Н У Х Т

Відбулася звітно-виборча конференція студентського самоврядування факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу

12 квітня 2019

Відбулася звітно-виборча конференція студентського самоврядування факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу

9 квітня 2019 року відбулася конференція студентського самоврядування факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу за результатами роботи 2018-2019 навчального року.

Конференцію відкрив голова студентської ради факультету Віталій Євстаф’єв, який повідомив, що за результатами реєстрації делегатів кворум є. Це старости, їх заступники, культорги, спорторги, які є представниками всіх академічних груп факультету. Також були присутні представники адміністрації факультету: декан Віктор Доценко, заступники декана з навчальної роботи Наталія Бондар і Віта Цирульнікова, заступник декана по роботі зі студентами Олена Тищенко і представник студентської ради університету.

На початку конференції з числа делегатів були обрані головуючий і секретар, лічильна комісія, а також затверджений порядок денний. Першим питанням був заслуханий звіт голови студентської ради факультету Віталія Євстаф’єва про роботу навчально-виховного, культурно-масового, спортивного та благодійного секторів, який акцентував увагу на перемогах і здобутках, якими може пишатися студентство факультету, а також можливостях для розвитку. Далі звітували голова студентської ради гуртожитку Ілля Солтис і голова профбюро факультету Галина Кужель. Відкритим голосуванням переважною більшістю шляхом підняття рук із мандатами звіти були затверджені.

Перед тим, як перейти до наступного питання, до слова був запрошений декан факультету Віктор Доценко, який подякував студентській раді за активну участь у факультетських і загальноуніверситетських заходах, примноження слави факультету і університету, відзначивши тих, хто складає повноваження. Це студенти 4 курсу, які завершують навчання за освітнім рівнем «бакалавр», голова культурно-масового сектору Катерина Бударіна і голова профбюро Галина Кужель, а також магістранти – голова інформаційного сектору Ірина Зайцева, голова студентської ради гуртожитку Ілля Солтис, заступник голови студентської ради факультету Вікторія Новікова і голова студентської ради факультету Віталій Євстаф’єв, без яких поки дуже складно уявити студентське самоврядування факультету.

Наступним питанням порядку денного конференції був розгляд кандидатур на посади голів студентської ради факультету і гуртожитку. На посаду голови студентської ради факультету була запропонована і затверджена кандидатура Мелісси Корольчук, члена студентської ради, лідера, організатора і талановитої актриси вечорів факультету і кандидатура Артура Шаповалова, який був заступником Іллі Солтиса, на посаду голови студентської ради гуртожитку. Відкритим голосуванням переважною більшістю їхні кандидатури були підтримані.

Мелісса Корольчук познайомила представників академічних груп із командою, яка буде представляти інтереси студентів факультету у разі, якщо її кандидатура набере більшість голосів під час on-line голосування у системі Moodle у травні.

На цьому порядок денний був вичерпаний, і головуючий конференції Данило Маслов закрив її роботу.

Зауважимо, що конференція студентського самоврядування 2019 стала для діючого складу студентської ради особливою. Команда змінюється кожного року, доповнюючись креативними і талановитими студентами факультету. Проте, цьогоріч команда змінюється кардинально. І ці зміни починаються з посади голови студентської ради – Віталія Євстаф’єва, лідера, організатора і мотиватора, який виконував обов’язки голови впродовж 2018-2019 н.р. Студентська рада – це команда однодумців, яка є рушійною силою активного студентського життя, кожного з членів якої на факультеті пам’ятають і люблять. Саме тому, на конференцію завітали голови-попередники Євген Лазоренко і Олена Цишек підтримати тих, хто живе у ритмі факультету ГРТБ.

Бажаємо успіху новій команді студентської ради факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу та сподіваємось, що вони будуть додавати яскравих фарб у життя студентів, підтримувати і формувати традиції факультету.

Опублікований: 12-04-2019
Читайте також:
Викладачі кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства випустили новий навчальний посібник

Викладачі кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства Марина Білько, Ніна Гречко, Анатолій Куц, Ірина Бабич видали  новий  навчальний посібник «Технологія вина. Задачі і приклади». У посібнику розглянуті проблеми удосконалення існуючих і створення нових технологічних прийомів для виробництва вина на основі поставлення і вирішення сучасн...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Викладачі кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства випустили новий навчальний посібник 06 квітня 2018

Екзаменаційна комісія кафедри обліку і аудиту завершила розгляд кваліфікаційних робіт здобувачів-бакалаврів

На кафедрі обліку і аудиту завершилися захисти кваліфікаційних робіт здобувачів освітнього ступеня «Бакалавр», які тривали з 16 до 20 червня. Очолювала Екзаменаційну комісію завідувачка кафедри, к.е.н. Ольга Михайленко, до складу комісії входили гарантка освітньо-професійної програми здобувачів вищої освіти освітнього ступеня «Магістр» Людмила Дух...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Екзаменаційна комісія кафедри обліку і аудиту завершила розгляд кваліфікаційних робіт здобувачів-бакалаврів 22 червня 2022

Усі родзинки WorldFood Ukraine студентам кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства

24 жовтня доцент кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства Зоряна Романова разом зі студентами групи ТБ-4-8 відвідали 22-гу міжнародну виставку продуктів харчування WorldFood Ukraine, що працює щорічно в МВЦ на Броварському проспекті. На виставці до них приєдналися доцент Маргарита Карпутіна та завідувач лабораторії Людмила Бондаренко....

ЧИТАТИ ДАЛІ

Усі родзинки WorldFood Ukraine студентам кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства 24 жовтня 2019

Відбулося перше засідання нового складу профкому співробітників НУХТ

12 грудня 2019 року відбулося перше засідання нового складу профкому співробітників НУХТ, який буде працювати протягом наступних 5 років. Головним питанням, винесеним на порядок денний, було затвердження складу комісій та обрання їх голів. Отже, у нинішньому профкомі НУХТ працюватимуть: - Комісія з організаційної роботи – голова Світлана Скоморо...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Відбулося перше засідання нового складу профкому співробітників НУХТ 16 грудня 2019