Н У Х Т

Визначені переможці Спартакіади НУХТ із шашок

05 квітня 2021

Визначені переможці Спартакіади НУХТ із шашок

4 квітня 2021 року в оnline-режимі відбулися змагання Спартакіади НУХТ із шашок серед юнацьких і дівочих команд.

Ниніі, в епоху інформаційних технологій, особливого значення набуває здатність швидко орієнтуватись у величезному потоці інформації, аналізувати її і робити логічні висновки. Одним із засобів, що сприяють розвитку інтелектуальних здібностей  є гра у шашки. Шашки – це вид спорту, який виховує у гравців стратегічне та тактичне мислення, волю, витримку, сприяє розвитку і тренуванню пам’яті. Тому наші здобувачі освіти охоче долучилися до змагань й билися за перемогу до останнього.

Результати змагань:
Юнаки:
І місце – команда факультету біотехнології та екологічного контролю у складі Михайла Галецького (група 1-1), Миколи Сидоренка (група 1-2) і Володимира Вербіяна (група 1-1)
ІІ місце – команда Навчально-наукового інституту економіки і управління у складі Богдана Баграновського (група 1-2), Дмитра Ярмоленка (група1-1) і Сергія Скитецького (група1-1)
ІІІ місце – команда Навчально-наукового інституту харчових технологій у складі Ярослава Тасюка ( група3-2), Микити Клишина (група 1-7) і Ярослава Сафіуліна (група 1-3)
Дівчата:
І місце – команда Навчально-наукового інституту харчових технологій у складі Вікторії Коновалової (група 2-8), Марії Борисенко (група 2-8) і Анни Матвієнко (група 2-1)
ІІ місце – команда факультету автоматизації і комп’ютерних систем у складі Олени Малиновської (група 1-5м), Владислави Волошиної (група 3-2) і Катерини Левонюк (група 3-3ск)
ІІІ місце – команда Навчально-наукового інституту економіки і управління у складі Анни Мельник (група 2-4), Діани Худолій (група 2-14) і Софії Лук’янченко (група 1-12)

Вітаємо переможців і призерів! Так тримати! 

Опублікований: 05-04-2021
Читайте також:
Практичні поради як створити стартап отримала доцент кафедри маркетингу

Доцент кафедри маркетингу Аліна Бергер закінчила навчання за курсом «How to Start a Startup?» від платформи масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus». На курсі, що восени 2014 року читався у Стенфордському університеті і на основі якого на платформі «Prometheus» розробили курс «Як створити стартап», виступали Сем Альтман (президент найвідомішог...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Практичні поради як створити стартап отримала доцент кафедри маркетингу 05 жовтня 2020

За чотирма з десяти найпопулярніших серед вступників спеціальностей навчають у НУХТ

У МОН підвели підсумки чергового етапу цьогорічної вступної кампанії – подання заяв вступниками на бакалавра, а також магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямування на основі повної загальної середньої освіти. За результатами цього етапу  понад 146 тисяч вступників подали 914 тисяч 545 заяв. Із них в електронній формі 903,5 тисячі...

ЧИТАТИ ДАЛІ

За чотирма з десяти найпопулярніших серед вступників спеціальностей навчають у НУХТ 30 липня 2018

Час із користю проводять студенти-маркетологи: що таке бренд і з чим його їдять?

Під час карантину багато хто сумує вдома, проте, це ніяк не про студентів кафедри маркетингу. За час карантину студенти-маркетологи відвідали велику кількість вебінарів, зокрема «Шо робити?» від «Бітрікс24», «Антикризовий інтернет-маркетинг. Як пережити спад попиту?» від засновника Академії інтернет-маркетингу WebPromoExperts та багато інших. Одни...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Час із користю проводять студенти-маркетологи: що таке бренд і з чим його їдять? 04 червня 2020

Зустрічі, що визначають майбутнє

22 січня 2018 року в Кам’янець-Подільському коледжі харчової промисловості НУХТ відбулася зустріч доцента кафедри машин і апаратів харчових та фармацевтичних виробництв Олександра Чепелюка з викладачами коледжу та студентами, що навчаються за спеціальністю «Експлуатація та ремонт обладнання харчових виробництв». Фахівець розповів студентам про стр...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Зустрічі, що визначають майбутнє 23 січня 2018