Н У Х Т

У Полтавському коледжі харчових технологій НУХТ відбулася зустріч випускників

04 червня 2018

У Полтавському коледжі харчових технологій НУХТ відбулася зустріч випускників

Щороку, за доброю традицією, у першу суботу червня Полтавський коледж харчових технологій НУХТ гостинно відчиняє двері для свої колишніх студентів. День зустрічі випускників - чудова можливість побачити своїх одногрупників, поспілкуватися з колишніми викладачами, кураторами, згадати студентські роки.

2 червня 2018 року ностальгія за коледжем привела до Альма-матер колишніх студентів з усіх куточків земної кулі. Сказати слова подяки, поділитися своїми успіхами приїхало близько 100 випускників.

Свято почалося з урочистого зібрання в актовій залі. Викладачі та випускники згадували незабутні роки, що провели разом.

Викладач, куратор випускників Надія Примаченко подякувала усім присутнім за те, що не забувають навчальний заклад, допомагають йому та приводять на навчання своїх дітей і онуків. Зі словами вдячності своїм наставникам виступили й випускники. Вони ділилися спогадами про студентські роки, розповідали про свої досягнення, читали авторські вірші, а також подарували Музею коледжу альбоми з фотографіями.

Учасники художньої самодіяльності подарували випускникам чудову концертну програму. Усі виступи студентів супроводжувалися гучними оплесками глядачів.

Після закінчення святкової програми випускники відвідали Музей коледжу та продовжили спілкування у затишних аудиторіях навчального закладу.

Опублікований: 04-06-2018
Читайте також:
Експерти університету визначають 10-топ IIoT застосувань в Україні

Університет бере участь у флагманському проекті Асоціації підприємств промислової автоматизації України (АППАУ) 2018-го року «10-топ IIoT застосувань в Україні». Проект розрахований на півроку, впродовж якого команди вишів разом із комерційними учасниками ринку збирають та аналізують кращі use-cases, які легко масштабуються по ринках і галузях і є...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Експерти університету визначають 10-топ IIoT застосувань в Україні 17 липня 2018

Перше знайомство студентів спеціальності «Готельно-ресторанна справа» з індустрією гостинності

Студенти 1 і 2 курсів спеціальності «Готельно-ресторанна справа» разом із викладачами кафедри готельно-ресторанної справи Ларисою Шаран, Тетяною Голіковою і Оксаною Кирпіченковою відвідали один із провідних мережевих готелів м Києва «Holiday Inn». Тренінг-менеджер готелю надала студентам можливість детально ознайомитись з усіма структурними підрозд...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Перше знайомство студентів спеціальності «Готельно-ресторанна справа» з індустрією гостинності 17 квітня 2018

Оприлюднені правильні відповіді на тест ЗНО до магістратури з іноземних мов

На сайті Українського центру  оцінювання якості освіти оприлюднені правильні відповіді на завдання єдиного вступного іспиту з іноземних мов для вступників до магістратури, що відбувся 11 липня по всій Україні. Нагадаємо, що іспит проводився за технологією ЗНО та передбачав виконання екзаменаційної роботи з англійської або німецької, або французько...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Оприлюднені правильні відповіді на тест ЗНО до магістратури з іноземних мов 12 липня 2018

Значення акредитованої сертифікації персоналу з’ясовували на кафедрі експертизи харчових продуктів

На кафедрі експертизи харчових продуктів відбувся науковий семінар для студентів 4-го курсу спеціальності «Технологічна експертиза та безпека харчової продукції» та викладачів кафедри, на який був запрошений директор органу сертифікації персоналу, член Міжнародної гільдії професіоналів якості Юрій Кабаков. Тема семінару – «Значення акредитованої с...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Значення акредитованої сертифікації персоналу з’ясовували на кафедрі експертизи харчових продуктів 26 жовтня 2018