Н У Х Т

В університеті відбулася урочиста посвята першокурсників у студенти НУХТ

01 вересня 2017

В університеті відбулася урочиста посвята першокурсників у студенти НУХТ

1 вересня наш колектив відзначав День знань традиційною посвятою першокурсників у студенти Національного університету харчових технологій. У актовій залі університету зібралися першокурсники, їх батьки, студенти старших курсів, адміністрація й викладачі, роботодавці.

Присутніх тепло привітав ректор університету Анатолій Українець. Він розповів про можливості, що відкриває перед першокурсниками вступ до нашого вишу, адже ректоратом створені всі умови і для здобуття якісної освіти, і для всебічного розвитку студентів. Ректор закликав нове університетське поповнення віддати належне вивченню іноземних мов, вести здоровий образ життя, не втратити жодної можливості для саморозвитку, а також побажав успішного навчання й цікавого насиченого студентського життя. «Хто хоче бути успішним, той буде навчатися!», – резюмував він.

До привітань долучився й передав напутні слова, благословення і молитовну підтримку від Патріарха всієї України-Русі Філарета доктор церковно-історичних наук, професор, проректор з наукової роботи, завідувач кафедри церковної історії Київської православної богословської академії, протоієрей Віталій Клос. Гість поздоровив першокурсників зі вступом до потужного вищого навчального закладу, широко знаного у нашій країні й за її межами як провідний навчальний і науковий центр. «Кожна людина є творцем – своєї долі, долі своєї сім’ї, долі своєї країни», –  зазначив він, і наголосив, що саме молоді творити нову Україну, і слід усвідомлювати свою відповідальність й робити все залежне, перш за все старанно вчитися, щоб вибудувати достойне майбуття для нашої Батьківщини.

Від студентів НУХТ першокурсників поздоровила голова студентської ради університету Наталія Ярош.

А далі настала сама хвилююча мить свята – вручення студентських атрибутів. Ректор Анатолій Українець вручив символічний ключ до знань першокурсниці Навчально-наукового інституту економіки і управління Юлії Кучеренко і студентський квиток – першокурснику Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. академіка І.С. Гулого Віктору Антонову. Клятву першокурсника виголосили першокурсники – факультету біотехнології та екологічного контролю Валентина Криштоф та факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу Денис Постолюк. Після чого прозвучав студентський гімн «Гаудеамус».

Завершилося свято концертом, підготовленим студентами старших курсів під керівництвом фахівців Студентського центру патріотичного виховання та культурного розвитку. Вокальні та хореографічні номери подарували Роман Катюха (Навчально-науковий інженерно-технічний інститут ім. академіка І.С. Гулого), Надія Ніколенко, Олександра Маліневська, Марія Бащеванжи, танцювальний дует (факультет готельно-ресторанного та туристичного бізнесу), Марія Лісовська, дует «Зілля» та танцювальні колективи (факультет біотехнології та екологічного контролю), Оксана Багайлюк, Євген Амаріца, дует «Черемош», Соломія Чорна (Навчально-науковий інститут харчових технологій).

Вітаємо нове студентське поповнення у згуртованій сім’ї НУХТ!

Опублікований: 01-09-2017
Читайте також:
Від студентства до професійної діяльності – один крок!

Кожний студент замислюється над своїм майбутнім: подальшим навчанням, роботою, сім'єю тощо. Але іноді майбутнє настає вмить, раптово. Така вирішальна мить сталася для четвертокурсника Андрія Закрасняного, коли викладачі кафедри біотехнології і мікробіології організували для студентів лекцію генерального директора ТОВ «Біофарма Плазма» Костянтина Є...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Від студентства до професійної діяльності – один крок! 21 травня 2020

Починаємо новий навчальний рік з перемог!

Kyiv city race 2024 «Останній літній дзвоник» розпочав сезон спортивного орієнтування восени. Літні канікули варто завершувати на позитиві, тому за організації Департаменту молоді та спорту м. Києва, клубу «Sever» та управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації було проведено культові змагання в нашій столиці. Бі...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Починаємо новий навчальний рік з перемог! 06 вересня 2024

Науковці кафедри інформаційних систем підсумували науково-дослідну роботу за перше півріччя 2019 р.

Науковці кафедри інформаційних систем підвели підсумки своєї науково-дослідної роботи за період із січня по травень 2019 року. Цього року кафедрою був укладений договір на виконання науково-дослідної роботи за госпдоговірною тематикою із загальним обсягом фінансування в 400 євро. Підготовлена колективна монографія «Методи дослідження електротехні...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Науковці кафедри інформаційних систем підсумували науково-дослідну роботу за перше півріччя 2019 р. 05 липня 2019

Наше майбутнє залежить від нас: чергове засідання кіноклубу кафедри іноземних мов професійного спрямування

«Our future is up to us» (Наше майбутнє залежить від нас) – саме ця фраза є ключовою у британській кінострічці «Енола Холмс», яку переглянули та обговорили здобувачі групи ХЧ-2-2 факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу імені проф. В.Ф.Доценка з доценткою кафедри іноземних мов професійного спрямування Оленою Галинською. Наше майбут...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Наше майбутнє залежить від нас: чергове засідання кіноклубу кафедри іноземних мов професійного спрямування 09 лютого 2023