Н У Х Т

Workshop з ННІХТ 2.0: навчись, приготуй, скуштуй

26 березня 2026

Workshop з ННІХТ 2.0: навчись, приготуй, скуштуй

Уже стало традицією в Навчально-науковому інституті харчових технологій на весняних канікулах запрошувати школярів до нашого університету. Не зважаючи на складний зимовий період, у цьому році весняні канікули відбуваються за графіком, саме тому 24 і 25 березня 2026 р. в Навчально-науковому інституті харчових технологій відбувався Workshop з ННІХТ 2.0: навчись, приготуй, скуштуй, учасникам якого було запропоновано майстер-класи та лекцію щодо виявлення алергенів у харчових продуктах за допомогою маркування.

На Workshop завітали учні Святопетрівського академічного ліцею, Миронівського академічного ліцею № 2, Гімназії №48 м. Києва, Ліцею №194 «Перспектива» м. Києва, Ліцеїв №33, 59, 84, 85, 92, 196, 211, 323 м. Києва, Голосіївського ліцею №241 м. Києва, Білогородського ліцею №1 Київської обл., Гімназії «Мілленіум» № 318 м. Києва, Київського фахового коледжу електронних приладів, Ліцею №1 с. Петропавлівська Борщагівка, Шосткинської гімназії, ОЗО «Миронівський академічний ліцей №3».

Гостей зустрічали здобувачі освіти Марія Бабак, Антон Білозуб, Михайло Деминденко та Ксенія Петлінська, які також протягом дня супроводжували гостей згідно з програмою заходу.

У перший день Workshop заступниця директора Навчально-наукового інституту харчових технологій з навчальної роботи Анастасія Пухляк ознайомила учасників із освітніми програмами, які нині пропонує інститут. Далі гості відвідали майстер-клас «Збери свій шейк: інгредієнти здорового життя», який запропонувала кафедра технології оздоровчих продуктів і провела доцентка цієї кафедри Алла Башта. Майстер-клас проводився за участю здобувачів освітньої програми «Харчові технологія та інженерія», тому учасники мали можливість поспілкуватися зі студентами та на власні очі побачити навчальний процес. Подальша програма заходу зазнала змін через тривалу тривогу в м. Київ, проте наші викладачі досить винахідливі та мобільні, тому майстер-класи «Labneh Party: міксуй та смакуй» (провели доцентка кафедри технології молока і молочних продуктів Анастасія Пухляк і доцентка кафедри технології зберігання і переробки зерна Олена Супрун-Крестова за організаційної підтримки кафедри технології цукру і підготовки води) та «Створи свій аромат» (провела доцентка кафедри технології жирів, хімічних технологій харчових добавок та косметичних засобів Олеся Романова) відбулися у сховищі Ж-корусу.

Другого дня учасників зустріли студенти Марія Бабак, Михайло Деминденко, Софія Криклива та провели на кафедру експертизи харчових продуктів, де професорка цієї кафедри Оксана Шульга ознайомила з освітньою програмою «Технологічна експертиза та безпека харчової продукції» та провела майстер-клас «Майбутній дегустатор, навчись виявляти фальсифікацію харчових продуктів». Учасники визначили чутливість органів чуття, а також дізналися, яким чином виявити фальсифікацію харчових продуктів широкого вжитку. Крім того, гості прослухали лекцію «Алергени в харчових продуктах: як за допомогою маркування дізнатися про їх присутність».

На завершення учням було вручено сертифікати учасників Workshop з ННІХТ 2.0: навчись, приготуй, скуштуй. Очікуємо, що нинішні гості івенту вже у наступному навчальному році стануть здобувачами вищої освіти Навчально-наукового інституту харчових технологій НУХТ.

Опублікований: 26-03-2026
Читайте також:
Викладач кафедри управління персоналом та економіки праці подискутувала щодо конкурентоспроможності держави

Відбулося чергове засідання дискусійного клубу «Конкурентоспроможність держави. Українська формула», який проводила ВГО «Еліта держави» в партнерстві із журналом «Держслужбовець». Дискусійний клуб працював у форматі знайомство – виступ спікерів – запитання та відповіді – неформальне спілкування між гостями. Тему «Україна: на шляху до ефективного ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Викладач кафедри управління персоналом та економіки праці подискутувала щодо конкурентоспроможності держави 05 квітня 2018

Студенти спеціальності «Туризм» знайомилися з досвідом іноземних і вітчизняних компаній на UITM’2018

Студенти 1-2 курсів спеціальності «Туризм» та викладачі кафедри туристичного та готельного бізнесу відвідали 25-й Міжнародний туристичний салон «Україна» - UITM’2018, що традиційно проходить у м. Києві 3-5 жовтня. Під час виставки студенти та викладачі мали можливість ознайомитися з напрацюваннями міжнародних і вітчизняних компаній, досвідом інозе...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Студенти спеціальності «Туризм» знайомилися з досвідом іноземних і вітчизняних компаній на UITM’2018 05 жовтня 2018

Вступники до магістратури отримали рекомендації на бюджет

2 серпня на сайті vstup.edbo.gov.ua оприлюднені рейтингові списки вступників до магістратури, рекомендованих для зарахування на бюджетну форму навчання.. В електронному кабінеті статус заяв тих вступників, які рекомендовані до зарахування на бюджет, змінений зі статусу «Допущено» на статус «Рекомендовано до зарахування (бюджет)». Вступники, які о...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Вступники до магістратури отримали рекомендації на бюджет 02 серпня 2021

Триває вступна кампанія у фахових коледжах НУХТ

У приймальних комісіях фахових коледжів нашого університету (нагадаємо, їх у складі навчально-наукового комплексу НУХТ 11 у різних регіонах України) кипить робота. Сьогодні, 13 липня, о 18:00 завершується подання заяв і документів від вступників на основі базової середньої освіти (після 9-ти класів). А 10 липня почалося прийняття заяв і документі...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Триває вступна кампанія у фахових коледжах НУХТ 13 липня 2023