Н У Х Т

Незабутнє навчання в Греції за програмою Erasmus+

05 лютого 2025

Незабутнє навчання в Греції за програмою Erasmus+

Здобувачка третього курсу освітньо-професійної програми «Економіка підприємства» (спеціальність 051 «Економіка») Марія Демчихіна повернулася з навчання у Греції за програмою Erasmus+, яке поєднало академічний розвиток, культурний обмін і нові знайомства.

Програма дала здобувачці можливість зануритися в міжнародне середовище, удосконалити знання за своєю спеціальністю та покращити англійську мову.

Як ділиться Марія, викладачі були відкритими до спілкування, а куратори підтримували студентів у процесі адаптації. Особливо їй сподобалися інтерактивні заняття, групові проєкти та можливість практичного застосування знань.

Крім навчання, студентка мала нагоду відкрити для себе грецьку культуру – відвідати історичні місця, насолодитися місцевою кухнею та зануритися в атмосферу цієї гостинної країни. Незабутнім стало і спілкування з іншими студентами Erasmus+ із різних куточків світу, що допомогло розширити світогляд та знайти друзів з Румунії, Молдови, Грузії, Німеччини та Іспанії. Цей досвід навчив здобувачку гнучкості та кращому розумінню грецької культури.

Нагадуємо, можливість стати учасником академічної мобільності в нашому університеті відкрита для всіх. Марія запевняє, що з підтримкою нашого університету це зробити простіше за будь-яких умов. Вона закликає друзів-здобувачів вірити у себе і використовувати всі можливості.

Студентка вдячна в.о. завідувача кафедри економіки і права Юлії Левченко та викладачам за підтримку в організації цієї поїздки, створення умов гнучкого навчання та всій команді Erasmus+ за такі можливості для молоді.

Програма Erasmus+ – це унікальний шанс для академічного та особистісного зростання, що залишиться з вами назавжди!

Опублікований: 05-02-2025
Читайте також:
Профорієнтаційний листопад кафедри готельно-ресторанної справи

Профорієнтаційний листопад кафедри готельно-ресторанної справи – нові насичені корисною інформацією візити до освітніх закладів науково-педагогічних працівників і здобувачів освіти. Профорієнтатори з числа викладачів цього місяця – доцентка Ольга Дулька, старша викладачка Олена Тищенко, асистент і відповідальний за профорієнтаційну діяльність кафе...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Профорієнтаційний листопад кафедри готельно-ресторанної справи 02 грудня 2024

П’єдестал Всеукраїнського конкурсу студентських команд LoNG 2020 підкорився команді НУХТ!

Українська Асоціація з розвитку менеджменту та бізнес-освіти, Київська Бізнес Школа, Академія праці, соціальних відносин і туризму провели черговий Всеукраїнський конкурс студентських команд LoNG 2020 «Lооk of NeW Gепегаtiоп/Погляд нового покоління». Партнером конкурсу щороку виступає українське підприємство, зацікавлене у вирішенні конкретної пра...

ЧИТАТИ ДАЛІ

П’єдестал Всеукраїнського конкурсу студентських команд LoNG 2020 підкорився команді НУХТ! 18 грудня 2020

Професійні дегустаційні сети від стейкхолдерів і роботодавців сфери гостинності

На кафедрі готельно-ресторанної справи відбулася дегустація вин українських виробників. Захід був організований лекторкою дисципліни, доценткою Ольгою Пушкою та проведений у рамках вивчення навчальної дисципліни «Барна справа та організація роботи сомельє» для третьокурсників-бакалаврів спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа». Азами роботи ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Професійні дегустаційні сети від стейкхолдерів і роботодавців сфери гостинності 28 жовтня 2024

Проблеми формування продовольчих систем обговорюють здобувачі-міжнародники

3 грудня  в рамках постійно діючого наукового семінару кафедри міжнародної економіки «Інформаційна культура в сучасному світі» відбувся круглий стіл у онлайн-форматі. Це уже 22-е засідання у рамках семінару, який проводиться на кафедрі з 2012 року. Керівницею і організаторкою проведення круглого столу була завідувачка кафедри міжнародної економіки,...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Проблеми формування продовольчих систем обговорюють здобувачі-міжнародники 07 грудня 2021