Н У Х Т

Відкриваємо двері весняних Біотехнологічних студій

27 березня 2024

Відкриваємо двері весняних Біотехнологічних студій

З початком шкільних весняних канікул в університеті розпочалися Біотехнологічні студії 2024 року – цікавий і насичений профорієнтаційний захід факультету біотехнології та екологічного контролю, що стає вже доброю традицією й щоразу збирає все більше учасників.

З самого ранку амбасадори з числа здобувачів-біотехнологів зустрічали гостей біля головного корпусу університету й спрямовували їх до студентського клубу, де кожний отримав папку з цікавинками та символікою НУХТ і Корпорації «Артеріум».

Відкрила роботу студій й тепло привітала здобувачів шкіл, коледжів і ліцеїв деканка факультету Наталія Грегірчак. Привітали учасників і спонсори та партнери Біотехнологічних студій – «Корпорація «Артеріум». А далі представники компанії Ігор Ключка та Марина Герасименко провели лекцію-інтерактив «Біотехосвіта – ключ до успіху». На жаль, через повітряну тривогу захід довелося продовжити у сховищі. Та попри те, що вороги завдали удар по місту, запал школярів до нових знань і мотивація опановувати нові горизонти не згасли. Наприкінці лекції Ігор Ключка провів невеличке опитування і усі, хто правильно відповів на запитання, отримали подарунки.

Після лекції зробили перерву на каву-брейк. Найсмачніший чай із найсмачнішими булочками, бутербродами та цукерками й приємне спілкування зі студентами факультету, що могло бути краще? Звичайно, тільки майстер-класи від наших викладачів. Тож, далі гості перемістилися до навчальної лабораторії кафедри біотехнології і мікробіології.

Перший практичний кейс під назвою «Детективи мікросвіту: розкриваємо таємниці води і повітря» провела асистентка кафедри, здобувачка освітньо-наукового ступеня «доктор філософії» Ірина Ковшар. Вона розповіла школярам про особливості мікробіологічного аналізу води та повітря й детально пояснила, чому це важливо, а також розкрила секрети взаємодії мікроорганізмів із навколишнім середовищем.

Наступний майстер-клас по харчовій біотехнології провели завідувач кафедри Віктор Стабніков і старша викладачка Тетяна Белемець. Гості опанували методику роботи з молочнокислими бактеріями та приготували власні зразки кисломолочної продукції, які вони проаналізують у наступні дні Біотехнологічних студій.

Для тих учасників, які не змогли бути в університеті, велися онлайн-трансляції.

Усі були дуже задоволені першим днем заходу, під час якого отримали нові знання й масу позитивних емоцій та зав’язали багато цікавих знайомств.

Опублікований: 27-03-2024
Читайте також:
Про управління благополуччям у системі менеджменту персоналу

20 квітня 2026 року на кафедрі економіки праці та менеджменту відбулася відкрита онлайн-лекція у форматі Zoom, яку прочитала професорка Олена Драган у межах навчальної дисципліни «Менеджмент персоналу». Захід був організований для здобувачів бакалаврського рівня освітньо-професійних програм «Менеджмент персоналу» та «Менеджмент» і викликав значний ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Про управління благополуччям у системі менеджменту персоналу 20 квітня 2026

Ще одне довгоочікуване поповнення книжкової полички біотехнолога

На сьогоднішній день підготовка фахівців, які б володіли не тільки теоретичними, але і практичними навичками розроблення і впровадження елементів НАССР у виробництво є нагальною необхідністю, оскільки з вересня цього року впровадження системи HACCP є обов’язковим для потужностей, які провадять діяльність із харчовими продуктами в Україні. Тому  вик...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Ще одне довгоочікуване поповнення книжкової полички біотехнолога 17 вересня 2018

Строки подання щорічної звітності з наукової діяльності переносяться

У зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України Міністерство освіти і науки інформує про перенесення строків подання щорічної звітності. Зокрема, перенесено строки подання звітності щодо: - напрямів використання коштів, одержаних у результаті трансферу технологій, створених за рахунок коштів державного бюджету, затвердженого по...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Строки подання щорічної звітності з наукової діяльності переносяться 11 березня 2022

Продуктивне співробітництво кафедри експертизи харчових продуктів і ГО «Асоціація пест контроль менеджменту»

29 травня на кафедрі експертизи харчових продуктів відбулася святкова подія – відкриття спеціалізованого кабінету, присвяченого контролю і боротьбі зі шкідниками в межах реалізації системи управління безпечністю харчових продуктів НАССР. Спеціалізований кабінет буде функціонувати у навчально-науковій лабораторії Ж-601. ГО «Асоціація пест контроль м...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Продуктивне співробітництво кафедри експертизи харчових продуктів і ГО «Асоціація пест контроль менеджменту» 01 червня 2026