Н У Х Т

SUMMER RIVER ORIENTEERING: спортивне досягнення на честь завершення навчального року

04 липня 2024

SUMMER RIVER ORIENTEERING: спортивне досягнення на честь завершення навчального року

Здобувач освіти факультету біотехнології та екологічного контролю Максим Клименко (група БТ-2-1) додав ще одну перемогу до свого спортивного заліку!

29-30 червня 2024 року відбувся відкритий Чемпіонат м. Києва серед юнаків і відкриті змагання зі спортивного орієнтування «SUMMER RIVER ORIENTEERING», у яких взяли участь понад 240 спортсменів із 13 областей України та м. Києва.

Організатором змагань виступили Департамент молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради та Відокремлений підрозділ ФСОУ в м. Києві. Спортсмени були представлені у вікових категоріях Ч/Ж 10-75 років. Згідно з регламентом було проведено два старти у кожен із днів – на середній і на короткій дистанціях у заданих напрямках.

У перший день учасники мали можливість пробігти дистанцію біля пляжу на Прирічній, що розташований у північній частині масиву Оболонь, відчути справжні «київські піски» в бігу.

У другий день спортсменів зустрічав Прибережний парк, що на Русанівці, де дистанція поєднувала елементи міської місцевості та рельєфного парку. Учасники мали можливість побігати повз Дніпра.

Результати кожного спортсмена визначалися за сумою балів двох днів змагань. Переможці та призери змагань у кожній із вікових груп були нагороджені фірмовими медалями та дипломами відповідних ступенів, а також цінними призами.

Наш здобувач посів І-е місце в особистому заліку за сумою балів двох днів по групі Ч20. Вітаємо Максима з черговою перемогою! Пишаємося й бажаємо успіхів у всьому!

Опублікований: 04-07-2024
Читайте також:
Шевченківські читання іноземними мовами відбулися у студентському клубі університету

Традиційно у березні по всій Україні проходять Шевченківські читання. Таке ж свято відбулося у студентському клубі за темою «Творчість Т.Г. Шевченка у перекладах». В організації і проведенні цієї події брали участь колектив кафедри іноземних мов професійного спрямування факультету готельно-ресторанного т а туристичного бізнесу та студенти І-V курсі...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Шевченківські читання іноземними мовами відбулися у студентському клубі університету 15 березня 2018

В університеті відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Мембранні процеси та обладнання в харчових технологіях та інженерії»

23-24 жовтня в університеті за ініціативи кафедри технологічного обладнання та комп’ютерних технологій проектування Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С.Гулого відбулася IV Міжнародна науково-практична конференція «Мембранні процеси та обладнання в харчових технологіях та інженерії». На конференції представлені доповіді...

ЧИТАТИ ДАЛІ

В університеті відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Мембранні процеси та обладнання в харчових технологіях та інженерії» 24 жовтня 2018

Плідна поїздка до Словаччини

З 25 по 27 січня заступник директора Свалявського технічного коледжу НУХТ Василь Лизанець і викладач Одарка Пичкар у складі української делегації взяли участь у Міжнародному гастрономічному ярмарку, який відбувся в місті Братіслава Словацької Республіки. На  ярмарку були представлені комплексні пропозиції для гастрономії та готельної індустрії від...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Плідна поїздка до Словаччини 30 січня 2018

Науковий доробок наших здобувачів на IV Всеукраїнському конкурсі «Інноваційні ресторанні технології»

26 квітня 2024 року на базі Державного торговельно-економічного університету (ДТЕУ) з метою підтримки обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання та активізації науково-дослідної роботи здобувачів у закладах вищої освіти відбувся IV Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт «Інноваційні ресторанні технології»....

ЧИТАТИ ДАЛІ

Науковий доробок наших здобувачів на IV Всеукраїнському конкурсі «Інноваційні ресторанні технології» 29 квітня 2024