
На засіданні Профкому НУХТ відбулося нагородження членів Профспілки з нагоди Дня працівників освіти. Грамотою Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України нагороджені: Наталія Стеценко - голова профбюро Навчально-наукового інституту харчових технологій, доцент кафедри технології оздоровчих продуктів;Олена Кушнір - г...
ЧИТАТИ ДАЛІВідбулося нагородження членів Профспілки НУХТ 07 листопада 2019