Н У Х Т

У світі клітин: майстер-клас для магістрантів в Інституті харчової біотехнології та геноміки НАН України

24 травня 2024

У світі клітин: майстер-клас для магістрантів в Інституті харчової біотехнології та геноміки НАН України

Магістранти освітньо-професійної програми «Промислова та фармацевтична біотехнологія» відвідали майстер-клас з конфокальної лазерної скануючої мікроскопії (CLSM) в ДУ «Інститут харчової біотехнології та геноміки НАН України», на якому їм  продемонстрували отримані раніше зображення мікротрубочок і мітоточних веретен меристематичної зони біля кореневого апексу рослини Arabidopsis thaliana, відомої також як гусимка звичайна.

В Інституті займаються вивченням впливу біологічно активних речовин, таких як івермектин в фулерени, як стимуляторів росту рослин.

Здобувачам продемонстрували обладнання, також вони ознайомилися з програмним забезпеченням, що дає можливості отримувати прижиттєві зображення клітинних органел, тривимірне зображення об’єктів і аналізувати динаміку процесів, що відбуваються у клітині.

Конфокальна мікроскопія, як виявилось, відрізняється від звичайної світлової як за технічною складовою, так і за якістю одержаних зображень мікропрепаратів. Головною її перевагою є забезпечення високої чіткості зображень і можливість точного вивчення клітинних компонентів, які забарвлюються.

Сам прилад – це установка з лазерами, розміщена окремо від власне мікроскопа, та відповідного програмного забезпечення, що задає параметри мікроскопії й конвертує дані, формуючи зображення на екрані монітора. Зображення бажаних клітинних елементів створюється шляхом проходження лазерів, що опромінюють попередньо пофарбований і мічений флуоресцентними мітками зразок, крізь дзеркала, які створюють когерентний пучок і забезпечують чітке високоякісне зображення в кінці процесу. Після опромінення флуорохром випромінює сильніший сигнал з більшою довжиною хвилі світла, що фіксуються програмою. Таким чином, можна одержати висококонтрасне 3D-зображення, яке можна проглядати на рівні перерізів.

Під час розповіді студенти активно задавали питання, робили фото та записували деталі. Вони вдячні організаторам за пізнавальний майстер-клас і чекають на нові зустрічі.

Опублікований: 24-05-2024
Читайте також:
Високий науковий потенціал продемонстрував ще один здобувач ступеня доктора філософії

Наприкінці року дисертаційне дослідження «Обґрунтування та апаратурне оформлення періодичного віброекстрагування цільових компонентів з бурштину» у галузі знань 18 «Виробництво та технології» за спеціальністю 181 «Харчові технології» успішно захистив ще один здобувач наукового ступеня «Доктор філософії» Валентин Чорний. Дисертація виконана під наук...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Високий науковий потенціал продемонстрував ще один здобувач ступеня доктора філософії 27 грудня 2023

Науковці НУХТ – виробництву

ТОВ ПК «Зоря Поділля», яке входить до складу ТОВ «УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО», у сезон цукроваріння-2022 продовжило практику співпраці з фахівцями нашого університету, Інституту продовольчих ресурсів НААН України та ТОВ «Науково-практичний центр цукробурякового виробництва». Три роки поспіль у виробничих умовах ТОВ ПК «Зоря Поділля» (Крижопільський і Гайс...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Науковці НУХТ – виробництву 17 жовтня 2022

Інтелектуальний марафон

У Навчально-науковому інституті економіки і управління протягом п’яти днів тривав інтелектуальний марафон «Я вивчаю інвестиції», організований завідувачкою кафедри міжнародної економіки, докторкою економічних наук, професоркою Світланою Гуткевич у рамках вивчення дисципліни «Інвестування». Учасники марафону мали з 12.00 до 12.00 щодня створювати а...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Інтелектуальний марафон 31 грудня 2020

Тенденції і зміни на ринку гостинності після закінчення карантину обговорили наші викладачі

Життя не стоїть на місці! З цим девізом Академія гостинності 15 квітня 2020 року провела онлайн-зустріч готелярів «Життя після життя:  повернути гостей та …» , у якій взяли участь доценти кафедри туристичного та готельного бізнесу Катерина Верес, Олена Розметова і Віктор Тринчук. Під час дискусії обговорювалися актуальні питання щодо очікувань гос...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Тенденції і зміни на ринку гостинності після закінчення карантину обговорили наші викладачі 16 квітня 2020