Н У Х Т

Педагогічний Оскар-2023: перемога наших викладачів!

29 червня 2023

Педагогічний Оскар-2023: перемога наших викладачів!

«Педагогічний ОСКАР» – Всеукраїнський конкурс, який традиційно щороку проводиться Державною установою «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» за наукового супроводу Національної академії педагогічних наук України.

Цього року участь у конкурсі брала розробка колективу авторів навчально-наукового комплексу нашого університету – завідувачки кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції, д.т.н., професорки Олександри Нєміріч та викладачів Відокремленого структурного підрозділу «Волинський фаховий коледж Національного університету харчових технологій», к.т.н., викладачки циклової випускової комісії виробництва та технологій Ольги Ройко і к.т.н., голови циклової випускової комісії комп’ютерної та програмної інженерії Олександра Ройка.

За рішенням конкурсної комісії електронний навчально-методичний комплекс з дисципліни «Теоретичні основи технологій харчових виробництв» посів ІІ місце. 

Розроблення та впровадження електронних ресурсів у освітній процес є завжди цікавою педагогічною та науковою проблематикою, яка сьогодні набуває особливої актуальності. Інтерактивні освітні ресурси забезпечують здобувачів освіти якісним навчальним контентом у зручний для них час, що дозволяє підтримувати високу якість їх підготовки.

Нагородження переможців відбудеться восени, під час проведення ІV Всеукраїнської науково-практичної конференції «Фахова передвища освіта: теорія, методика, практика».

Колектив університету щиро вітає колег, і зокрема завідувачку кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції Олександру Нєміріч з перемогою у Всеукраїнському конкурсі «Педагогічний ОСКАР-2023» та бажає подальших творчих успіхів!

Опублікований: 29-06-2023
Читайте також:
Стартували захисти дипломних проектів на кафедрі машин і апаратів харчових та фармацевтичних виробництв

Пройшли чотири роки навчання. Позаду багато складених екзаменів, як навчальних, так і життєвих. Позаду лекції, лабораторні заняття, виробнича практика, наукові конференції. Залишилося лише підтвердити набуті знання перед державною екзаменаційною комісією… У Навчально-науковому інженерно-технічному інституті ім. акад. І.С. Гулого почалися захисти д...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Стартували захисти дипломних проектів на кафедрі машин і апаратів харчових та фармацевтичних виробництв 11 червня 2018

Розпочалася переддипломна практика магістрантів

З понеділка на кафедрі мехатроніки та пакувальної техніки почалася двотижнева переддипломна практика магістрантів. Одна з груп здобувачів під керівництвом доцентки Анастасії Деренівської проходить її на ТОВ «НВП ІНТА», де здобувачі мають виняткову можливість здобути практичний досвід іа долучитися до створення різних зразків пакувального обладнанн...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Розпочалася переддипломна практика магістрантів 08 листопада 2023

Управлінці персоналом – в числі призерів Credit Agricole Digital Challenge

Освітній стартап CASERS спільно з digital-командою міжнародного банку Credit Agricole наприкінці січня запустили кейс-чемпіонат для студентів вишів і нещодавніх випускників, основним завданням якого було розроблення концепції корпоративного порталу для 2000 співробітників банку в Україні. Його функції також мали задовольнити потреби HR-департаменту...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Управлінці персоналом – в числі призерів Credit Agricole Digital Challenge 26 травня 2018

Методичний семінар і активна дискусія робочої групи на кафедрі мехатроніки та пакувальної техніки

Гарант освітньо-професійної програми «Прикладна механіка» Сергій Токарчук разом із робочою групою і викладачами кафедри мехатроніки та пакувальної техніки активно обговорювали 18 листопада практичні аспекти акредитації під час висвітлення теми «Особливості проведення акредитації ОПП «Прикладна механіка». Учасники семінару говорили про особливості,...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Методичний семінар і активна дискусія робочої групи на кафедрі мехатроніки та пакувальної техніки 21 листопада 2022