Н У Х Т

У Полтавському коледжі харчових технологій НУХТ відбулася зустріч випускників

04 червня 2018

У Полтавському коледжі харчових технологій НУХТ відбулася зустріч випускників

Щороку, за доброю традицією, у першу суботу червня Полтавський коледж харчових технологій НУХТ гостинно відчиняє двері для свої колишніх студентів. День зустрічі випускників - чудова можливість побачити своїх одногрупників, поспілкуватися з колишніми викладачами, кураторами, згадати студентські роки.

2 червня 2018 року ностальгія за коледжем привела до Альма-матер колишніх студентів з усіх куточків земної кулі. Сказати слова подяки, поділитися своїми успіхами приїхало близько 100 випускників.

Свято почалося з урочистого зібрання в актовій залі. Викладачі та випускники згадували незабутні роки, що провели разом.

Викладач, куратор випускників Надія Примаченко подякувала усім присутнім за те, що не забувають навчальний заклад, допомагають йому та приводять на навчання своїх дітей і онуків. Зі словами вдячності своїм наставникам виступили й випускники. Вони ділилися спогадами про студентські роки, розповідали про свої досягнення, читали авторські вірші, а також подарували Музею коледжу альбоми з фотографіями.

Учасники художньої самодіяльності подарували випускникам чудову концертну програму. Усі виступи студентів супроводжувалися гучними оплесками глядачів.

Після закінчення святкової програми випускники відвідали Музей коледжу та продовжили спілкування у затишних аудиторіях навчального закладу.

Опублікований: 04-06-2018
Читайте також:
Зміни – закон життя

Зараз Україні як ніколи потрібні справжні професіонали своєї справи, тому навчальний процес в нашому університеті не тільки продовжується, а й вдосконалюється. Наразі на кафедрі біотехнології і мікробіології закінчилося громадське обговорення оновленого варіанту освітньо-професійної програми (ОПП) «Біотехнології: фармацевтична, промислова, харчова...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Зміни – закон життя 10 травня 2022

Профком співробітників НУХТ підвів підсумки роботи у 2020 р. й визначився з планами на 2021 р.

2 лютого 2021 р. за допомогою засобів відеоз'язку відбулося засідання профкому співробітників НУХТ. Згідно з порядком денним були заслухані, обговорені та затверджені звіти голів комісій профкому: Світлани Скоморохової, Лариси Карташової, Ярослава Смітюха, Олени Подобій, Тетяни Янюк та Оксани Топчій. Були схвалені плани роботи всіх комісій профком...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Профком співробітників НУХТ підвів підсумки роботи у 2020 р. й визначився з планами на 2021 р. 05 лютого 2021

Перемога у міжнародному конкурсі: успіх здобувачки з менеджменту персоналу

Здобувачка 1 курсу групи МП-1-9а освітньо-професійної програми «Менеджмент персоналу» Аполлінарія Крижановська виборола друге місце у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «Управлінські, соціальні та поведінкові науки у реалізації засад сталого розвитку», що відбувся нещодавно на базі Івано-Франківського національного технічного універс...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Перемога у міжнародному конкурсі: успіх здобувачки з менеджменту персоналу 15 травня 2026

Профорієнтаційна робота у Сумській області

Викладачі кафедри експертизи харчових продуктів продовжують активну профорієнтаційну діяльність. 6 травня 2024 р. доцентка кафедри Наталія Попова зустрілася з учнями одинадцятого класу Конотопського ліцею 1 Сумської області. Зустріч відбулася у форматі відеоконференції, оскільки заклад наразі працює дистанційно. Старшокласники були ознайомлені з ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Профорієнтаційна робота у Сумській області 06 травня 2024