Н У Х Т

Викладацько-студентська команда кафедри технології ресторанної та аюрведичної продукції – у столичному ліцеї №15

14 листопада 2025

Викладацько-студентська команда кафедри технології ресторанної та аюрведичної продукції – у столичному ліцеї №15

У межах реалізації договору про співпрацю між нашим університетом і Ліцеєм №15 міста Києва відбулася чергова змістовна та натхненна зустріч представників НУХТ із адміністрацією та учнями закладу. Участь у заході взяли професор кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції, гарант освітньої програми «Технології харчування» Олег Кузьмін та асистентка кафедри Марія Омельченко.

Під час зустрічі з директором ліцею Валерієм Литвином, викладачі обговорили підсумки результатів співпраці за 2024-2025 н.р., узгодили план спільних профорієнтаційних заходів на 2025-2026 н.р., а також визначили нові перспективні напрями взаємодії. Зокрема, участь ліцеїстів у Днях відкритих дверей, організацію інтегрованих занять і залучення учнів до освітніх проєктів.

Далі відбулася зустріч з учнями 11-х класів. Олег Кузьмін презентував університет, розповів про його історію, освітні традиції, інноваційні підходи у навчанні, а також про широкий вибір освітніх програм, перспективи працевлаштування та можливості для розвитку студентів. Марія Омельченко поділилася власним досвідом навчання та професійного становлення, розповіла про актуальні напрями наукової роботи, студентські ініціативи, участь у міжнародних програмах і проєктах, акцентувавши на тому, що НУХТ відкриває для своїх студентів безліч шляхів самореалізації.

До зустрічі з майбутніми вступниками долучилися здобувачі першого курсу освітнього ступеня «бакалавр» спеціальності «Харчові технології». Анна Омельченко та Максим Гулік (група ХЧ-1-2) поділилися своїми враженнями від проходження підготовчих курсів до НМТ та наголосили на їхній користі для успішного вступу. Валерій Богуцький, Марія Новікова і Максим Хохлов (група ХЧ-1-4) розповіли про перші місяці навчання в НУХТ, знайомство з практичною складовою професії та атмосферу студентського життя.

Завершенням заходу став інтерактивний майстер-клас зі складання серветок до тематичних подій, який традиційно викликав щирий інтерес серед учнів, дозволивши кожному відчути себе частиною творчого процесу та зануритися у світ ресторанної естетики.

Олег Кузьмін і Марія Омельченко висловлюють глибоку вдячність директору ліцею Валерію Литвину за підтримку співпраці та заступнику директора з навчально-виховної роботи Віталію Котелянцю за сприяння в організації зустрічі!

Опублікований: 14-11-2025
Читайте також:
МОН запрошує до обговорення проекту Середньострокового плану пріоритетних дій Уряду до 2020 року у частині освіти і науки

Міністерство освіти і науки України запрошує громадськість та експертів до обговорення оновленого проекту Середньострокового плану пріоритетних дій Уряду до 2020 року у частині освіти і науки. Після експертних обговорень по кожному з чотирьох пріоритетів МОН до плану були внесені зміни. Усі бажаючі можуть приєднатися та внести свої пропозиції щодо...

ЧИТАТИ ДАЛІ

МОН запрошує до обговорення проекту Середньострокового плану пріоритетних дій Уряду до 2020 року у частині освіти і науки 01 лютого 2017

Створення оздоровчих напоїв: дистанційна лабораторна на кафедрі технології оздоровчих продуктів

Уміння адаптуватися до змін – ключова якість сучасного освітнього процесу. Кафедра технології оздоровчих продуктів продемонструвала свою готовність до викликів часу, активно впроваджуючи новітні методи навчання, такі як цифровий сторітейлінг, щоб забезпечити високий рівень навчання та залучити здобувачів навіть у дистанційному форматі. Один із при...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Створення оздоровчих напоїв: дистанційна лабораторна на кафедрі технології оздоровчих продуктів 04 березня 2024

Студенти і викладачі кафедри технології цукру та підготовки води виступили волонтерами Дня відкритих дверей у Музеї води

27 травня у Водно-інформаційному центрі «Музей води» відбувся День відкритих дверей з нагоди святкування Дня Києва. Метою свята є виховання у наймолодшого покоління шанобливого ставлення до води та живої природи, формування світогляду збереження чистої води на Землі.  Дітям допомогли поринути у світ води студенти-волонтери нашого університету. У з...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Студенти і викладачі кафедри технології цукру та підготовки води виступили волонтерами Дня відкритих дверей у Музеї води 29 травня 2018

Участь у міжнародних конференціях і міжнародні стажування – літнє дозвілля викладачів кафедри фінансів

І влітку викладачі кафедри фінансів не витрачали час даремно. Доценти Наталія Климаш та Інна Дем’яненко взяли участь у ІV Міжнародній науково-практичній конференції «Україна, Болгарія, ЄС: економічні, технічні та соціальні тенденції розвитку», яка відбулася в очній та дистанційній формі в Університеті «Проф. д–р Асен Златаров» (м. Бургас, Болгарія)...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Участь у міжнародних конференціях і міжнародні стажування – літнє дозвілля викладачів кафедри фінансів 15 вересня 2020