Н У Х Т

Яскрава подія для 373 цьогорічних випускників Волинського коледжу НУХТ

08 липня 2024

Яскрава подія для 373 цьогорічних випускників Волинського коледжу НУХТ

Випускний – це важлива подія, яка залишає яскраві спогади на все життя і символізує завершення одного важливого етапу та початок нового. У Відокремленому структурному підрозділі «Волинський фаховий коледж НУХТ» відбулося урочисте дійство з нагоди вручення дипломів. Від сьогодні харчова, економічна, ІТ-галузь поповнилися 373 професійними, молодими, креативними фахівцями.

На захід випускники заходили під рушниками, які тримали їхні мами. Це стало символічним благословенням і побажанням успіху на їх новому життєвому шляху, нагадуванням про наші корені, культурну спадщину, про зв’язок із рідною землею, про наших предків і духовну єдність. Адже сьогодні, як ніколи, ми повинні берегти традиції українського народу, передавати їх майбутнім поколінням, щоб не втратити нашу ідентичність.

Урочиста частина розпочалася з виконання Державного Гімну України, хвилиною мовчання за загиблими на війні та покладанням квітів до Дощок пам’яті випускників коледжу, які віддали своє життя за Україну.

З нагоди закінчення коледжу та одержання довгоочікуваних дипломів випускників привітав директор коледжу, заслужений працівник освіти України Ігор Корчук. Він побажав молоді широкої та світлої дороги у житті, наполегливості в досягненні наміченої мети та ніколи не забувати своїх наставників, їхньої життєвої науки та мудрості.

До молодих людей звернулася мама випускниці групи М-31 Вероніки Майданець, яка побажала їм впевненості в собі, сили духу та невичерпного оптимізму. Наголосила на тому, що потрібно ставити перед собою цілі та досягати їх, а також залишатися вірними своїм принципам і цінностям, не боятися труднощів і завжди пам’ятати, що кожний новий день приносить нові можливості.

Випускники дякували педагогічним працівникам за підтримку та знання, які вони отримали протягом років навчання, а викладачі наголошували на тому, що двері коледжу завжди відкриті для них. Завершенням свята стала дружня фотосесія та неформальне спілкування присутніх.

Дорогі випускники, віримо, що отримані дипломи стануть надійним стартом для успішної вашої кар’єри, а усі мрії здійсняться під мирним небом України! Чекаємо вас для продовження навчання за освітнім ступенем «бакалавр» в університеті!

Опублікований: 08-07-2024
Читайте також:
Інтерактивний формат свята для першокурсників

Щорічно 27 вересня у світі відзначають Всесвітній день туризму – визначний день для усіх, хто любить мандри. І хоч через карантинні обмеження відсвяткувати цей день у традиційно грандіозному форматі з яскравими дійствами на території університету не вдалося, кафедра туристичного та готельного бізнесу не могла залишитись осторонь свого улюбленого св...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Інтерактивний формат свята для першокурсників 29 вересня 2020

Викладачі кафедри фінансів представили результати своїх наукових досліджень на міжнародній конференції

У рамках наукового проекту кафедри фінансів нашого університету «Комплексна оцінка та шляхи підвищення конкурентоспроможності страхового ринку України в контексті європейської інтеграції» викладачі кафедри Наталія Климаш та Михайло Арич разом із завідувачем кафедри Ладою Шірінян взяли участь у VIII міжнародній науково-практичній конференції «Страте...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Викладачі кафедри фінансів представили результати своїх наукових досліджень на міжнародній конференції 02 жовтня 2018

Вшанування пам’яті жертв Голодомору у Кам’янець-Подільському коледжі харчової промисловості НУХТ

85 років тому керівництво Радянського Союзу вчинило найтяжчий міжнародний злочин проти української нації – геноцид. Довгий час українцям, які вижили, було заборонено говорити про Голодомор, вшановувати пам'ять своїх близьких і рідних, навіть згадувати їх імена. Але правда і пам'ять про Голодомор завжди жила в їхніх серцях і житиме в серцях наступни...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Вшанування пам’яті жертв Голодомору у Кам’янець-Подільському коледжі харчової промисловості НУХТ 23 листопада 2018

Позапланове засідання вченої ради університету присвятили кадровим питанням

9 грудня 2020 року в дистанційному режимі відбулося позапланове засідання вченої ради університету, основним питанням порядку денного якого були кадрові питання (обрання на посади). Розпочали засідання зі вшанування хвилиною мовчання пам’яті колег – декана факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, професора Віктора Доценка та завід...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Позапланове засідання вченої ради університету присвятили кадровим питанням 09 грудня 2020