Н У Х Т

Презентація найгостинніших спеціальностей від факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу

30 березня 2019

Презентація найгостинніших спеціальностей від факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу

28 березня випускові кафедри факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу гостинно зустрічали учнів шкіл м. Києва і Київської області, щоб презентувати їм найгостинніші спеціальності – 241 «Готельно-ресторанна справа», 242 «Туризм» і 181 «Харчові технології». Цього дня завітали до навчального підрозділу також іноземці-слухачі підготовчих курсів нашого університету.

Теплу атмосферу у лабораторії-ресторані кафедри готельно-ресторанної справи для учасників Дня гостинності створили викладачі і студенти факультету. Профорієнтаційна програма заходу включала презентацію освітніх програм підготовки бакалаврів і магістрів, кондитерський майстер-клас, креативний воркшоп, інтерактивне заняття, екскурсію сучасним спеціалізованим комплексом навчальних лабораторій, спілкування з викладачами і студентами, відеопрезентацію яскравого і насиченого подіями студентського життя.

Гості навчилися декорувати імбирне печиво під час воркшопу від студенток 2 курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» Марії Сови, Іляни Горбач, Сніжани Василюк і магістранта Ігоря Радька, дізналися про секрети успішного формування турів під час інтерактивного заняття від викладачів кафедри туристичного та готельного бізнесу, а також відчули себе професійними кондитерами під час майстер-класу від студенток 4 курсу спеціальності «Харчові технології» Жанни Коробченко і Олени Голік. Неймовірний натуральний зефір смородиново-м’ятний і шоколадно-кавовий припав до вподоби гостям, а найбільш відважні з радістю допомагали арт-кондитеру Жанні Коробченко у всіх технологічних операціях. Від дегустації не відмовився жодний гість. Отож, ласували смачним хендмейд-печивом і зефіром, зігрівалися гарячими напоями, спілкувалися, слухали про актуальні спеціальності сфери гостинності – і, можливо, у такій приємній атмосфері вже визначилися з майбутньою професією.

Завершився День гостинності врученням сертифікатів учасника, приємними подарунками і пам’ятними фото. Сподіваємося, майбутні вступники дізналися всі найважливіші для себе нюанси підготовки готельєрів, рестораторів, туризмознавців і колективу викладачів і студентів вдалося подарувати їм щирі емоції.

Факультет готельно-ресторанного та туристичного бізнесу вдячний своїм гостям за візит, чекає на нові зустрічі й буде радий бачити їх своїми студентами!

Опублікований: 30-03-2019
Читайте також:
Ректорат вітає з Днем науки!

Шановний професорсько-викладацький склад і співробітники нашого університету!Студенти, аспіранти та молоді вчені! Сердечно вітаємо вас із Днем науки! Щороку у третю суботу травня вітчизняне наукове співтовариство відзначає своє професійне свято - День науки. Наша країна завжди пишалася своїми вченими, їх відкриттями і досягненнями. Освітній проц...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Ректорат вітає з Днем науки! 17 травня 2019

Понад 7 тисяч бюджетних  місць мають виші для переведення вступників з контракту на бюджет

До 18 серпня 2018 року у вишах триватиме переведення вступників на освітній ступінь «бакалавр» («магістр» медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямування) з контракту на бюджет. Для цього є понад 7 тисяч бюджетних  місць, на які вступники отримали рекомендації до зарахування, однак не підтвердили бажання там навчатися. Про це зазначив гене...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Понад 7 тисяч бюджетних місць мають виші для переведення вступників з контракту на бюджет 10 серпня 2018

Випускники кафедри теплоенергетики і холодильної техніки беруть участь у підготовці фахівців

Дуже приємно, що наші випускники не забувають рідні кафедри. Зокрема випускники кафедри теплоенергетики і холодильної техніки беруть участь у підготовці фахівців з спеціальності 142 «Енергетичне машинобудування», спеціалізації «Холодильна техніка та технології». 9 грудня 2019 р. випускник 2009 року, нині – директор компаній «Промтехгруп» і СЦ «Ком...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Випускники кафедри теплоенергетики і холодильної техніки беруть участь у підготовці фахівців 10 грудня 2019