Н У Х Т

Відбулося нагородження членів Профспілки НУХТ

07 листопада 2019

Відбулося нагородження членів Профспілки НУХТ

На засіданні Профкому НУХТ відбулося нагородження членів Профспілки з нагоди Дня працівників освіти.

Грамотою Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України нагороджені:

Наталія Стеценко - голова профбюро Навчально-наукового інституту харчових технологій, доцент кафедри технології оздоровчих продуктів;
Олена Кушнір - голова профбюро адміністративної частини НУХТ, заступник начальника відділу інтелектуальної власності;
Олена Лужевська - профгрупорг, медсестра Навчального корпусу фізичного виховання;
Олександра Шевченко - профгрупорг, завідувачка лабораторії кафедри економіки і права.

Подякою відзначені:

Ярослава Дячук - профгрупорг, завідувачка лабораторії кафедри фінансів;
Наталія Вересоцька - заступник голови профбюро Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. І.С.Гулого, завідувачка лабораторії кафедри технологічного обладнання та комп’ютерних технологій проектування;
Наталія Фалендиш - профгрупорг, доцент кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів;
Наталія Галицька - профгрупорг, методист вищої категорії Навчально-методичного управління;
Вікторія Ільченко - профгрупорг, начальник відділу обслуговування науковою літературою Науково-технічної бібліотеки.

Вітаємо!

Опублікований: 07-11-2019
Читайте також:
Унікальний захист курсових проєктів online – done!

Карантин хоч і є вимушеним заходом, хоч і накладає певні обмеження, однак і виявляє приховані можливості. На кафедрі біотехнології і мікробіології у форматі відеоконференції  відбувся захист курсових проєктів з дисципліни «Харчова біотехнологія». Такого одночасного і масового захисту курсових на кафедрі ще не проводилося – одночасно працювали п’ят...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Унікальний захист курсових проєктів online – done! 30 квітня 2020

Викладачі також вчаться!

Не лише студенти навчаються під час карантину. Викладачі кафедри фізики Інна Гуцало і Михайло Лазаренко розпочали навчання на дистанційних курсах з підвищення кваліфікації у Державному закладі вищої освіти «Університет менеджменту освіти» на платформі Відкритого університету. Щоденно проводяться онлайн-лекції та тематичні дискусії, на яких розгляд...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Викладачі також вчаться! 08 квітня 2020

Продовжується професійна діяльність педагогічних працівників

16 травня 2022 року завідувачка кафедри мехатроніки та пакувальної техніки,професорка Людмила Кривопляс-Володіна провела відкрите лекційне заняття «Використання логістичних ланцюгів на підприємствах пакувальної і переробної галузі харчової промисловості. Основи логістичного підходу в побудові технологічних процесів. Методика ОЕЕ» з курсу «Виробнича...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Продовжується професійна діяльність педагогічних працівників 16 травня 2022

Науковий семінар-лекторій на кафедрі готельно-ресторанної справи

На кафедрі готельно-ресторанної справи відбувся науковий семінар-лекторій «Супернова історія шампанського в Україні» від члена асоціації сомельє України, винного експерта компанії «Торговий дім Укрімпорт», професійного сомельє Сергія Чугайнова. У заході взяли участь здобувачі бакалаврського і магістерського рівнів вищої освіти спеціальності 214 «Г...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Науковий семінар-лекторій на кафедрі готельно-ресторанної справи 04 грудня 2024