
28 лютого 2019 року – особливий день для 160 випускників денної та заочної форм навчання факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу. Цього дня вони розпрощалися зі своїм студентським життям і факультетом, з яким зріднилися, де пізнали перші вагомі перемоги й здобутки, навчилися мислити, приймати рішення й нести за них відповідальність...
ЧИТАТИ ДАЛІСвято з присмаком смутку на факультеті готельно-ресторанного та туристичного бізнесу 28 лютого 2019