Н У Х Т

Нетворкінг із готельєрами

01 березня 2021

Нетворкінг із готельєрами

26 лютого 2021 р. здобувачі вищої освіти спеціальності «Готельно-ресторанна справа» у рамках Меморандуму про співпрацю між  кафедрою готельно-ресторанної справи і Швейцарською освітньою групою (SEG) долучились до онлайн-конференції «I meet Hotel». У фокусі освітньої онлайн-події – стан індустрії гостинності Великобританії після пандемії COVID-19 і BREXIT.

Панель спікерів: генеральна директорка організації з управління дестинаціями Visit Bath Kathryn Davis; кофаундер сервісу для бронювання готелів Bidroom Michael Ros; кофаундерка і генеральна директорка HKeeper Global Світлана Удалова; регіональний менеджер STAAH (Європа) Adam Walsh,. Модераторка зустрічі – харизматична і компетентна директорка Abode PR Jessica Gillingham.

У рамках віртуальної зустрічі і нетворкінгу із фахівцями-практиками і експертами галузі міжнародного рівня йшлося про діджиталізацію сфери гостинності, екологізацію готельного продукту, управління туристичними дестинаціями у постковідний час, канали дистрибуції готельних послуг і управління доходами.

Присутні в онлайні здобувачі вдячні кафедрі готельно-ресторанної справи за можливість відвідати таку масштабну віртуальну подію у сфері гостинності.

Опублікований: 01-03-2021
Читайте також:
Зустріч завідувача Підготовчого відділення НУХТ зі школярами у Національній бібліотеці України для дітей

Напередодні травневих свят Національна бібліотека України для дітей запросила завідувача Підготовчого відділення Валентину Кудіну на зустріч зі школярами 9-10-х класів. Перед початком зустрічі методист бібліотеки провела екскурсію та розповіла про те, що Національна бібліотека України для дітей - головна дитяча книгозбірня України. Вона є націонал...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Зустріч завідувача Підготовчого відділення НУХТ зі школярами у Національній бібліотеці України для дітей 10 травня 2018

Нове покоління харчових продуктів презентує наукова молодь в рамках 88-ї конференції НУХТ

Триває робота постерних сесій 88-ї Міжнародної наукової конференції молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті». Цього року учасниками постерної сесії «Технології функціональних інгредієнтів та нових харчових продуктів» стали молоді учені, аспіранти та здобувачі спеціальнос...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Нове покоління харчових продуктів презентує наукова молодь в рамках 88-ї конференції НУХТ 26 квітня 2022