Н У Х Т

Важливі питання й святкові вітання від студентів на останньому у календарному році засіданні вченої ради університету

26 грудня 2019

Важливі питання й святкові вітання від студентів на останньому у календарному році засіданні вченої ради університету

26 грудня відбулося останнє у 2019 році засідання вченої ради університету, яке за доброю традицією і розпочалося, і закінчилося по-святковому. На початку засідання голова ради, ректор Анатолій Українець привітав членів ради, що відсвяткували дні народження між засіданнями. Свою частку теплих вітань отримала і професор кафедри маркетингу Наталія Соломянюк, якій був вручений атестат професора.

Далі вчена рада розглянула низку важливих питань. Зокрема, проект рішення по результатах науково-педагогічного стажування викладачів у європейських університетах, а також пропозиції по ліміту стипендіатів і кандидатури на отримання іменних стипендій у другому семестрі 2019-2020 навчального року представила проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Лариса Арсеньєва. Про стан виконання Перспективного плану розвитку університету у 2019 році та про Стратегію розвитку університету на 2020-2025 рр. доповів перший проректор Володимир Яровий. Інформацію щодо використання викладачами НУХТ матеріалів Асоціації ISEKI-Food з метою підвищення ефективності викладання та наукових досліджень надала начальник відділу міжнародних зв’язків Ірина Воловик. Щодо питань підтримання внутрішнього розпорядку, безпечної експлуатації інженерних мереж і дотримання протипожежного стану в університеті у період з 29 грудня 2019 року до 7 січня 2020 року включно йшлося у виступі проректора з навчально-виробничої діяльності та розвитку Олександра Бессараба.

До обговорення питань порядку денного долучилися ректор Анатолій Українець, декан факультету біотехнології та екологічного контролю Наталія Грегірчак, завідувачі кафедр біотехнології і мікробіології Тетяна Пирог, технології хлібопекарських і кондитерських виробів Володимир Ковбаса, машин і апаратів харчових і фармацевтичних виробництв Олександр Гавва.

Наприкінці засідання члени вченої ради отримали музичні вітання від творчого колективу вокальної студії «Театр пісні НУХТ» під керівництвом Андрія Бута.

Завершив засідання голова ради, ректор Анатолій Українець, щиро привітавши присутніх із прийдешнім Новим роком і Різдвом Христовим. Ректор подякував членам ради за активну плідну роботу протягом року, що минає, побажав міцного здоров’я, наснаги, нових інноваційних ідей і їх втілення, вагомих здобутків і особистого щастя. До вітань долучилися проректор з наукової роботи Олександр Шевченко, проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Лариса Арсеньєва, начальник навчально-методичного відділу Валерій Виговський, голова Профкому співробітників НУХТ Сергій Василенко.

Опублікований: 26-12-2019
Читайте також:
МХП відкриє при нашому університеті центр досліджень і розвитку

Агроіндустріальний холдинг «Миронівський хлібопродукт» (МХП) відкриє при нашому університеті R&D-центр (центр досліджень і розвитку).   Планується, що це буде сучасна кухня-лабораторія, на базі якої наші здобувачі освіти, викладачі й науковці експериментуватимуть над приготуванням кулінарних продуктів за допомогою сучасного обладнання та створ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

МХП відкриє при нашому університеті центр досліджень і розвитку 17 грудня 2020

Відкрите лекційне заняття від завідувача кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів

Завідувач кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Володимир Ковбаса провів відкрите лекційне заняття «Екструзія – сучасний спосіб виробництва харчових продуктів. Зміни основних компонентів зернової сировини в процесі екструзії» з дисципліни «Низькотемпературні та екструзійні технології» для студентів четвертого курсу Навчально-на...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Відкрите лекційне заняття від завідувача кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів 20 вересня 2018

Міжуніверситетське академічне партнерство

Плідно розвивається міжуніверситетська співпраця між кафедрами готельно-ресторанної справи Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського (ЛДУФК) і нашого Національного університету харчових технологій. У рамках підвищення кваліфікації до нашого університету завітали завідувачка кафедри готельно-ресторанного бізнесу ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Міжуніверситетське академічне партнерство 16 квітня 2024

Останнє свято бакалаврів факультету автоматизації і комп’ютерних систем

У актовій залі університету відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів бакалаврів випускникам освітніх програм факультету автоматизації і комп’ютерних систем. Цей день став справжнім святом для наших випускників, їх рідних, друзів і викладачів. Після років наполегливої праці, навчання, практики та здобуття професійного досвіду здобувачі осві...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Останнє свято бакалаврів факультету автоматизації і комп’ютерних систем 07 липня 2025