Н У Х Т

Вступ до фаху або хто такий біотехнолог

22 жовтня 2020

Вступ до фаху або хто такий біотехнолог

Важливою особливістю підготовки фахівців з біотехнології на кафедрі біотехнології і мікробіології є постійний моніторинг позицій і потреб стейкхолдерів – як потенційних роботодавців, випускників кафедри, так і викладачів, і здобувачів відповідної освітньо-професійної програми.

На основі відгуків випускників вносяться зміни до навчальних планів підготовки за освітньо-професійними програмами та робочих програм дисциплін із врахуванням потреб ринку праці, а анкетування здобувачів дозволило врахувати їх побажання, наприклад, щодо збільшення обсягу курсів чи введення нових.

Так, з цього навчального року для першокурсників-біотехнологів викладається дисципліна «Вступ до фаху», спрямована на підготовку здобувачів до навчання в університеті та отримання знань, необхідних для розуміння становлення біотехнологічної науки і промисловості та біоінженерії. Саме на одну з таких лекцій дисципліни був запрошений випускник кафедри, нині – фахівець зі стандартизації, сертифікації та якості ТОВ «УНІ-СЕРТ» Станіслав Дубов.

Станіслав уже мав досвід працевлаштування і роботи у закордонній компанії, а наразі реалізовує свої професійні вміння у вітчизняній компанії, яка є акредитованим органом із оцінювання відповідності медичних виробів і засобів індивідуального захисту. Він щиро поділився зі студентами своєю школою життя в університеті – навчанням, труднощами, необхідністю опанування як дисциплін загальної підготовки, так і професійного спрямування, важливістю займатися науковою роботою і зазначив, що кафедра надає кожному здобувачу можливість стати конкурентоспроможним на ринку праці. Головне – правильно скористатися цими можливостями.

Своїми враженнями від зустрічі поділилися першокурсники:

Анна Косяк: «Станіслав з радістю відповів на наші запитання, змотивував до дій, а також дав дуже корисні поради, які допоможуть нам на професійному шляху. Зазначив, що однією зі складових успіху є вивчення мов, а також внутрішнє бажання розвиватися і тоді все буде добре!»

Михайло Галецький: «Станіслав давав поради першокурсникам, а точніше повідав про свої помилки, які допускав ще коли навчався в НУХТ, які предмети потрібно наполегливіше вчити. Далі, як це не дивно звучить, Станіслав розповів, хто такий біотехнолог у деталях і які його задачі, де можна працювати з дипломом біотехнолога. Лекція залишила багато приємних вражень, адже зараз я напевне знаю, куди мені потрібно рухатись і що робити, щоб досягнути успіху!»

Анастасія Онищенко: «Стас звернув увагу на головні аспекти у складанні резюме та проведенні співбесід. Отже, за словами Станіслава треба вміти правильно «продавати свої мізки», тобто у резюме писати про весь науковий досвід і навички, які здобули під час навчання в університеті, адже тут ми отримуємо базу, що є фундаментом для нашого подальшого розвитку і є дуже цінною для роботодавця. Почули досить цікаву та оригінальну відповідь на питання «Як пояснити іншим, хто такий біотехнолог?»  якою, напевне, тепер буде користуватися кожен. Ця зустріч дійсно була цікавою та корисною для кожного з нас. Особисто мені дуже сподобався такий формат.»

Артур Захаров: «Станіслав порекомендував поки що не думати про вечірки та гулянки, а краще у вільний час займатися самоосвітою й саморозвитком, приділяючи особливу увагу вивченню англійської мови, бо на сьогодні володіння англійською – запорука успіху на ринку праці. Відповів на багато наших запитань, починаючи з «Як пояснити оточуючим, хто такий біотехнолог і чим він займається?» і закінчуючи «Чи можна подолати таке захворювання як рак і яким методом це буде найефективніше?». Ми почули багато корисної інформації, яка допомогла зрозуміти наскільки важливими є біотехнології в багатьох сферах життєдіяльності. Це дійсно топова та надзвичайно важлива галузь, яка зможе вирішити багато питань сучасності та майбутнього.

Хочу висловити велику вдячність лектору Наталії Грегірчак та Станіславу Дубову за цю відеоконференцію, бо саме такі зустрічі є поштовхом, щоб розвиватися та самовдосконалюватися, виникає велике бажання творити, вчитися та ставати такими ж досвідченими й успішними спеціалістами.

Із великим задоволенням чекатиму на наступну зустріч із випускниками, що зможуть поділитися цікавою та корисною інформацією для нас та для нашого майбутнього.»

 

Опублікований: 22-10-2020
Читайте також:
Перше знайомство

15 січня 2018 року відповідно до графіка навчального процесу на кафедрі технології м’яса і м’ясних продуктів студенти освітнього ступеня «Бакалавр» спеціальності 181 «Харчові технології» денної форми навчання другого курсу груп ТІ-2-7 та ТІ-2-8 розпочали ознайомлювально-виробничу практику. Цього ж дня відбулися організаційні збори, інструктаж з охо...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Перше знайомство 17 січня 2018

Студентки університету гідно представили НУХТ на Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни «Безпека життєдіяльності»

На базі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності наприкінці квітня відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Безпека життєдіяльності». Свої знання й уміння продемонстрували 116 студентів і курсантів із понад сорока вищих навчальних закладів України. У змаганні також взяли участь студентки нашого універ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Студентки університету гідно представили НУХТ на Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни «Безпека життєдіяльності» 10 травня 2018

Здорове харчування від дитинства до довголіття – фокус уваги науковців, медиків і виробничників

25 листопада 2022 року в університеті відбулася ІІ міжнародна міжгалузева науково-практична конференція «Здорове харчування від дитинства до довголіття: стан і перспективи», яка зібрала науковців-харчовиків, медиків, економістів, виробників. Відкрив роботу наукового зібрання ректор Олександр Шевченко. Він тепло привітав учасників і гостей заходу т...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Здорове харчування від дитинства до довголіття – фокус уваги науковців, медиків і виробничників 25 листопада 2022

Здатність аргументовано захищати власні пропозиції демонструють бакалаври кафедри технології молока і молочних продуктів

На кафедрі технології молока і молочних продуктів розпочалися захисти дипломних проєктів студентів денної форми навчання освітнього ступеня «Бакалавр» за напрямом «Харчові технології». Екзаменаційну комісію очолила завідувач кафедри технології молока і молочних продуктів, професор Галина Поліщук. До складу ЕК увійшли заступник директора Навчально-...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Здатність аргументовано захищати власні пропозиції демонструють бакалаври кафедри технології молока і молочних продуктів 18 червня 2019