Н У Х Т

Розширює горизонти співпраці факультет біотехнології та екологічного контролю

02 лютого 2022

Розширює горизонти співпраці факультет біотехнології та екологічного контролю

Незважаючи на карантинні обмеження та решту викликів сучасності, профорієнтаційна команда факультету біотехнології та екологічного контролю (БТЕК) в цьому навчальному році ефективно стартувала ще у вересні і, не збавляючи обертів, провела у минулому семестрі справжній марафон різноманітних заходів щодо підвищення інформованості майбутніх абітурієнтів. Та і зима не може стати на заваді, коли окриляє благородна місія – допомогти обрати професійний шлях ще більшій кількості юнаків і дівчат. Тому, одразу після закінчення шкільних канікул, вже проведено чергову зустріч зі старшокласниками ще двох СНЗ Київщини. Але перед питаннями, де здобувати вищу освіту і ким же стати постають не лише школярі, а й майбутні випускники коледжів.

Кафедра біотехнології і мікробіології (БТМ) вже багато років працює над налагодженням ефективної профорієнтаційної співпраці з керівництвом різних медичних коледжів, адже саме ці заклади готують фахівців, що за професійною підготовкою знаходяться найближче до освітніх програм, за якими навчаються майбутні біотехнологи. Отож, сповнені бажання розширити межі такої співпраці, представники команди вирушили до Житомира, де знаходиться Житомирський базовий фармацевтичний фаховий коледж, із директоркою якого Іриною Бойчук підписаний договір про співпрацю між нашими закладами.

Директорка коледжу організувала зустріч із майбутніми випускниками коледжу, бакалаврами та молодшими бакалаврами. Спочатку виступила деканка факультету біотехнології та екологічного контролю Наталія Грегірчак і зарядила всіх позитивними емоціями, а також розказала про перспективи продовження навчання в центрі столиці, у закладі вищої освіти ІV рівня акредитації з можливістю отримати професійний фах майбутнього та високооплачувану роботу.

Деканка акцентувала увагу молоді на перевагах одержання фаху, що дає крос-галузеві можливості, які так цінуються роботодавцями, а також поділилась успіхами випускників-біотехнологів.

Далі естафету прийняла доцентка кафедри БТМ Світлана Тетеріна, яка озвучила особливості вступу до нашого ЗВО на освітні програми факультету БТЕК, рівнів «бакалавр» і «магістр» у 2022 році.

Ірина Бойчук теж підтримала нашу команду і звернула увагу учнів на необхідності одержання вищої освіти в сучасних умовах конкуренції на ринку праці.

Завершили зустріч на позитивній ноті, проведенням вікторини, в результаті якої заслужену нагороду отримали найбільш уважні слухачі. Призами вікторини були екологічні сумки та зручні футболки з логотипами університету та факультету.

Після зустрічі з майбутніми абітурієнтами, на наших представників чекала детальна екскурсія навчальним корпусом коледжу: хороша лабораторна база, потужне навчально-методичне забезпечення освітніх програм коледжу та доброзичливі фахівці.

У ході конструктивного діалогу були окреслені стратегії майбутньої співпраці, зокрема, обговорили питання щодо можливості підвищення кваліфікації викладачів коледжу на базі кафедри БТМ, проведення лекцій для здобувачів коледжу науково-педагогічним персоналом кафедри та багато інших цікавих питань, що дозволяють ефективно розширювати горизонти співпраці.

Профорієнтаційна команда факультету БТЕК і кафедри БТМ щиро вдячна за гостинний прийом керівництву коледжу та сподівається на тривалу плідну співпрацю! А учням коледжу вже традиційно бажає успішного завершення навчання й має надію вже в наступному навчальному році побачити багатьох із них студентами свого факультету!

Опублікований: 02-02-2022
Читайте також:
Посвята першокурсників у студенти на факультеті автоматизації і комп’ютерних систем

Сьогодні стартував новий навчальний рік на факультеті автоматизації і комп’ютерних систем. І розпочався він за давньою доброю традицією з посвяти першокурсників у студенти. Щире вітальне слово прозвучало від декана факультету Андрія Форсюка, який побажав студентам успіхів у навчанні та цікавого студентського життя. Декан висловив сподівання, що ни...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Посвята першокурсників у студенти на факультеті автоматизації і комп’ютерних систем 30 серпня 2021

Високий професійний рівень викладання демонструють викладачі навчально-наукового комплексу університету

28 березня у Сумському коледжі харчової промисловості НУХТ відбулося відкрите заняття з предмету «Периферійні пристрої» в групі 3-Е-27. Заняття проводив викладач спеціальності «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж»  Олександр Лисенко. Лекція «Цифрові фотоапарати» дозволила студентам зрозуміти будову, принцип дії та характеристики сучасних ци...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Високий професійний рівень викладання демонструють викладачі навчально-наукового комплексу університету 28 березня 2018

Студенти взяли участь у проєкті польсько-українського обміну молоді в рамках програми FRSE

Студенти Львівського фахового коледжу харчової і переробної промисловості НУХТ взяли участь у проєкті, який проходив у туристичному осередку «Чардворек» у Польщі. Протягом десяти днів вони не лише вивчали основи ведення бізнесу, але й поглиблювали свої знання в аналізі ринкових тенденцій, вивчали польський та український досвід у сфері харчування. ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Студенти взяли участь у проєкті польсько-українського обміну молоді в рамках програми FRSE 30 серпня 2024

Закінчується технологічна практика у бакалаврів кафедри технології молока і молочних продуктів

Сьогодні закінчується технологічна практика у бакалаврів, яка полягає в закріпленні теоретичних знань, набутих під час навчання, а також опануванні практичних навичок роботи з обраної спеціальності. Здобувачі кафедри технології молока і молочних продуктів практикувалися на провідних підприємствах галузі, зокрема ТДВ «Яготинський маслозавод», ТДВ «...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Закінчується технологічна практика у бакалаврів кафедри технології молока і молочних продуктів 28 вересня 2022