богослова, автентичну будівлю, яка збереглася до наших днів.

Закінчили екскурсію на дзвіниці Трьохсвятительского храму, де всі могли почути дзвін дзвонів і насолодитися чудовими краєвидами Києва.

Учасники туру були у захваті, духовному спокої та умиротворенні, атмосфера величного собору зачарувала красою архітектури, бо це і є справжнє Місце сили!

Віримо, що як Монастир відродився, так і вся наша Україна після Перемоги відбудується і буде символом свободи і патріотизму у всьому світі! Тримаймося, бо ми цього варті!

Опублікований: 12-10-2023
Читайте також:
Розпочинаємо набір до аспірантури і докторантури

Сьогодні стартував вступ до аспірантури і докторантури нашого університету. У 2023 році науковий ступінь доктора філософії в НУХТ можна здобути за спеціальностями: 051 «Економіка», 073 «Менеджмент», 075 «Маркетинг», 133 «Галузеве машинобудування», 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», 144 «Теплоенергетика», 162 «Біотехнології...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Розпочинаємо набір до аспірантури і докторантури 21 серпня 2023

МОН надало роз’яснення щодо підтвердження вступниками сільського коефіцієнту

Вступники, що претендують на отримання сільського коефіцієнта (СК), можуть крім визначеної Довідки про реєстрацію місця проживання особи завантажувати в кабінет інші документи, що підтверджують термін їх реєстрації в селі. Це треба робити тоді, коли фактичний термін реєстрації вступника в селі перевищує 2 роки, однак у реєстрі, на основі якого вида...

ЧИТАТИ ДАЛІ

МОН надало роз’яснення щодо підтвердження вступниками сільського коефіцієнту 06 липня 2018

Магістранти успішно захистили комплексну кваліфікаційну роботу

17 лютого відбувся захист комплексної міжкафедральної кваліфікаційної роботи здобувачів освітнього ступеня «Магістр» спеціальності 181 «Харчові технології», освітньо-професійних програм «Технології аюрведичних харчових продуктів», «Технології зберігання, консервування та переробки м’яса» та «Технології зберігання, консервування та переробки молока»...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Магістранти успішно захистили комплексну кваліфікаційну роботу 17 лютого 2023

Студентка Полтавського коледжу харчових технологій НУХТ – призер творчого конкурсу

17 березня 2018 року з нагоди дня народження видатного українського письменника Тараса Шевченка у Полтаві відбувся творчий конкурс «Шевченкові думи» для студентської молоді міста, у якому взяли участь й студенти Полтавського коледжу харчових технологій НУХТ. Організаторами заходу виступили Студентська рада м. Полтава спільно з Управлінням у справа...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Студентка Полтавського коледжу харчових технологій НУХТ – призер творчого конкурсу 20 березня 2018