Н У Х Т

НУХТ на Говерлі: подорож, що об'єднала покоління

19 червня 2026

НУХТ на Говерлі: подорож, що об'єднала покоління

Завершення навчального року стало для здобувачів освіти та викладачів нашого університету, студентів Київського фахового коледжу ресторанного господарства НУХТ, а також випускників 9-х класів спеціалізованої школи №96 імені О. К. Антонова по-справжньому незабутнім, адже вони відзначили його спільною мандрівкою до Карпат, головною подією якої стало сходження на найвищу вершину України – Говерлу.

Ініціатором та організатором подорожі виступила кафедра маркетингу НУХТ, яка вже не перший рік підтримує традицію заходів, що об'єднують молодь, викладачів і майбутніх вступників. Бо справжня освіта формується не лише в аудиторіях, а й у спільних подорожах, нових викликах і живому спілкуванні.

Кінець навчального року – це час підбивати підсумки, перепочити після напружених місяців навчання та наповнитися новими силами. Саме тому подорож до Карпат стала чудовою нагодою змінити звичний ритм, відкрити для себе красу української природи, поспілкуватися в невимушеній атмосфері та створити спільні спогади, які залишаться надовго.

Програма мандрівки була насиченою. Учасники не лише підкорили Говерлу, а й побували в мальовничому Яремчі, відвідали Манявський водоспад, милувалися величними карпатськими пейзажами, відкривали для себе нові куточки України та просто насолоджувалися живим спілкуванням.

Підйом на вершину став справжнім випробуванням на витривалість. Проте саме в такі моменти найкраще проявляються взаємопідтримка, командний дух і бажання допомогти тим, хто поруч. Крок за кроком, підтримуючи одне одного, учасники досягли вершини, отримавши заслужену винагороду – неймовірні краєвиди, щирі емоції та відчуття спільної перемоги.

Особливу цінність подорожі додало те, що вона об'єднала представників різних освітніх спільнот. Такі зустрічі руйнують бар'єри між школою, коледжем і університетом, допомагають знайти нових друзів, обмінятися досвідом та відчути себе частиною великої освітньої родини НУХТ. Для випускників школи ця мандрівка стала чудовою нагодою ближче познайомитися зі студентським життям, поспілкуватися зі здобувачами освіти та викладачами, відчути атмосферу університету й коледжу та переконатися, що навчання у виші – це не лише лекції та практичні заняття, а й можливості для розвитку, дружби, спільних відкриттів і яскравих вражень.

Поверталися додому всі трохи втомленими, але щасливими. Адже найцінніше в таких мандрівках – це не лише підкорені вершини, а й люди, які йдуть поруч, надихають, підтримують і разом створюють незабутні моменти.

Нехай ця подорож стане символом нових звершень, сміливих мрій і впевненого руху вперед. Тому що кожна підкорена вершина – у горах, навчанні чи професії – починається з першого кроку.

Опублікований: 19-06-2026
Читайте також:
Закордонне стажування викладачів кафедри готельно-ресторанної справи.

Науково-педагогічні працівники кафедри готельно-ресторанної справи прагнуть до безперервного навчання, підвищення кваліфікації та професійного розвитку.  Тож викладачки кафедри, доцентки Тетяна Іщенко та Олена Шидловська пройшли закордонне стажування з 5 липня по 20 серпня 2021 р. із організацією виїзного модуля 13-20 серпня у м. Варна (Республіка...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Закордонне стажування викладачів кафедри готельно-ресторанної справи. 04 жовтня 2021

Технології біодеградабельного їстівного покриття для кондитерських і хлібобулочних виробів від докторанта кафедри експертизи харчових продуктів

На кафедрі експертизи харчових продуктів відбулося розширене засідання з приводу розгляду докторської дисертаційної роботи «Наукове обґрунтування та розроблення технології біодеградабельного їстівного покриття для кондитерських і хлібобулочних виробів» доцента Оксани Шульги. Участь у засіданні взяли ректор університету, професор, д.т.н. Анатолій У...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Технології біодеградабельного їстівного покриття для кондитерських і хлібобулочних виробів від докторанта кафедри експертизи харчових продуктів 26 грудня 2018

Студенти заочної форми навчання Смілянської філії нашого університету здобули освітній ступень «Бакалавр»

У Смілянській філії нашого університету відбувся захист дипломних проектів студентів заочної форми навчання за освітнім ступенем «Бакалавр». Екзаменаційну комісію із захисту дипломних проектів очолив завідувач кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів університету Володимир Ковбаса. До складу комісії увійшли доцент кафедри техноло...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Студенти заочної форми навчання Смілянської філії нашого університету здобули освітній ступень «Бакалавр» 21 лютого 2017

Вперед, до цікавого та новітнього навчання у віртуальному форматі!

У рамках вивчення дисципліни «Оцінки і управління ризиками в галузі безпеки харчових продуктів. Модуль 3. Оцінка терміну придатності харчових продуктів» здобувачі групи ХЕ-4-12 під керівництвом викладачів кафедри експертизи харчових продуктів – лекторки, доцентки Оксани Петруші, доцента Богдана Пащенка та асистентки Анни Логінової провели віртуальн...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Вперед, до цікавого та новітнього навчання у віртуальному форматі! 08 лютого 2024