Н У Х Т

Триває марафон найтепліших зустрічей з абітурієнтами на факультеті готельно-ресторанного та туристичного бізнесу

26 квітня 2021

Триває марафон найтепліших зустрічей з абітурієнтами на факультеті готельно-ресторанного та туристичного бізнесу

Продовжується марафон найтепліших зустрічей з абітурієнтами на факультеті готельно-ресторанного та туристичного бізнесу.

Минулої суботи, 24 квітня, колектив факультету разом зі студентським активом вітав гостей, які, сподіваємося, згодом доєднаються до сім’ї факультету, на профорієнтаційному онлайн-заході «День відкритих дверей».

Загальне представлення про переваги і перспективи навчання надала відповідальна за профорієнтаційну роботу, доцентка Віра Зуйко.

Амбасадори від студентства, здобувачі 2 та 3 курсу спеціальностей «Харчові технології» Софія Огійчук, «Готельно-ресторанна справа» Ірина Ткачук, «Туризм» Олег Шкабура натхненно поділилися своїм досвідом вступу, вибору спеціальності та враженнями від навчання і проходження практики. Доповнила їх завідувачка кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції, професорка Олександра Нєміріч.

На незліченні, абсолютно різні питання відповідали в.о. декана факультету Віта Цирульнікова, заступниця декана по роботі зі студентами Олена Тищенко, в.о. завідувача кафедри готельно-ресторанної справи, доцентка Лариса Шаран та відповідальний за профорієнтаційну роботу цієї ж кафедри Артем Ущаповський.

Колектив факультету сподівається, що був корисним своїм гостям у виборі майбутньої спеціальності та з нетерпінням чекає на нові зустрічі.

Опублікований: 26-04-2021
Читайте також:
Кафедра готельно-ресторанної справи активно співпрацює з Асоціацією Кулінарів України

До участі у роботі Асоціації Кулінарів України (АКУ) від кафедри готельно-ресторанної справи долучилась доцентка Асьят Абрамова. Випускова кафедра є дійсним членом АКУ з 2007 р. На черговому засіданні були заслухані звіти українських осередків (Волинського, Дніпровського, Житомирського, Київського, Миколаївського, Харківського, Черкаського) АКУ, а...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Кафедра готельно-ресторанної справи активно співпрацює з Асоціацією Кулінарів України 24 березня 2021

Про тенденції викладання у 2019-20 рр. дізнавалися наші викладачі

8-9 листопада викладачі кафедр ділової іноземної мови та міжнародної комунікації й іноземних мов професійного спрямування стали учасниками 3-го масштабного форуму «Реформування вищої освіти в Україні» (3d Forum «Reforming higher education in Ukraine»), який відбувся на базі Київського національного торговельно-економічного університету за участю ук...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Про тенденції викладання у 2019-20 рр. дізнавалися наші викладачі 11 листопада 2019

Як здобувачі кафедри технології оздоровчих продуктів звіти з практики на ВДНГ захищали…

Карантинні обмеження вносять свої корективи у наше життя. І навчальний процес не виключення. Для наших викладачів безпека і здоров’я здобувачів вищої освіти – головний пріоритет, тож вони неухильно дотримуються усіх рекомендацій щодо протиепідемічних заходів. Одна з рекомендацій – за можливості організовувати навчання на свіжому повітрі. Вереснева...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Як здобувачі кафедри технології оздоровчих продуктів звіти з практики на ВДНГ захищали… 14 вересня 2020

Укренерго запрошує на стажування

НЕК «Укренерго» запрошує на програму стажування Energy HUB студентів випускних курсів і молодих фахівців Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого. Стажування передбачене для тих, хто навчається за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», втім розглядається участь у програмі студентів ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Укренерго запрошує на стажування 14 травня 2021