Н У Х Т

Родзинками створення вишуканих кондитерських виробів з третьокурсниками поділилася гостьова лекторка

10 червня 2024

Родзинками створення вишуканих кондитерських виробів з третьокурсниками поділилася гостьова лекторка

На кафедрі технології хлібопекарських і кондитерських виробів відбулася гостьова лекція керівниці кав’ярні-кондитерської «SweetKingdom», кандидатки технічних наук Наталії Пастушенко. Лекцію «Сучасні тенденції у виготовленні оздоблювальних напівфабрикатів для декорування тортів і тістечок» фахівчиня прочитала для здобувачів третього курсу освітнього ступеня «Бакалавр» у рамках вивчення дисципліни «Технології кондитерських виробів». На лекції були також присутні викладачі кафедри.

Декорування тортів – складний процес, який вимагає від технолога не лише знання технологічних властивостей оздоблювальних напівфабрикатів, але й творчої уяви. Наталія Пастушенко розповіла про сучасні тенденції виготовлення тортів і тістечок, які наразі пропонують у кондитерських.

Більшу частину лекції фахівчиня присвятила саме процесу оздоблення виробів. Здобувачі дізналися про технології різноманітних оздоблювальних напівфабрикатів і кондитерський інвентар, що застосовується в декоруванні тортів і тістечок.

У презентації Наталія Пастушенко навела інформацію про технології різних видів кремів для оздоблення та особливості їх застосування, про оздоблення тортів трафаретними, барельєфними, мереживними прикрасами, квітами з мастики та живими квітами.

Кондитерка розповіла про застосування рисового паперу та ізомальту в оздобленні, про сучасні тренди мусових тортів та їх переваги, особливості декорування дзеркальною глазур’ю та нанесення велюрового покриття тощо.

Лекторка також розповіла про особливості виготовлення та декорування борошняних кондитерських виробів у деяких країнах Європи, що дуже зацікавило здобувачів освіти.

Колектив кафедри висловлює вдячність Наталії Пастушенко за цікаву змістовну лекцію, бажає творчої наснаги у створенні нових вишуканих кондитерських виробів і сподівається на подальшу плідну співпрацю.

Опублікований: 10-06-2024
Читайте також:
Аспірант кафедри мехатроніки та пакувальної техніки успішно захистив дисертаційну роботу

Днями відбулося засідання спеціалізованої вченої ради 05.18.18, присвячене захисту дисертаційної роботи аспіранта кафедри мехатроніки та пакувальної техніки Дениса Пригодія (науковій керівник – доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, завідувач кафедри мехатроніки та пакувальної техніки Анатолій Соколенко). Дисерта...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Аспірант кафедри мехатроніки та пакувальної техніки успішно захистив дисертаційну роботу 17 листопада 2018

У пошуку кращих вступників викладачі Кам’янець-Подільського коледжу харчової промисловості НУХТ

У рамках профорієнтаційної кампанії фахівці Кам’янець-Подільського коледжу харчової промисловості НУХТ – викладач комісії технологічних дисциплін Наталія Павельчук і викладач комісії філологічних дисциплін Тетяна Коваль відвідали школи Дунаєвецького району – с. Чаньків, с. Залісці, с. Міцівці, с. Лошківці та смт ст. Дунаївці й ознайомили учнів випу...

ЧИТАТИ ДАЛІ

У пошуку кращих вступників викладачі Кам’янець-Подільського коледжу харчової промисловості НУХТ 18 березня 2019

Гостьова лекція «Прогнозування електричного навантаження»

1 червня 2022 р. на кафедрі електропостачання і енергоменеджменту відбулася чергова гостьова лекція «Прогнозування електричного навантаження (ПЕН)», на якій випускник кафедри, нині – науковий співробітник Інституту електродинаміки НАН України, кандидат технічних наук Володимир Мірошник розповів про методи ПЕН для енергосистеми України, для промисло...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Гостьова лекція «Прогнозування електричного навантаження» 02 червня 2022