Н У Х Т

Одинадцятий випуск молодших спеціалістів відбувся у Вінницькому коледжі нашого університету

09 липня 2018

Одинадцятий випуск молодших спеціалістів відбувся у Вінницькому коледжі нашого університету

У Вінницькому коледжі нашого університету відбулося свято одинадцятого випуску молодших спеціалістів. Випускники дев’яти спеціальностей вирушили у самостійне професійне життя. Серед них – перший випуск спеціальності «Технічне обслуговування та ремонт апаратури зв’язку і оргтехніки».

Склали іспити, успішно захистили дипломні проекти та опанували омріяний фах 244 випускника, серед яких 26 отримали дипломи з відзнакою.

Із вітальним словом до випускників звернулися директор коледжу Володимир Керницький і керівник випускної групи 4-ОК-1 Світлана Заліська.

За високу успішність та активну участь у громадському житті коледжу кращі студенти були нагороджені грамотами дирекції коледжу.

Випускники 2018 року висловили подяку викладачам і працівникам Альма матер за набуті знання, практичний досвід, розуміння, терпіння та підтримку.

У святковій залі Вінницького обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Садовського лунали вітальні композиції та нескінченні оплески рідних і друзів.

Свято закінчилося, попереду бурхливе життя. Але піднесені емоції, приємні спогади про навчання залишаться у випускників на все подальше життя.

Вітаємо випускників! Бажаємо упевненості в собі, непохитно вірити у свій успіх, у свою велику мету, у свою долю! Маємо надію, що кожна молода людина, яка отримала диплом, з честю і гордо нестиме звання випускника Вінницького коледжу НУХТ!

Опублікований: 09-07-2018
Читайте також:
Почалася реєстрація електронних кабінетів вступників

2 липня 2018 року почалася реєстрація електронних кабінетів вступників – вона буде відкрита до 18-ї години 25 липня. З 12 липня через кабінети можна буде подавати заяви на вступ до вишів. Їх прийом триватиме до 18-ї години 26 липня. Цього року заяви в електронній формі мають подавати вступники на бакалавра, магістра медичного, фармацевтичного, ве...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Почалася реєстрація електронних кабінетів вступників 02 липня 2018

Профорієнтація від студентів: Юрковецька ЗЗСО

До активної профорієнтаційної роботи факультету біотехнології та екологічного контролю долучився магістрант І року навчання за освітньою спеціальністю «Фармацевтична біотехнологія» Богдан Стефанюк. Він відвідав свою рідну Юрковецьку ЗЗСО, де поспілкувався з учнями 10 та 11 класів, які сьогодні перебувають на роздоріжжі перед вибором майбутньої проф...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Профорієнтація від студентів: Юрковецька ЗЗСО 06 листопада 2019

Інноватори та дослідники можуть отримати грант для проривних ідей – Україна долучилася до пілоту ЄС

Україна почала співпрацю з пілотним проєктом Євросоюзу для розвитку проривних технологій та інновацій – Європейською радою інновацій (EIC). Вона створена для підтримки інноваторів, підприємців, невеликих компаній і вчених із яскравими ідеями та бажанням вийти на міжнародний рівень. Загальний бюджет пілоту становить понад 2 млрд євро на 2019-2020 рр...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Інноватори та дослідники можуть отримати грант для проривних ідей – Україна долучилася до пілоту ЄС 26 липня 2019

До удосконалення процесу підготовки фахівців з інжинірингу фармацевтичних виробництв долучаються спеціалісти фірми «Дарниця»

Партнери кафедри машин і апаратів харчових та фармацевтичних виробництв – фахівці відділу головного механіка фармацевтичної фірми «Дарниця» подарували кафедрі колекцію довідкової та навчальної літератури, журналів, презентацій і навчальних відеоматеріалів із усіх аспектів фармацевтичного виробництва та інженерії. Ці матеріали допоможуть майбутнім ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

До удосконалення процесу підготовки фахівців з інжинірингу фармацевтичних виробництв долучаються спеціалісти фірми «Дарниця» 12 лютого 2019