Н У Х Т

Вибудовуємо дієву комунікацію та сталі зв’язки із закладами загальної середньої освіти

20 вересня 2024

Вибудовуємо дієву комунікацію та сталі зв’язки із закладами загальної середньої освіти

Початок навчального року – це старт нової профорієнтаційної роботи зі старшокласниками, які визначаються з вибором професії та закладу вищої освіти, де будуть її опановувати. Тому максимальна увага викладачів кафедри технології оздоровчих продуктів зосереджена на налагоджені довготривалих і дієвих зв’язків із закладами загальної середньої освіти.

19 вересня доцентка кафедри Наталія Стеценко відвідала Спеціалізовану школу №40 міста Києва з поглибленим вивченням німецької мови, яка знаходиться у Святошинському районі. На зустрічі з учнями одинадцятих класів були обговорені переваги навчання у нашому університеті, широкий спектр освітніх програм, можливості працевлаштування, затребуваність наших випускників на сучасному ринку праці, зв’язки університету з роботодавцями.

Значний інтерес викликала інформація про насичене та цікаве студентське життя, роботу студентського самоврядування, наявність спортивного комплексу з різними секціями, можливості реалізації у розвитку здібностей до наукової, волонтерської діяльності, культурно-масової роботи, спорту. Були розглянуті комунікаційні канали зв’язку з майбутніми вступниками. Приємно було почути відгуки про те, що сайт університету сподобався старшокласникам насиченістю інформацією, лаконічністю подачі та хорошою структуризацією.

З ентузіазмом школярами та їх класними керівниками було сприйнято запрошення на профорієнтаційний захід університету – День вступника НУХТ, який відбудеться 21 вересня. Чекаємо на багатьох з них, щоб детальніше познайомити з університетом та відповісти на всі запитання.

Велика подяка адміністрації Спеціалізованої школи №40 міста Києва за гостинність, готовність до співпраці, можливість і надалі мати зустрічі як у офлайн, так і в онлайн-форматах.

Опублікований: 20-09-2024
Читайте також:
Досвід дуальної форми освіти вивчали педагоги Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму НУХТ у Німеччині

Шість педагогів Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму НУХТ відповідно до запрошення громадської організації «Освітньої спілки Тельтов AVT» (Професійний освітній центр) взяли участь у Міжнародній Конференції вчителів у м. Тельтов (Німеччина). У рамках конференції; розглядали актуальний стан розвитку дуальної освіти в Німеччині ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Досвід дуальної форми освіти вивчали педагоги Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму НУХТ у Німеччині 06 листопада 2019

Кулінарна подорож Сонячною системою на факультеті готельно-ресторанного та туристичного бізнесу

16-17 квітня у міжзоряну подорож вирушив факультет готельно-ресторанного та туристичного бізнесу (ГРТБ), адже самі у ці дні відбувся VII Кулінарний конкурс, що мав назву «Автостопом по Галактиці. Система планет ГРТБ». Цього року свої кулінарні майстер-класи представляли три команди – «KOSMOтуристики» (1-й курс спеціальності «Туризм»), «Екіпаж Земл...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Кулінарна подорож Сонячною системою на факультеті готельно-ресторанного та туристичного бізнесу 17 квітня 2019

Смак дому для захисників

Поки триває навчальна практика, здобувачі освіти Полтавського фахового коледжу нашого університету встигають не лише опановувати професію, а й підтримувати тих, завдяки кому мають можливість навчатися. Так, студенти груп 21-ТХ і 22-ТХ перетворили навчальну лабораторію на справжній волонтерський хаб! Разом із керівницею практики Оксаною Палаш вони ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Смак дому для захисників 05 лютого 2026

Профком співробітників НУХТ підвів підсумки роботи у 2020 р. й визначився з планами на 2021 р.

2 лютого 2021 р. за допомогою засобів відеоз'язку відбулося засідання профкому співробітників НУХТ. Згідно з порядком денним були заслухані, обговорені та затверджені звіти голів комісій профкому: Світлани Скоморохової, Лариси Карташової, Ярослава Смітюха, Олени Подобій, Тетяни Янюк та Оксани Топчій. Були схвалені плани роботи всіх комісій профком...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Профком співробітників НУХТ підвів підсумки роботи у 2020 р. й визначився з планами на 2021 р. 05 лютого 2021