Н У Х Т

Перегорнули ще одну сторінку буття випускники Навчально-наукового інституту економіки і управління

01 березня 2019

Перегорнули ще одну сторінку буття випускники Навчально-наукового інституту економіки і управління

1 березня на широкий життєвий шлях проводжала своїх випускників магістрів денної і заочної та бакалаврів заочної форм навчання велика дружна сім’я Навчально-наукового інституту економіки і управління.

У актовій залі університету яблуку ніде було впасти – цього дня привітати своїх вихованців й дати останні теплі настанови прийшли дирекція інституту, завідувачі й викладачі випускових кафедр, студенти молодших курсів. Завітали до НУХТ і батьки й друзі винуватців урочистостей.

Усього найкращого й усіляких гараздів щиро побажав своїм вихованцям директор інституту Олег Шеремет. Завідувачі випускових кафедр – економіки і права Анатолій Заїнчковський, міжнародної економіки Світлана Гуткевич, економіки праці та менеджменту Тамара Березянко, фінансів Лада Шірінян, обліку і аудиту Леонід Чернелевський, маркетингу Наталія Соломянюк вручили випускникам дипломи.

Кращим із-поміж кращих Олег Шеремет вручив подяки за відмінне навчання, вагомі наукові здобутки, активну участь у спортивному й культурно-масовому житті факультету й університету.

Від випускників сердечно подякували колективові інституту магістр з менеджменту Віталій Пінчук і магістр з обліку і аудиту Олена Саухіна.

Студенти молодших курсів традиційно підготували для старших товаришів музичні вітання, до яких долучилася і магістр Анастасія Казакова.

Понад 280 магістрів отримали цього дня свої дипломи і 59 з них – із відзнакою. Серед них і перші в історії НУХТ 15 магістрів з журналістики, освітньої програми «Реклама і зв’язки з громадськістю».

Яскраве, сповнене найрізноманітніших пригод і дивовижних ситуацій студентство стає незабутнім спогадом, а попереду – повне незвіданого самостійне професійне життя. Та випускники впевнені – все у них буде добре, адже освіта, отримана в Навчально-науковому інституті економіки і управління НУХТ, – це гарантований успіх!

Востаннє для магістрів пролунав гімн їх рідного інституту, під який вони зібралися на сцені актової зали для спільного фото.

Нехай ваш злет буде стрімким й успішним, випускники!

Опублікований: 01-03-2019
Читайте також:
Триває наукова співпраця кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції з Національним ботанічним садом ім. М.М. Гришка НАН України

Кафедрою технології ресторанної і аюрведичної продукції спільно з Національним ботанічним садом ім. М.М. Гришка НАН України проведений науково-практичний онлайн-круглий стіл «Перспективи використання фітосировини у технологіях ресторанного господарства». Науковий захід відбувся завдяки співпраці кафедри, зокрема завідувачки кафедри, професорки Оле...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Триває наукова співпраця кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції з Національним ботанічним садом ім. М.М. Гришка НАН України 07 грудня 2020

Професійне стажування студентки-управлінця персоналом в Азербайджані за програмою «Children of the Future»

Магістр першого року навчання спеціальності «Управління персоналом та економіка праці» Навчально-наукового інституту економіки і управління Тетяна Радчук пройшла конкурсний відбір і стала учасницею 4-тижневої програми стажування «Children of the Future» від міжнародної молодіжної організації AIESEC, що проходило в серці Азербайджану, колоритному і ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Професійне стажування студентки-управлінця персоналом в Азербайджані за програмою «Children of the Future» 10 лютого 2017

Унікальна нагода для студентів представляти Україну у Лондоні!

Міжнародна компанія «Unilever» проводить національний відбір маркетингового кейс-чемпіонату для студентів. Переможець українського етапу буде представляти нашу країну в Лондоні на глобальному етапі. Свої сили можуть спробувати усі охочі студенти різних напрямів навчання. Для цього потрібно – зібрати команду з 3 осіб, придумати їй назву, зареєструв...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Унікальна нагода для студентів представляти Україну у Лондоні! 30 січня 2019

В університеті розпочався додатковий набір бакалаврів на контракт

Сьогодні в нашому університеті стартував додатковий набір вступників до бакалаврату на контракт. У ньому можуть взяти участь вступники, які з певних причин не змогли подати заяву про вступ в основний період, або бажають вступити для здобуття ще однієї освіти. Звертаємо увагу! Якщо вступник під час основного періоду подав усі 15 заяв, він не зможе ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

В університеті розпочався додатковий набір бакалаврів на контракт 10 вересня 2025