Н У Х Т

Викладачі кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції – учасники Міжнародного дня йоги

21 червня 2024

Викладачі кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції – учасники Міжнародного дня йоги

З 21 по 23 червня в Києві за підтримки Посольства Індії в Україні проводяться заходи з нагоди святкування Міжнародного дня йоги. Цьогорічне свято – ювілейне, оскільки 21 червня було одностайно оголошено Міжнародним днем йоги усіма країнами-учасницями ООН у 2014 році.

Організатори пропонують насичену та цікаву програму – від занять йогою для новачків під пильним оком інструкторів до різноманітних заходів, що будуть проводитися на мальовничих схилах Національного ботанічного саду ім. М. М. Гришка.

Учасниками цих заходів стали викладачки кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції Наталія Фролова та Наталія Ющенко.

Святкова програма розпочалася у залі Mercure Kyiv Congress Centre традиційним запалюванням свічок і вітальними словом посла Індії в Україні, пана Харш Кумар Джайна. Усі охочі приєдналися до занять з йоги, де досвідчені інструктори демонстрували базові асани та пранаяму, а також навчали основам медитації. Наприкінці учасникам запропонували вегетаріанські страви, приготовані за традиціями індійської кухні.

Йога – стародавня практика, призначенням якої є пізнання матеріального та духовного, знаходження балансу між людським тілом, розумом і почуттями, що є вкрай необхідним у сучасному суспільстві, допомагаючи подолати стрес, зосередитися та позбутися надмірного емоційного навантаження.

Під час святкування Дня йоги відвідувачі зможуть познайомитися з різними течіями цієї практики – Раджа йогою, Кундаліні йогою, Арома йогою, Хатха йогою, з психофізіологічними та енергетичними основами медитації тощо. Окрім того, організатори пропонують зануритися у світ стародавньої індійської культури, а також опанувати мистецтво танцю.

Викладачі кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції щиро вдячні посольству Індії в Україні та пану Арнабу Роучарамоні за запрошення взяти участь у святкуванні Дня йоги та висловлюють сподівання на подальшу плідну співпрацю у підготовці висококваліфікованих фахівців за магістерською програмою університету «Технології дієтичної та аюрведичої харчової продукції».

Опублікований: 21-06-2024
Читайте також:
Важливі питання й святкові вітання від студентів на останньому у календарному році засіданні вченої ради університету

26 грудня відбулося останнє у 2019 році засідання вченої ради університету, яке за доброю традицією і розпочалося, і закінчилося по-святковому. На початку засідання голова ради, ректор Анатолій Українець привітав членів ради, що відсвяткували дні народження між засіданнями. Свою частку теплих вітань отримала і професор кафедри маркетингу Наталія Со...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Важливі питання й святкові вітання від студентів на останньому у календарному році засіданні вченої ради університету 26 грудня 2019

Гастрономічна естетика та професійне натхнення на семінарі-лекторії кафедри готельно-ресторанної справи

З початком нового навчального року кафедра готельно-ресторанної справи активно розпочала проводити наукові заходи. 22 вересня 2025 р. відбувся науковий семінар-лекторій за участі запрошеної гості Ольги Гірман, винної експертки, сомельє в Goodwine, членкині Асоціації сомельє України. Учасниками заходу стали викладачі кафедри, а також здобувачі вищо...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Гастрономічна естетика та професійне натхнення на семінарі-лекторії кафедри готельно-ресторанної справи 25 вересня 2025

Вибори ректора НУХТ! Колектив навчально-наукового комплексу НУХТ визначився з кандидатурою ректора

11 листопада 2020 року у навчально-науковому комплексі нашого університету відбулися вибори ректора. З 9-ї ранку викладачі, співробітники та здобувачі освіти університету і 13 відокремлених структурних підрозділів – 11 фахових коледжів і 2 інститутів післядипломної освіти могли зробити свій вибір між чотирма кандидатами, що виявили бажання взяти у...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Вибори ректора НУХТ! Колектив навчально-наукового комплексу НУХТ визначився з кандидатурою ректора 11 листопада 2020

Відповідальна місія здобувача кафедри мехатроніки та пакувальної техніки

Магістрант кафедри мехатроніки та пакувальної техніки Тарас Бутик уперше взяв участь у акредитації освітньої програми у якості члена експертної групи. Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти запросило нашого здобувача для проведення акредитації освітньо-професійної програми другого (магістерського) рівня вищої освіти у Черкаськом...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Відповідальна місія здобувача кафедри мехатроніки та пакувальної техніки 08 листопада 2023