Н У Х Т

Відбувся другий осінній День відкритих дверей НУХТ

30 листопада 2019

Відбувся другий осінній День відкритих дверей НУХТ

30 листопада університет знову гостинно розчинив двері перед майбутніми вступниками – відбувся другий осінній День відкритих дверей. Сьогодні у НУХТ, як зазвичай у такі дні, було людно і гамірно – тільки студентів старших курсів коледжів із усієї України приїхало понад 400! А ще школярі, їх батьки й друзі. В нашому університеті раді всім, тож готувалися заздалегідь, старалися підготувати цікаву й насичену корисними лайфхаками програму, врахувати всю нюанси, якнайкраще зустріти гостей, для яких нинішнє знайомство з нашим навчальним закладом може стати дороговказом у майбутньому виборі професії, спрямувати шляхом успіху й вдалого визначення життєвих векторів.

Розпочався Open NUFT з ознайомлення зі структурними підрозділами – навчально-науковими інститутами, факультетами, підготовчим відділенням. Їх адміністрація, викладачі, співробітники й студенти презентували освітні програми, за якими здійснюється підготовка, інноваційні методики викладання, можливості заняття науковими дослідженнями, організацію дозвілля, відповідали на численні питання.

У актовій залі всі бажаючі могли здійснити відеоекскурсію й побачити усі родзинки освітніх пропозицій НУХТ, а також почути від випускників різних років про їх кар’єрні успіхи, якими вони завдячують своїй Альма матер – київському харчовому, переглянувши запропоновані до їх уваги фільми.

Далі присутніх тепло й щиро привітав від ректора університету Анатолія Українця й усього колективу НУХТ перший проректор Володимир Яровий. Він розповів майбутнім вступникам про високий авторитет університету у освітніх і наукових колах, як нашої країни, так і зарубіжжя, про затребуваність наших випускників на ринку праці, про те, що навчання у НУХТ здійснюється за навчальними планами, що відповідають європейським.

Завітали на наш захід і роботодавці, серед яких були й випускники НУХТ. Один із них попросив слово, щоб розповісти школярам і студентам коледжів про привабливість професій нашого вишу, про знання й мотивацію до руху вперед, отримані в університеті, про підтримку викладачів і друзів, яких знайшов за роки навчання, й власний шлях професійного успіху випускник факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, а нині – власник «Львівської майстерні шоколаду» у Києві Олексій Собін. Живе спілкування зі стейкхолдером припало до душі присутнім, і вони довго не відпускали його, задаючи найрізноманітніші питання щодо побудови бізнесу, стартового капіталу, формування команди, втілення студентських мрій тощо.

Приємним бонусом для гостей став уже традиційний розіграш подарунків від студентської ради університету. Серед усіх, хто зареєструвався на початку заходу й заповнив невеликі анкети, були випадковим чином обрані щасливчики, яким дісталися екосумки та футболки зі символікою НУХТ.

Не оминули організатори Open NUFT увагою і питання, що турбують майбутніх вступників і їх батьків не менш, ніж правильний і вдалий вибір професії і закладу вищої освіти, в якому її здобувати, – правила прийому, умови вступу, важливі дати, розрахунок конкурсного балу, чим відрізняється прохідний бал від порогового тощо. На всі ці питання й багато інших вони отримали вичерпні ґрунтовні відповіді – старшокласники від заступника відповідального секретаря приймальної комісії Вадима Серпученка, студенти коледжів від начальника відділу аналітично-інформаційного моніторингу освітньої діяльності Центру моніторингу якості і координації освітньої діяльності університету Олени Подобій.

І наостанок найцікавіше – кейс майбутніх професій у вигляді майстер-класів. Готуючи свої пропозиції, кафедри постаралися охопити все різноманіття наших спеціальностей, аби дати майбутнім вступникам практичне уявлення про них. До проведення майстер-класів долучилися і успішні випускники НУХТ, які не тільки дали можливість учасникам послухати, подивитися й самим спробувати щось зробити, але й розповідали свої історії сходження по кар’єрних сходах і наголошували, що кращим стартовим капіталом для них стали знання й навички, отримані в університеті. Після завершення майстер-класів їх учасники могли продегустувати власноруч виготовлені вироби на технологічних кафедрах і почаювати зі смаколиками на кафедрах технічних.

Усім, у кого не вийшло завітати до НУХТ цього дня, не варто засмучуватися – попереду ще зимові й весняні Дні відкритих дверей. Їм просто варто слідкувати за нашими анонсами на офіційному сайті університету та у соціальних мережах. Наш колектив буде радий бачити і вже знайомі обличчя й тих, хто завітає вперше. Головне, щоб озброєні повним пакетом інформації, наші гості змогли визначити свої пріоритети й зробити правильний вибір. І будемо сподіватися, що вибір цей буде на користь НУХТ! 

Опублікований: 30-11-2019
Читайте також:
Майбутні експерти харчової продукції побували на провідному підприємстві

Студенти групи ТІ-2-7 спеціальності «Технологічна експертиза та безпечність харчової продукції» разом із своїм куратором, асистентом кафедри експертизи харчових продуктів Анастасією Чорною відвідали Київський пивоварний завод «Carlsberg Ukraine». Потужність виробництва пивоварного заводу складає 473 млн л/р. На заводі встановлене новітнє обладнанн...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Майбутні експерти харчової продукції побували на провідному підприємстві 31 травня 2019

Уряд визначив, як оцінюватимуть наукову діяльність вишів

Уряд визначив, як оцінюватимуть наукову діяльність вишів – це дозволить у майбутньому надати найкращим із них базове фінансування на науку. Відповідну постанову «Деякі питання проведення державної атестації закладів вищої освіти в частині провадження ними наукової (науково-технічної) діяльності» Кабінет Міністрів затвердив під час засідання 22 серп...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Уряд визначив, як оцінюватимуть наукову діяльність вишів 22 серпня 2018

В Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму НУХТ відбувся День відкритих дверей

15 березня 2018 року у Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму НУХТ відбувся День відкритих дверей, в якому взяли участь учні шкіл Івано-Франківщини та їх батьки. У вестибюлі коледжу відбулась виставка-презентація спеціальностей та професій, де студенти коледжу демонстрували отримані знання та навички в своїй професії, проводили...

ЧИТАТИ ДАЛІ

В Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму НУХТ відбувся День відкритих дверей 17 березня 2018

Відбулося перше засідання Нацради з питань розвитку науки і технологій

16 січня відбулося перше засідання Національної ради з питань розвитку науки і технологій. Ключове його рішення – у 2018 році буде започаткована атестація українських вишів щодо їх наукової діяльності – це дозволить у майбутньому почати базове фінансування університетської науки за результатами такої атестації. Лілія Гриневич наголосила, що базове...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Відбулося перше засідання Нацради з питань розвитку науки і технологій 17 січня 2018