Н У Х Т

Першокурсники-біотехнологи захистили перші курсові роботи

10 червня 2019

Першокурсники-біотехнологи захистили перші курсові роботи

Кажуть, що справжніми студентами стають після успішного «закриття» першої сесії. Однак біотехнологи-першокурсники вважають інакше: «Студентами стають після вдалого захисту першої курсової роботи».

Безсонні ночі, хвилювання, місяці кропіткої праці над літературою – і ось: у спекотні літні дні першокурсники виступають із захистами курсових робіт із дисципліни «Біологія клітини» на тему «Морфолого-культуральні ознаки, екологія та практичне значення мікроорганізмів». Кожний студент досліджував певний вид мікроорганізмів: чи то бактерій, чи то грибів, чи то дріжджів.

Першокурсникам довелося пройти нелегкий шлях під час написання курсової роботи. Їм необхідно було знайти та опрацювати чималу кількість інформації і до того ж оформити її відповідним чином , навчитися коротко, але інформативно, представляти свою роботу слухачам. Гігабайти нової інформації, терабайти нових знань! І все це – у скарбничку майбутньої професії. Непогана інвестиція, чи не так? Крім цього, курсова робота повинна супроводжуватися ілюстративним матеріалом, за допомогою якого студенти навчаються чітко і зрозуміло показувати свої напрацювання у формі рисунків, таблиць і тез.

Колектив кафедри біотехнології і мікробіології може пишатися своїми першокурсниками! Вони вдало презентували свої роботи і ще, варто зазначити, досить добре відповідали на запитання викладачів і своїх одногрупників.

І зі слів першокурсників: «Згадуємо, як в останній вечір знову і знову перечитували курсову та знаходили «все нові помилки», бліді від хвилювання обличчя один одного перед захистом, але як тільки розпочали, то і паніка, і страх зникли. А уже через декілька годин настало довгоочікуване полегшення: ми успішно захистили свої курсові роботи, після чого вдало зняли стрес, з’ївши солоденького…».

Першокурсники висловлюють подяку своїм наставникам Вікторії Красінько та Тетяні Белемець, які допомагали їм у написанні курсових робіт та оцінювали здобуті знання й навички студентів.

Зичимо першокурсникам-біотехнологам подальших успіхів у своїх проектах і творчої наснаги!

Опублікований: 10-06-2019
Читайте також:
Колективна праця

Вишли друком і затверджені наказом Міністерства соціальної політики України «Правила охорони праці для працівників виробництва солоду, пива та безалкогольних напоїв», розроблені авторським колективом під керівництвом завідувача кафедри охорони праці Інституту післядипломної освіти нашого університету, доцента, кандидата технічних наук, академіка мі...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Колективна праця 12 січня 2018

Випускники кафедри теплоенергетики та холодильної техніки – учасники міжнародних проектів

28 березня 2018 року введена в експлуатацію перша черга ТРЦ River Gauche, загальна площа якого складатиме понад 150 000 м2. У рамках проекту відкрився найбільший в мережі гіпермаркет «Ашан» площею більше 30 000 м2. Фахівці компанії «BMSERVICE PLUS DICTRIBUTION» - випускники кафедри теплоенергетики та холодильної техніки НУХТ розробили проект холод...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Випускники кафедри теплоенергетики та холодильної техніки – учасники міжнародних проектів 29 березня 2018

«Фармацевтична фірма «Дарниця» приймає учасників ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології

Ще один партнер кафедри біотехнології та мікробіології – одна з найсучасніших та провідних фармацевтичних компаній «Фармацевтична фірма«Дарниця» люб’язно провела екскурсію для учасників Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології. 24 квітня гості НУХТ мали змогу побачити сучасне фармацевтичне обладнання та сам технологічний процес пригот...

ЧИТАТИ ДАЛІ

«Фармацевтична фірма «Дарниця» приймає учасників ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології 25 квітня 2018