28-30 жовтня 2025 року у Міжнародному виставковому центрі працювала 28-а Міжнародна виставка продуктів харчування та напоїв WorldFood Ukraine, найбільший в нашій країні захід відповідного профілю.
Таку подію не могли оминути викладачі профільних дисциплін і куратори груп 1-4 курсів кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції Людмила Мамченко, Віра Зуйко, Олена Павлюченко, Артем Ущаповський, Андрій Мурзін, Олена Матиящук, Володимир Польовик, Раїса Матюшенко, Ірина Корецька, Володимир Захаров, які разом зі здобувачами освітнього ступеня «Бакалавр» освітньо-професійної програми «Технології харчування» ознайомилися з експозицією, сучасним асортиментом продуктів харчування і напоїв, а також інноваційними рішеннями у сфері виробництва та маркетингу.
Виставка стала майданчиком виїзного заняття з дисципліни «Ресторанна справа» для здобувачів першого курсу. На конкретних прикладах вони виконали практичне завдання щодо поглибленого вивчення профілю окремих компаній-учасниць виставкового заходу у контексті можливої імплементації їх рішень для ресторанної галузі.