Н У Х Т

Учасники осіннього табору IBS Education завітали до нашого університету

30 жовтня 2018

Учасники осіннього табору IBS Education завітали до нашого університету

30 жовтня до нашого університету завітали учасники осіннього профорієнтаційного табору IBS Education.

IBS Education – освітня компанія, що спеціалізується на профорієнтації. Для того, щоб діти робили свідомий вибір майбутньої професії ще зі школи, фахівці компанії організовують на канікулах профорієнтаційні табори, а по вихідних днях – профорієнтаційні курси.

Цьогорічний осінній табір працює з 27 жовтня по 3 листопада і у його програмі – відвідування провідних київських вишів. Тож сьогодні своє майбутнє покликання у нашому виші шукали учні 9-11 класів м. Києва та Київської області, м. Рівне, м. Херсон, м. Суми  та м. Одеса.

В університеті гостей зустрічали представники студентської ради НУХТ, помічник проректора з науково-педагогічної та виховної роботи Оксана Вашека, директор Центру моніторингу якості та координації освітньої діяльності університету Ігор Житнецький. Вони підготували насичену й цікаву програму для майбутніх вступників.

У ході знайомства з нашим навчальним закладом школярі зустрілися з першим проректором Володимиром Яровим і проректором з науково-педагогічної та виховної роботи Ларисою Арсеньєвою, побували у Музеї історії НУХТ, актовій залі університету й студентському клубі, у навчально-наукових лабораторіях факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу й Навчально-наукового інституту харчових технологій.

Лайфхаки зі вступу до вишів України і, зокрема нашого університету, гості отримали від фахівця Приймальної комісії НУХТ Олександра Данькевича. Яскраві інформативні презентації про студентське життя підготували активісти студентської ради університету. Захоплення й щиру зацікавленість школярів викликала презентація студентів факультету автоматизації і комп’ютерних систем створеного ними робота-музиканта. Насиченими корисною інформацією були спілкування із заступником декана факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу по роботі зі студентами Оленою Тищенко, старшим викладачем кафедри готельно-ресторанної справи Оленою Блощинською, а також доцентом кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Валерієм Махиньком. Та найбільше, напевно, учням запам’ятається візит на кафедру технології молока і молочних продуктів, де на них чекав майстер-клас із виготовлення морозива і м’якого сиру, смачне частування і безліч цікавинок від доцента кафедри Анастасії Пухляк.

Гості університету отримали інформаційно-рекламні матеріали й вичерпні відповіді на всі свої запитання, які стосувалися не лише умов вступу чи порад щодо подання електронних заяв або визначення пріоритетів, але й сучасних технологій харчових продуктів, корисності чи шкідливості харчових добавок, здорового харчування, «прохідних» балів для вступу до НУХТ тощо. Наші студенти й фахівці гостинно запрошували школярів знову завітати до університету на День відкритих дверей 17 листопада й взяти участь у майстер-класах та інших івентах саме на їх кафедрах.

На завершення зустрічі куратори екскурсії від IBS Education вручили університету Подяку за участь та сприяння у проведенні Осіннього табору.

 

Опублікований: 30-10-2018
Читайте також:
Активний саморозвиток викладачів кафедри маркетингу для підвищення рівня знань студентів

Підвищення якості освіти, що отримують студенти кафедри маркетингу, незмінно супроводжується підвищенням рівня знань і компетенцій викладачів. Кафедра, випускниками якої є спеціалісти трьох напрямків – «Маркетинг», «Реклама та зв’язки з громадськістю» та «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», характеризується постійним підвищенням кваліф...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Активний саморозвиток викладачів кафедри маркетингу для підвищення рівня знань студентів 16 жовтня 2018

Завершилися заняття за сертифікатною програмою «Косметологія»

На кафедрі технології жирів і парфумерно-косметичних продуктів відбулось останнє заняття сертифікатної програми «Косметологія». Головне призначення програми – здобуття сучасних знань у галузі косметології, особистого догляду та індустрії салонів краси. Слухачі вивчали будову та типи шкіри, основи догляду за різними типами шкіри, способи усунення ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Завершилися заняття за сертифікатною програмою «Косметологія» 26 грудня 2017

Тиждень циклової комісії гуманітарних та соціально-економічних дисциплін

23-27 квітня 2018 року у Полтавському коледжі харчових технологій НУХТ тривав тиждень циклової комісії гуманітарних та соціально-економічних дисциплін. Викладачі комісії разом зі студентами коледжу провели цікаві та повчальні заходи. 23 квітня під керівництвом викладача Анастасії Нижник студенти групи 31-К взяли участь у діловій грі «Networking аб...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Тиждень циклової комісії гуманітарних та соціально-економічних дисциплін 27 квітня 2018

Практичний досвід від фахівців фармацевтичної галузі для наших студентів і викладачів

Навчання в магістратурі завжди потребує постійного вдосконалення своїх знань та умінь на практиці, саме таку можливість студентам факультету біотехнології та екологічного контролю (БТЕК) дав проект Farmak_Lab, організатором якого є ПАТ «Фармак». Даний захід проводився вдруге, перший раз – на весні, в якому також взяли участь наші студенти. 19 вере...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Практичний досвід від фахівців фармацевтичної галузі для наших студентів і викладачів 20 вересня 2018