Н У Х Т

Третьокурсники-екологи дізнавалися, як вирішують екологічні проблеми на хлібокомбінаті №6

11 квітня 2019

Третьокурсники-екологи дізнавалися, як вирішують екологічні проблеми на хлібокомбінаті №6

10 квітня студенти-екологи 3 курсу разом із доцентом кафедри екологічної безпеки та охорони праці Оксаною Салавор побували на дочірньому підприємстві ВАТ «Київхліб» «Хлібокомбінат № 6».

«Київхліб» – найбільший столичний виробник хліба, хлібобулочних і кондитерських виробів, що вже понад 85 років утримує провідні позиції у галузі вітчизняного хлібопечення. Щодня підприємства «Київхліб»  виготовляють понад 500 тонн продукції, піклуючись, щоб ароматний свіжий хліб був на столі кожної української родини. Зокрема, хлібокомбінат №6 випускає печиво вівсяне, соломку солодку та різні види пряників: із медом, із молочним смаком, із фруктовою начинкою. 

Головний технолог підприємства провела гостей цехами підприємства, детально розповіла про всі стадії технологічного процесу виробництва пряників і печива, ознайомила з особливостями роботи різних видів технологічного обладнання. Студенти-екологи проявили неабиякий інтерес, особливо цікавились, як забезпечується на підприємстві контроль якості продукції, та вирішуються екологічні проблеми. Директор підприємства особисто розповів про перспективи розвитку хлібобулочного виробництва, його стратегічну роль і відзначив, що фахівці-екологи  у найближчому майбутньому будуть найбільш затребуваними спеціалістами для будь-якої галузі виробництва.

Студенти із задоволенням продегустували весь асортимент продукції  і підтверджують її відмінний смак. Вони вдячні колективу підприємства за гостинність і можливість поглибити знання, отримані в університеті. 

Опублікований: 11-04-2019
Читайте також:
Переможці конкурсу «Харчові технології-2019» – на ISM 2019!

Наші студенти-переможці конкурсу «Харчові технології-2019» вирушили до Кельну (Німеччина) на Міжнародну виставку кондитерських виробів ISM 2019, де перебуватимуть чотири дні. Програмою поїздки передбачене знайомство з містом, візит до всесвітньо відомого Музею шоколаду і, звичайно ж, відвідування форуму ISM 2019. Першого ж дня студенти відвідали К...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Переможці конкурсу «Харчові технології-2019» – на ISM 2019! 29 січня 2019

Готується до захисту дисертаційного дослідження ще один аспірант кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства

На кафедрі біотехнології продуктів бродіння і виноробства відбувся семінар «Удосконалення технології столового вина» за темою дисертаційної роботи «Удосконалення технології столових вин підвищеної біологічної цінності» аспіранта кафедри Олени Циганкової (науковий керівник – доцент Марина Білько). На семінарі були присутні викладачі кафедри разом із...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Готується до захисту дисертаційного дослідження ще один аспірант кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства 13 вересня 2019

Кава як мистецтво і бізнес: лекторій для майбутніх готельно-ресторанних фахівців

На кафедрі готельно-ресторанної справи в рамках вивчення дисципліни «Барна справа та організація роботи сомел'є» відбувся лекторій від випускника факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу імені В.Ф. Доценка, магістра з готельно-ресторанної справи, бариста-тренера, керівника напрямку розвитку кав’ярень та дріп-кави компанії Gemini Esp...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Кава як мистецтво і бізнес: лекторій для майбутніх готельно-ресторанних фахівців 21 жовтня 2025

Академічна мобільність онлайн

Днями відповідно до програми академічної мобільності між НУХТ і Берлінським університетом прикладних наук відбулася онлйн-зустріч викладачів і здобувачів кафедри машин і апаратів харчових і фармацевтичних виробництв із групою німецьких студентів і професорів. Це було онлайн-спілкування, присвячене знайомству. Кожний учасник розповів про себе, своє...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Академічна мобільність онлайн 21 вересня 2020